Opinie o Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Nicky Nowy wpis

Uwaga dla czytajacych. Opinie od osob które co prawda już odeszly ale tak bardzo lubily demonratyczny styl, przyjazna atmosfera, najnowszy sprzet, wsparcie itd itp to czysta sciema. Osobiscie wiem że takie opinie sa wystawiane na zapotrzebowanie i przez jedna osobe ktora tam cały czas pracuje. Jest to firma zarzadzana przez Rosjan i w rosyjskim stylu i rosyjskim rozumieniu demokracji i wsparcia. Czytajcie negatywne opinie innych osob sa bardzo prawdziwe

Olesia26 Nowy wpis
@Nicky

Coś konkretnego możesz napisać o tym rosyjskim stylu i rosyjskim rozumieniu demokracji i wsparcia, o których piszesz? Przydałoby mi się, żeby wiedzieć. Jestem z Zachodniej Ukrainy, bylam tam w kwietniu na rozmowie i nic nieprzyjemnego mnie nie spotkało, wręcz miałam bardzo "kompetentne" spotkanie. Fajne biuro w ogóle.

A. Nowy wpis

Bardzo dobrze wspominam pracę w Efirst Group, która zakończyła się rok temu. Przede wszystkim, zaletami były: Pakiet medyczny, wynagrodzenie na czas, najnowszej klasy sprzęt elektroniczny, świetna atmosfera oraz duże wsparcie od przełożonego.

Olga Nowy wpis
@A.

Piszesz, że wynagrodzenie na czas. Tak powinno być zawsze w każdej firmie... A można dobrze zarobić? Płaca jest konkurencyjna?

Pracowałem w Efirst przez 4 lata. Moje wynagrodzenie rosło proporcjonalnie do zakresu obowiązków. Było dużo wyzwań, ale zespół zawsze się wspierał. Pomimo covid i pracy hybrydowej panowała przyjacielska atmosfera, a każdy dawał kawałek siebie w kolejnych zadaniach. Odszedłem 2 miesiące temu, ale dalej mam kontakt z innymi pracownikami.

Maria

Brzmi to całkiem fajnie. A jak oceniasz mozliwości rozwoju przez te lata? Była możliwość brania udziału w jakichs szkoleniach itp?

Poliglot

Skończyłem właśnie pracę dla tej firmy ze względu na zakończenie okresu umowy, niestety, i mogę z całą pewnością polecić tego pracodawcę. Ciekawe zadania, styl w biurze bardzo demokratyczny, ludzie przyjaźni, wiele można się nauczyć, płacą terminowo, kierownictwo Ok. Jak ktoś preferuje prace w korporacji - to raczej nie tędy. Polecam!

Jarosław
@Poliglot

Co masz na myśli, pisząc że styl w biurze jest bardzo demokratyczny :p?

@Jarosław

Liczy się jak pracujesz, ale twoje zdanie też się liczy.

Sylwia
@Poliglot

A czemu nie chcieli umowy przedłużyć? :(

@Sylwia

bo konkretny projekt w określonym czasie zrealizowałem - takie były uzgodnienia od początku, będzie niedługo kolejny projekt, do przodu:)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ania K

nie polecam, Zwlaszcza w obecnych czasach. Rosyjski biznes Managerowie nie maja pojecia o zarzadzaniu

nicks

Praca w customer service z francuskim. Napiszcie cos wiecej

Ogólnie fajna firma z super ludźmi, niestety "średnio" zarządzania i projekty zmieniają się bardzo często z niekorzyścią dla pracowników. Zazwyczaj do nowego projektu potrzeba nowych osób, polecam na krótki okres ale nie brać pracy pod uwagę perspektywicznie

@Anonim

Szkoda że to tylko praca na chwilę twoim zdaniem, tym bardziej że ludzie dopisują, a to jest bardzo ważne! Czemu te zmiany projektów są aż tak niekorzystne?

nie

Managerka

Nie polecam !!! Zwolnienia z dnia na dzień bez żadnej informacji: - bo cięcie kosztów - bo odcedzamy itp tłumaczenia, po czym na głupoty wydawane są kosmiczne pieniądze : - na podróże - na samochody - na sprzęt dla „szefa” - który tylko z tytułu nim jest. 0 wiedzy o zarządzaniu. Nie polecam, unikać.

@Managerka

Wiesz, jak nie pasuje ci zarządzanie, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś założyła własną firmę. :) Każdy narzeka na szefów i twierdzi, że sam zrobiłby to lepiej. Więc czemu by nie zacząć? ;)

Mokka
@Marek

Bzdury gadasz, jak ci nie pasuje chleb to zakładasz swoją piekarnie ??

Nikodem
@Marek

Dokładnie tak jak misze@ Mokka ale Twój wpis @Marek jest ewidentnym przykładem tego że jesteś z tych osób które się ślizgają w tej firmie i włażą w (usunięte przez administratora) szefom udając że coś się wie. Już nie wspomnę o przynależności do kółka różańcowego które popiera siebie na wzajem bo wie że członkowie nic nie potrafią... No ale czas pokaże może i właściciele otworzą oczy ;)

Jak szefostwo w Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Wanka wstanka

Szefa/ lidera osoby dajacej przyklad, rozumiejaca innych, empatycznej, zaangazowanej, wizjonerskiej, pomocnej, kulturalnej, skromnej, doswiadczonej, ulozonej itd itp tutaj nie znajdziesz. Z powyzszych postow rysuje się dobry obrazek firmy i jej szefa/szefow.

Daria

Czy wasza wypłata jest wystarczająca ?

Iryzibolukea

Firma z tych "Janusz biznesu": - 0 rozwoju - 0 szkoleń - pomoc od pracowników nie ma co liczyć - sprzęt dostaniesz jak się doprosisz, ale jak już dostaniesz to przedwojenny - ludzie zatrudniani po znajomości w większości - jeśli liczysz na awans, to musisz paru osobą dosłownie wejśc w (usunięte przez administratora) - menagerowie bez żadnych kwalifikacji - konkretnych zadań nie ma, robotę musisz sobie wymyśleć i zorganizować samemu - jeśli zdanie zostanie do Ciebie przydzielone to albo będzie poprawione X razy, albo całkowicie zmienione ponieważ nie dostaniesz konkretnie rozpisanego zadania tylko "jakoś to będzie" - firma dzieli się na "kółka różańcowe" i obgadywaniem tyłka przez każdego i z każdym na Twój temat - zwolnionym można zostać z dnia na dzień - przy czym zwolnienie w tej firmie to wybawienie - tylko można gratulować - wieczna spychologia zadań - rozwiązania musisz wymyśleć sam, nie ma żadnego koordynatora - wszystko potrzebne ASAP i na wczoraj, o czym dowiadujesz się dnia następnego bez żadnego planowania - przepalenie paru milionów na coś, bo ktoś nie ma umiejętności żadnych i tylko nadaje się na pomywacza (chociaż i tak to zatrudne) to nic nowego w tej firmie - dobrzy ludzie i specjaliści najczęściej są zwalniani ponieważ mają swoje zdanie i ze względu na to zostali zwolnieni bo wyrazili swoją opinie - premia ?? a co to takiego - nikt nie widział tego w tej firmie, no chyba że komuś się weszło w tyłek. - wynagrodzenie mało zbliżone do rynkowego, no chyba że jesteś znajomym

Czy często w firmie Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

eetam

nigdy, przesunięcia za to często i to bez twojej wiedzy. dowiadujesz się po fakcie. Jednak to co naobiecują na początku kończy się Twoim zwolnieniem kiedy zaczynasz o tym przypominać. W ostatnim roku na cały zespół był może jeden awans na chyba 50% zwolnień. Do pracy jedziesz z pytaniem w głowie "czy to moj ostatni dzień"

Nikitya

Obchodzić szeroooookim łukiem ta firmę. Chyba że chcesz i lubisz: - nie mieć własnego zdania i ekspertyzy - byc obgadywany za plecami lub uczestniczyć w politycznych wojenkach - poprawić swoją prace 10 razy w ciagu paru dni bo szef "zapomniał" Ci coś przekazać albo zmienił zdanie - byc zarządzanym przez "specjalistow" bez doświadczenia - głównie przez jednego - bo szefów działów tam nie ma - pracować z ludźmi, którzy albo sami odchodzą albo są zwalniani po paru miesiącach - pracować w trybie "potrzebuje na jutro rano a napisze Ci co chce dziś wieczorem" - zrobisz to jednak na ranek po to żeby się dowiedzieć że jesteś beznadziejny bo o czymś nie wiedziałeś - zarobić grosze, no chyba że jesteś kolega "szefa" - jesli nie mówisz po rosyjsku to większości tematów nie zrozumiesz itd itp

(S)rajFirst
@Nikitya

Dokładnie tak jak piszesz. Dodam jeszcze, że osoby, które są "szefami" nie mają bladego pojęcia co jak funkcjonuje w firmie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.?

NFirst

na to co sobie wyszarpiesz bo nie masz na co liczyc

Nikitya

(usunięte przez administratora)Jeśli się zepsuje to nie ma komu go naprawić.

anonimowy

Przejechałem dobry kawałek drogi do Warszawy żeby mnie po prostu powiedzieli że wyślą testowe zadanie elektronicznie. Wykonawszy otrzymany test (który zajął cały dzień) mnie odmówili. Dobrze, może "nie spełniłem oczekiwań", ale bardzo nie punktualnie z ich strony nie dać żadny feedback co zrobiąno nie poprawnie, pytanie zostało zignorowane. Widać taka organizacja. Nie polecam!

Śmieszek
@anonimowy

Proponuję, żebyś przeczytał to co napisałeś. A potem jeszcze raz. I od razu będziesz wiedział dlaczego Cię nie zatrudnili. Pozdrawiam i trzymam kciuki za naukę naszego trudnego języka :)

galanonim
@Śmieszek

@Śmieszek ale z Ciebie śmieszek nie ma co... kolega pewnie @anonimowy nie jest z Polski a mówi w miarę zrozumiale a Ty Śmieszek ciekawe ile jezyków znasz :D bo jak dla Ciebie trudny jest polski to pozdrawiam...

Pracowałem pół roku: 0 rozwoju, zarząd i menedżerowie mają ludzie w (usunięte przez administratora) pełny (usunięte przez administratora) panuje w firmie. Jest kilka osób które naprawde są spoko, ale większość nie wie po co pracuje tam. Nie polecam tam pracować.

Dr Kraft

Jak w każdej firmie - są plusy i minusy. Pracowałem tutaj ponad rok i gdyby nie kwestie osobiste pewnie pracowałym nadal. Luźna atmosfera bez korporacyjnego nadęcia zdecydowanie na plus. Halo Dział IT, czy ktoś to wgl czyta? ;) kiedy wypad na piwo?

Ola

@anonimowy ale to nie mogą wysyłać tego zadania bez dojeżdżania na miejsce? Przecież to bez sensu..

Książę

Spoko firma

Emilia
@Książę

Efirst Group to lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej. Nic zatem dziwnego, że chwalisz sobie tę firmę. Jednak sam przyznasz, iż to trochę ogólnikowa wypowiedź, a my chcemy poznać szczegóły dotyczące pracy w tej firmie. Może wobec tego na początek powiesz nam coś odnośnie samych zarobków? Czy składają się one jedynie z podstawy, czy można liczyć na jakieś premie? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.
2.9/5 Na podstawie 35 ocen.

Efirst Group Sp. z o.o. sp.k.