brak logo

GBP Group Serwis Przemysław Budniak

Stawiska

Opinie o GBP Group Serwis Przemysław Budniak

niezadowolony 2015-07-27 00:27
Niestety, firma i jej właściciel nie należą do wiarygodnych.
Po prostu trzymajcie się od niego z DALEKA !!!!!!!
inwestor 2016-02-26 23:32
Firma pana Przemka wykonała dla mnie i znajomych kilkadziesiąt instalacji i wdrożeń z zakresu komputeryzacji , budowy sieci komputerowych , modernizacji instalacji NN i systemów automatyzacji w firmie . Co do wiarygodności i terminów : trzeba poczekać ale wchodzą , robią swoje , faktura i nie ma ,że coś nie działa . Ceny przystępne , jakość usług dobra/bardzo dobra . Gwarantują roczny ( bezpłatny ) serwis na nowe instalacje , wdrożenia i tak jest . Na początku wątpiłem w solidność , wykonanie i zakres usług ( dziwnie szeroki ) ale znają się na rzeczy . Osobiście polecam . Moi znajomi oceniają na 4+ .
Piotr 2016-02-27 00:28
Inwestor masz rację . Trzeba swoje odczekać . Sprawdziłem osobiście !!! Zadzwoniłem , podjechałem i dopadłem gościa . Przez telefon powiedział , że montują instalację odgromową . Dziwne myślę . Byłem w okolicy i sprawdziłem . Montowali coś na dachu marketu . Jak zszedł po 15 minutach i zapytałem co tu robisz powiedział , że lubi sobie poskakać na wysokościach !!! Kamery , komputery i wspinaczka . Dzwoniłem do innych firm czy świadczą podobne usługi . Niestety ale nie !!! Co do oceny firmy : 5+ ! Dodatkowym zaskoczeniem było to ,że mają uprawnienia energetyczne , zrobili pomiary i odbiory nowych budów do Starostwa !!!
Zostaw swoją opinię o GBP Group Serwis Przemysław Budniak - Stawiska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GBP Group Serwis Przemysław Budniak