Opinie o Silesia Shredders w Wyry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Silesia Shredders. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Silesia Shredders o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Shredders w Wyry

Krystyna Rybnik Nowy wpis

Uwaga nie płaca należności!

Usługodawca

Jednym słowem można opisać firmę OSZUŚCI.Mijać szerokim łukiem.Nie polecam.

@Usługodawca

a możesz jednak więcej słów na ten temat wyklepać? Co się takiego stało że masz taką opinie? Wiesz, ciężko brać na poważnie tak ogólnikowy komentarz, mógł go napisać każdy z konkurencji..

Olga M
@Monika

Nie nie jesteśmy firmą konkurencyjną.Zostaliśmy (usunięte przez administratora) na ponad 10 tyś.Sprawa została oddana do kancelarii.Zostaliśmy w perfidny sposób oszukani.Robiliśmy dla nich reklamę na kurtynach plandekowych.Daliśmy materiał,pracę,pracowników którzy montowali kurtyny.Firma nas (usunięte przez administratora) i nie zapłaciła za pracę.

Helena Nowy wpis
@Olga M

Przykra sprawa... długo już czekacie na spłatę należności? I czym firma motywuje brak zapłaty, mieli jakaś zastrzeżenia do Waszej usługi?

Olga M Nowy wpis
@Monika

Pani Moniko proszę poszperać w zaległych fakturach nie zapłaconych to nas Pani znajdzie.

Olga M Nowy wpis
@Helena

Czekamy od 12.07.2021 na zapłatę.Pan szef stwierdził że im firmy też nie płacą i tyle w temacie. Więc zostaliśmy zmuszenie niejako do dalszego działania.

Mateusz

Informacja dla firm NIE PŁACĄ, NIE WCHODZIĆ W ŻADNE ZLECENIA. . Finalnie nie odbiera tel.

Rafał
@Mateusz

Potwierdzam problemy z płatnościami bardzo duże NIE POLECAM

Maja
@Rafał

jak długo? jakie kroki podjęliście żeby pozytywnie zakończyć tę sprawę?

Ktos

Firma nie wypłaca wynagrodzenia za pracę na czas i a właściciel nic z tego sobie nie robi. Wypłaty opóźnione o ponad 2 tygodnie i to już 3 raz.. Szef (usunięte przez administratora)i ludzi traktuje z pogardą i bez szacunku do pracowników produkcji a do pracowników z biura milutki.. Nie polecam.

Marzena
@Ktos

Jak po pół roku sytuacja? Już płacą na czas Wam? Jak nie, to może trzeba to gdzieś zgłosić...

Brałeś udział w rekrutacji do Silesia Shredders. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
przewożnik

Informacja dla przewozników. NIE PŁACĄ, NIE WCHODZIĆ W ŻADNE TRANSPORTY. P. Monika ma dobrą gadanę i tylko obiecuje że w poniedziałek, póżniej w piątek itd. Finalnie nie odbiera tel.

Jarosław
@przewożnik

Dostałeś jakąś informacje czemu ci nie zapłacili, czy tylko zbywają twoje telefony? Może to jakieś przejściowe kłopoty z płynnością finansową? Wiesz jak to czasem bywa. Wcześniej też były takie problemy?

ET
@przewożnik

Moja firma za 7 dni wysyła wezwanie do zapłaty, a za 37dni wniosek do KRD. Jak się ma kłopoty finansowe to się domawia z wierzycielami, a nie chowa głowy w piasek.

Izyda

@MW gdzie można zgłaszać kandydaturę?

CNG LPG lpgt

Witam czy w silesia Shredders Śrutuja Lakieruja??

Wiktoria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników.? Na jakie stanowiska są wakaty?

MW
@Wiktoria

Tak cały czas prowadzone są nabory na stanowiska produkcyjne. Firma mocno się rozwinęła a co za tym idzie zwiększa zatrudnienie.

Agata
@MW

A na jakich warunkach zatrudniają w Silesia Shredders na tej produkcji? I oczywiście, czy dobrze płacą? Stawka jest taka sama na początek dla wszystkich, czy zależy od doświadczenia?

B.K.

Ciągły rozwój i niecodzienne wyzwania. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Krzycho

Mogę tylko potwierdzić, że firma to dobry pracodawca, polecam pracę.

Wieloletni pracownik

Atmosfera, ludzie, pieniądze- wszystko godne polecenia! Już od wielu lat tutaj.

Agata

@Uczciwy dostawca, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Silesia Shredders, wnoszę więc, że jesteś w jakiś sposób związany z tą firmą. Piszesz z pozycji kontrahenta czy pracownika Silesia Shredders? Niewiele piszcie o pracy w Silesia Shredders w Wyrach. Czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum?

Boguś

Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą. To dłużnik, który nie płaci!

uczciwy dostawca
@Boguś

Mnie firma Carboma-rownolegla struktura do Silesii Shr..zostawila z dlugiem na prawie 300 000,00 ..Zglosilismy sprawe w odpowiednie miejsce i czekamy na szczesliwe zakonczenie .. Jesli ktos moglby byc pomocny w odzyskaniu dlugow z Carbomy ,bylbym bardzo wdzieczny..

Uczciwy dostawca
@Boguś

Uczciwy dostawco... skoro taki uczciwy.... to czumu nie podpiszesz się z nazwy, lub z imienia i nazwiska, 300tyś to ogromna kwota a z tego z widać w KRD to takiej kwoty nie widać, natomiast można zauważyć że duża firma "Most... W" wpisana jest w KRD jako dłużnik w stosunku do SS na kwotę prawie 4mln zł.

Asia

Nie mam sobie nic do zarzucenia były szefie. Pracowałam najlepiej jak umiałam. Nikt nie musi po mnie sprzątać i popoprawiać, bez łaski ! Obrażać sie nie pozwolę !!!

Jarek
@Asia

No i pojawiła się gwiazda... Jeden wpisujący a tyle NICk-ów. Asiu skoro nie masz sobie nic do zarzucenia to tylko utwierdza nas że podziękowanie Ci za współpracę było dobrą decyzją.

T.pol
@Asia

Pani Asiu chętnie się spotkam z panią i porozmawiam z panią na temat carboma na temat tego chlanie co sprzedają proszę o jakiś namiar pozdrawiam

Xyz

Ale wy piepszycie ludzie. Prawda jest taka że jak się chce robić i się robi to się zarobi a jak przyjdzie jeden z drugim i ma dwie lewe ręce i patrzy żeby się nie przemęczyc to sory. A minusy się znajdzie w każdej prywatnej i państwowej firmie więc nie powiem że jest miód

Oberschleisen

Śląsk dla Ślązaków - zagraniczni pracować u siebie a nie zasyfiac naszej śląskiej matki-ziemi. Co u was nie na pracy???

Polak
@Oberschleisen

To jest w pełni Polska firma. Najpierw się trzęsą zorientować a później komentować

Igor

Czy dobrze się pracuje? Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Joanna

I vice - versa a niechęć i tak zostanie ...

Małgola

SS nie znam osobiście ale znajomy pracował u nich pod stara nazwą w Carbomie na hali i z tego co mówił takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie widział, ludzie po spożyciu, , towarzystwo rozlazłe jak guma w majtkach, pracujące w myśl zasady czy się stoi czy się leży . . . ogólnie bałagan i chaos a wiadomo, że w mętnej wodzie lepiej się lawiruje i funkcjonuje.

Joanna

Jaka płaca, taka praca. Za ochłapy nie należy liczyc ze pracownik bedzie "sie bić " za firmę. W firmie jest więcej hamulcowych, którzy sie nie przemęczaja, chociażby w handlowym jeden gość zza granicy. Ale tak to jest, dopóki nie bedzie godziwych pieniędzy do wzięcia to nikt nie bedzie haratal w pocie czoła.

@Joanna

Joanno a jednak czasem warto "się bić za firmę" i wtedy można żądać godziwych pieniędzy do wzięcia , wystarczy nie parzyć na wszystko przez pryzmat pieniędzy (a wtedy nie będziesz zazdrościła zarobków innym). Skoro przyjęłaś bierne stanowisko i Twoja praca wiązała się tylko z obecnością w pracy i otwarciem laptopa, to chyba jesteś ostatnią osobą, która może wypowiedzieć się na temat "przemęczania" się na firmie.

...b
@Joanna

Masz dość nieaktualne plotki i szanse zająć miejsce gościa zza granicy i "nic nie robić" Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Shredders - Wyry

• Jak się pracuje w Silesia Shredders?

Zobacz opinie na temat firmy Silesia Shredders tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silesia Shredders?

Silesia Shredders
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Pszczyńska 167
    43-175 Wyry