Opinie o SHIBAS w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SHIBAS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SHIBAS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHIBAS w Łomża

Kinga Nowy wpis

@kuuba na jaką zmienili?

kuuba Nowy wpis

prowadzą działalnośc, ale teraz zmienili stronkę z tego co widziałem.

pan [usunięte przez moderatora] nie słowny nie rejstruje, problem z pieniadzami 10 i nie ma wypłaty. jak idziesz po pieniadze do jego [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] odsyła do [usunięte przez moderatora]. i tak co miesiac ,JEDNYM SŁOWEM FIRMA WIELIE SZAMBO , BYŁO LEPIEJ ZA ŻYDA

Dodaje nie jestem osoba nawiedzona po wypadku, mam 3 zawody w tym wyższe ekonomiczne i pracowałm równiez jako naczelnik w banku po pracy w SHIBAS i nie sa to moje wymysły. Byłam równiez pracownikiem kadr i uczyłam ekonomii. Moze to wystarczy ze nie jestem "nawiedzona" i nic nie wymysliłam mam dowody, tylko trace juz cierpliwość. CZY ŁOMZA TO MUSI BYC POLSKA B przez takiego nieudanego drugiego prezesa POLAKA, który zastapił panią [usunięte przez admina]. Co sie u WAS w ŁOMŻY W SHIBAS DZIEJE? Chyba zapytam [usunięte przez admina] w Izraelu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SHIBAS się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Łomża
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

pozdrawiam wszystkich pracowników pracujacych na produkcji, to własnie ja tłumaczyłam z jezyka ANGIELSKIEGO CAŁA TECHNOLOGIE I POKAZ ORAZ WYPOWIEDŹ PANA [usunięte przez admina]NA HALI PRODUKUJACEJ KASY PANCERNE Do dnia dzisiejszego mam tajna dokumentacje firmy shibas moze sie ktos zainteresuje i odbierze ode mnie? Ale najpierw dokumenty moje do ZUSU. I moze tak prezes nowy sie ujawni i da adres do biura- co tajemnica? Ciekawe dlaczego/ Chyba nie ma nic do ukrycia?

byłam wspólzałozycielem firmy SHIBAS prowadziłam Biuro Handlowe SHIBAS w WARSZAWIE. GŁÓWNY ZAŁOZYCIEL [usunięte przez admina] urodził sie w Łomży i dlatego tam załozył te spółke. Bardzo dobra technologie dał [usunięte przez admina]obecny Prezez z Izraela. Niestety [usunięte przez admina], która zarzadzała ta spółka/poniewaz ja zrezygnowałam z propozycji z uwagi na Miejsce zamieszkania WARSZAWA/ NIE DO KOŃCA WŁASCIWIE WYWIAZAŁA SIE ZE SWOICH OBOWIAZKÓW, stracili pracownicy, Ja teraz czekam juz 3 miesiac a [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora] oraz [usunięte przez moderatora] nie wspominajac już o zasadach zwykłej kultury i trzeci miesiac nie odpisuje mi na moje pismo. Chyba niestety znowu muszę chodzić po sadach ajestem inwalidka 1gr po wypadku i nie chodze /wózek/ JAK DŁUGO JESZCZE BEE LEKCEWAZONA JAKO BYŁY PRACOWNIK SHIBAS /tyle co ja sprzedałam i ile polskich banków zaopatrzyłam w produkje shibas to nikt kto tam pracował i pracuje, no może jest ktos o kim nie wiem/.CZEKAM DO 15 KWIETNIA, POTEM NIESTETY SAD PRACY I CYWILNY ZA NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH, MAM NIŻSZA RENTE bo nikomu sie nie chce wysłac pisma, straty materialne równiez. Moje nazwisko to nie tajemnica [usunięte przez admina]PANIE PREZESIE CZEKAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SHIBAS - Łomża

SHIBAS