R.N.G.

Wrocław

Opinie o R.N.G.

Maciek 2010-09-01 09:00:10
We Wrocławskim Call Center firmy R.N.G. już nie pracuję (od końca sierpnia), ale miło wspominam czasy mojej pracy w tym oddziale. Dlaczego mogę Wam polecić pracę tutaj? Może zacznę od kwestii finansowych. Zasady rozliczania prezentowane jasno i zrozumiale na szkoleniach, a później wszystko czarno na białym opisane i zagwarantowane w umowie. Pieniądze zawsze na czas w pełnej kwocie wynikającej z rozliczenia, a informację o tym ile się zarobiło wszyscy dostawali co piątek. Dodatkowo na bieżąco byłem (jak i inni) informowany, które z moich umów zostały podpisane przez klientów, a które nie (było ich niewiele, ale jednak) i mogłem do tych klientów zadzwonić, negocjować zmianę ich decyzji - jednym słowem powalczyć jeszcze o te umowy. To naprawdę ważne, żeby nie dowiadywać się o tym pod koniec miesiąca. A co z kierownictwem? Kolokwialnie rzecz ujmując, to są (usunięte przez administratora)chłopaki! Jak ktoś się nie spóźnia i rzetelnie podchodzi do pracy, to nie ma problemu, żeby się z nimi dogadywać. Są naprawdę "spoko". Dbają o ludzi. Jak to mówi [dane osobowe usunięte przez administratora] (Kierownik) zdają sobie doskonale sprawę z tego, że to Konsultanci są opoką tej firmy i trzeba o nich dbać. Jeżeli macie jakikolwiek dylemat, to proponuję przyjść do nich, zobaczyć, jak to wygląda od środka i samemu przekonać się, że jest super! Polecam! Aha, jeszcze jedno. Nie wiem o co chodzi w Call Center w Opolu, bo widziałem na tym forum sporo negatywnych wypowiedzi. Powiem szczerze: po ich lekturze byłem w szoku. Nie wiem, czy to, co jest tam wypisywane to prawda, czy pomówienia, ale we Wrocławiu jest naprawdę dobrze. Powiem więcej: w porównaniu z innymi firmami typu Call Center jest o niebo lepiej!
ajo5692 2010-09-01 09:20:54
firma ogolnie bardzo spoko, fakt ze praca tego typu nie jest dla wszystkich, ale podoba mi sie to ze wszyscy sa gruntownie przeszkoleni i przygotowani do pracy, jezeli pracuje sie w maire sumiennie i regularnie to mozna naprawde sporo zarobic, w innych call center placa srednio od 500 do 800 zl, a tu mozna wyciagnac o wiele wieksza kase, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo. Nie spodziewalam sie kasy tego rzedu. Atmosfera w pracy wesola i luzna, co tez pozytywnie wplywa na podejscie do pracy. Ogolnie firme oceniam na plus i moze z czystym sumieniem polecic.
... 2010-09-27 12:24:11
ja też pracowałam z panią [dane osobowe usunięte przez administratora] i powiem tylko że to jedno wielkie oszustwo!! pracowałam w Opolu i Wrocławiu to koszmar co tam się dzieje!! Ty [dane osobowe usunięte przez administratora] nie pracowałeś w głównej siedzibie nie pracowałeś bezpośrednio z [dane osobowe usunięte przez administratora] tylko z [dane osobowe usunięte przez administratora] więc dlatego tak miło wspominasz... mi [dane osobowe usunięte przez administratora] wisi ok 8 tyś zł!! i to już od roku, a sprawa jest w sądzie bo nie dość że nie wypłaciła to jeszcze posądza mnie że to ja jestem jej coś winna!!! To chora laska!! Co do Opola to jeden wielki misz-masz, nikt nie wie co ma robić a jak już się dowiedzą to im się nie chce bo wypłaty nie widzieli od miesięcy...poracha!!!
anonim 2010-11-18 09:52:39
Ten ładny post o tym jak w RNG jest bosko i cudownie napisał jak znam życie ktoś z kierownictwa, bo nie wierze żeby ktoś z kim tam pracowałem !!! Firma porażka, a kierownictwo i wspomniana w postach pani (usunięte przez administratora) szuka tylko jeleni na których można zarobić. System motywacyjny jest tak zrobiony żeby zamydlić oczy- po m-cu pracy u niektórych okazało się 300zł na koncie!!! nie ma żadnej podstawy - NIC !!! Do tego opóźnienia i ciągłe zwodzenie !!! jesli byłoby tak [słowo niecenzuralne usunięte przez moderatora] to nie mieliby ciągle pustej sali bo ludzie jak tylko widzą w jaki syf wdepneli to rezygnują. NIE POLECAM, STANOWCZO ODRADZAM !!!
były pracownik 2012-05-17 16:36:18
Witam, widzę że znowu pojawiają się ogłoszenia o pracę do tej żałosnej firmy - przestrzegam wszystkich którzy szukają pracy i liczą na rzetelnego i uczciwego pracodawcę, aby nie dali się nabrać. Pani Prezes obiecuje złote góry, a okazuje się, że nie płaci nawet składak ZUS (byli pracownicy powinni sie tym zainteresować czy ich składki zostały opałacone!!!) - o wynagrodzeniu nie wspomnę - dzielone na części, płacone po terminie, cały czas człowiek się musi upominać i prosić o wypłatę, dochodziło do tego że pracownicy nawet przez 3 miesiące nie dostawali wynagrodzenia. Handlowców zatrudnia na własną działalność, a potem nie płaci faktur- nie raz jak tam pracowałem do drzwi pukał komornik i byli pracownicy upominający się o zaległe pensje. NIE POLECAM NIKOMU

jiko 2016-04-18 22:32:03
No przecież ZUS to akurat płaci pracodawca, wydaje mi się, z eu nich naparwde nie wygląda to źle, biorąc pod uwage to, ze dają tez umowy o prace od razu.
Zostaw swoją opinię o R.N.G. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.N.G.