logo Crew For You Sp. z o.o.

Crew For You Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Crew For You Sp. z o.o.

Justyna 2017-09-14 14:47
Pracuję od jakiegoś czasu z nimi. Pieniądza zawsze na czas, jak mają być do 10 dnia każdego miesiąca, to są na koncie. Jak czegoś nie wiedziałam, to pomogli i wytłumaczyli. Polecam!
Kaśka 2017-09-14 14:53
pracuję od 2 miesięcy,
agencja godna polecenia
Jack 2017-09-20 17:46
polecam
Domin 2017-09-21 16:08
są w porządku.
Siergiej 2017-09-26 09:08
Ta Firma nie jest poważna traktują pracownika jak śmiecia nie liczą się z niczym.
Wieczne problemy z wypłatą trzeba chodzić do biura i się prosić o wszystko.
Nie ma z kim rozmawiać każdy zwala na każdego żenada.
Andrzej 2017-09-26 10:08
Dzień dobry! Chcę podzielić się doświadczeniem w pracy z tą firmą. Wcześniej "LAGDIW Sp. Z o.o." nie dziwiło, że zmienili nazwę. Na pierwszy rzut oka wszystko było super. Po pierwszym miesiącu pracy pieniądze były wypłacane na czas. Obiecały po 3 miesiącach pracy przygotować dokumenty do składania wniosku karty pobytu (obietnice trwały do ​​ostatniego dnia pracy). Wszystko zaczęło się od drugiej wypłaty, co miesiąc musiałem żądać funduszy, których oni nie dodawały. Godziny nadliczbowe i urlopy w tej firmie są wypłacane każdemu na różne sposoby, a kto nie wie, że istnieją, ogólnie pozostają bez ich. W biurze nie jest mozliwe dostać niektóre informacje, zawsze nie ma księgowego, nie ma innych pracowników lub dyrektora.
Nie polecam.
Gosia 2017-10-16 10:27
współpracowałam z Lagdiw i też z innymi agencjami i ta jest najlepsza.
Aneta 2017-10-19 09:14
jestem z nich zadowolona, miłe kobiety tam pracują.
Zostaw swoją opinię o Crew For You Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crew For You Sp. z o.o.