Opinie o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Signi S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Signi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Prac

Obecnie trwają zwolnienia w tej firmie. Pretekstem jest dosłownie WSZYSTKO żeby zwolnić. Od nowego roku poleciało dużo osób i to takich z wieloletnim stażem.

@Zosia

Ta firma nie zajmuje się udzielaniem pożyczek itp. tylko dostaje zlecenie kogo ma windykować.

Ciekawa

Pytanie prosto z mostu, jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds egzekucji? Nie wierze, ze minimalna tak jak w poniższych komentarzach. Ile jest spraw „na głowę”?

@Ciekawa

Wynagrodzenie minimalne, pracy strasznie dużo, Generalnie (usunięte przez administratora) i czujesz się jak w CC- odbierasz telefony i codziennie wydzwaniasz do komorników l, którzy mają Cię dość... Cele ustawione żeby Cię zajechać i ciągle maile że źle zrobione, że za mało

Jadzia

To jak to z tym systemem premiowania? Ktoś tu pisał, że obcięli ludziom premie, a w ogłoszeniu na inspektora ds. Windykacji prawnej obiecują atrakcyjny system. Ktoś powie jak na tym stanowisku to wygląda w praktyce i czy ogółem dobrze można zarobić?

Tomasz
@Jadzia

Najniższa krajowa i jeszcze z tego będą próbować ci uciąć ile wlezie . Będą cię (usunięte przez administratora) jak najgorszego . Tam wyższy Stołek cały powinni wymienić

Laura Nowy wpis

witam. interesuje mnie wstępnie oferta dla Inspektora ds. Windykacji Prawnej. Została w niej wskazana forma pracy stacjonarnej. Zastanawiam się czy już próbowano wprowadzić model hybrydowy albo czy jest to już w planach?

Karol Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy ktoś wie co dokładnie wykonuje się na stanowisku Inspektora ds. Windykacji Prawnej?

Nela Nowy wpis

Witam czy Specjalista w Departamencie Analiz dalej ma możliwość ja podjęcie się pracy zdalnej? Tak było napisane w jednej z dawniejszych ofert i zastanawiam się na ile warunki na niej przedstawione mogą być do dziś jeszcze aktualne. po takim okresie czasu jakie nastąpiły podwyżki względem podstawy?

Jadzia

Inka
@Jadzia

nie obcięto nikomu premii tylko podzielono ją na dwie części - jedną część wrzucają do podstawy a druga pozostała kwota zostaje jako premia - ten kto tak pisze to niech sie cofnie do szkoly i nauczy sluchania ze zrozumieniem

Karuzela
@Inka

Premię 20% podzielili na dwa 10% podwyższyli podstawę a 10% zostało jako premia. Wszystko po to, aby w styczniu nie zwiększać wynagrodzenia w związku z podwyżką płacy minimalnej. W praktyce oznacza obniżkę wynagrodzenia dla większości. Nie udawaj idiotki większej niż jesteś.

Kaczurka
@Inka

Takie dyrdymały możesz mówić na spotkaniach, prezentując "nowy, atrakcyjny" system premiowania podwładnym, ale nie licz na to, że ktoś o inteligencji większej niż mop w to uwierzy.

Inka
@Kaczurka

Podszkol się z matmy ;) Teraz masz podstawe plus 20proc premii z niej A będziesz mieć 110proc podstawy plus jeszcze 10proc z tych 110proc premii - czyli więcej niż teraz Proste ? Jak wychodzi Ci mniej to gratuluję

Karuzela
@Inka

Od dawna na podwyżki i awanse w firmie mogli liczyć tylko menagerowie (kierownik awans na dyrektora, super dyrektora i naddyrektora, ta sama osoba, robi jeszcze mniej, ale za większą kasę) i osoby na minimalnym wynagrodzeniu (rok lub dwa razy do roku, bo prawo zmusza) , których jest najwięcej i z roku na rok ich przybywa, bo podwyżki kwoty minimalnej nie są rekompensowane tym co wcześniej zarabiali trochę więcej i za chwilę 80% firmy będzie robić za minimum. To 10% o które podwyższają teraz podstawę, i dokładają 36zł dla minimalnych odbijają sobie w styczniu, gdy wzrost kwoty minimalnej będzie o ponad 19%, a będą musieli dać tylko 9%. Nie mówiąc już o tych, co teraz po tej "powyższce" zarabiają w okolicach 4242zł brutto. Nie dostaną nic. A premie zamiast 20% będą mieli 10%. Uważacie, że ludzie są naiwni i uwierzą, że w dobie kryzysu i zwolnień na szeroką skalę są robione kroki pro pracownicze? Że nie mają kalkulatora?

Kurfka
@Inka

I gdzie tegoroczne podwyżki dla minimalsów? Co roku o tej porze był gwar ludzi wracających do biura z ho na podpisanie nowych umów. Czyżby w tym roku ich nie było? Wolałabym nie mówić "a nie mówiłam", ale: a nie mówiłam? Genialny prosty wybieg, jak okroić wszystkim wypłatę, ale tak aby się nie zorientowali. Majstersztyk, prawie się udało.

@Kurfka

Czyli w zasadzie co z tymi wszystkimi ludźmi tak w ogóle? piszesz tutaj o podpisywaniu nowych umów, będzie miało to ostatecznie miejsce czy nie? co roku musza przedłużać? A co z dawaniem umów na stale?

Tomasz Nowy wpis

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ric

Pracownicy obrażają i nie kulturalnie rozmowę toczą z patentem

Maja

*z petentem? Co wy takie literówki tu robicie. :) jeśli faktycznie występuje jakiś brak kultury to w jakich okolicznościach, co się konkretnie wydarzyło, że powstała taka opinia? dodatkowo także interesowałoby mnie ustosunkowanie się samych pracowników do tej sprawy

To przy tej opinii od petenta zastanawiam się jaka atmosfera może występować pomiędzy samymi pracownikami? prócz działu egzekucji omówicie jakieś inne jeszcze? O tamtym ostatnio opinie padały z tego co czytam.

Inspektor ds. korespondencji widzę, że jest poszukiwany, a ktoś przed chwila pisał o jakichś kocich porządkach i nie wiem za bardzo jak je rozumieć? Czy ktoś był teraz może już na rozmowie? jak wrażenia i co proponują jeśli o wynagrodzenie chodzi?

Sebastian

Obcinanie premii? Słaba atmo? Czyżby kocie porządki? Pozdrawiam wytrwałych

Witam, czy ta oferta dla inspektora ds. Windykacji Prawnej ze strony Kancelarii to nabory stałe czy faktycznie obecnie występuje zapotrzebowanie na to stanowisko? Reflektuję zmianę miejsca zatrudnienia od kolejnego roku i ciekawi mnie czy ta oferta będzie jeszcze dostępna? Widzę przy tym po niektórych wpisach, że zjawiały się już osoby zainteresowane ofertą, lecz nie ma konkretnych odpowiedzi odnośnie warunków. Czy są one dość zróżnicowane? I ile osób obecnie liczy zespół?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Kancelaria Signi S.A.? Chodzi o pracę jako Kontroler Finansowy, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 17 września.

Urszula

Pomimo wpłaty wymaganej do zakończenia sprawy przez miesiąc nie mogę doprosić sie o pisemne potwierdzenia jej zakończenia. Dzisiaj rozmówczyni bezczelnie się rozłączyła

Cześć, co o bieżących finansach możecie napisać? mam na myśli pracę jako kontroler od nich, ostatnio chyba opinii na ten temat nie widziałem a właśnie jest dostępna oferta z opcją na prace w hybrydzie. Jaki jest wtedy podział dni? Prócz zarobków opiszecie mi aktualny zespól? lubię wiedzieć z kim pracuje

Czemu się śmiejemy o co chodzi? XD faktycznie jest ta oferta jeszcze dostępna, niby hybryda ale występuje też dofinansowanie do dojazdów, czy to ma zachęcić do przyjazdu do biura? :D zwrotki za energię nie ma? i czy sprzęt jest udostępniany jakiś?

Anonista

Właśnie zaczęli okrajać wszystkim premie udając przy tym, że to dla naszego dobra. Teraz wszyscy będą się bali pójść na urlop lub zwolnienie. Łubudubu łudububu... Czas szykować CV

Ona
@Anonista

A w jakim dziale się tak dzieje ? Cc?

Aga
@Anonista

Ta kancelaria nie powinna tak sie nazywać bo to obraza dla prawdziwych kancelari, kiedyś zadzwoniłam w sprawie nie swojej tylko osoby z ch.Alzhaimera i tlumacze kobiecie jaka jest sytuacja a ona mówi że notariusz może mi dać uprawnienia dla reprezentowania tej osoby i tam ble ble ze rodo,a ja jej odpowiedziałam będąc wcześniej po rozmowie z notariuszem ze zaden uczciwy notariusz nie moze wziąć podpisu od osoby która jest nie świadoma co podpisuje,jak ona to usłyszała to nakrzyczała na mnie że ja kłamie ze ona nie ma czasu ze mna rozmawiać i sie wyłączyła kto takie osoby przyjmuje do pracy to skandal nawet tą rozmowę zaczęłam nagrywać bo nie wierzyłam własnym uszom

@Aga

Obie instytucje nie powiedziały Ci pełnej prawdy. Musisz złożyć wniosek do sądu aby móc reprezetować taką osobę. Przecież w takim przypadku o którym piszesz to 10 różnych osób może powiedzieć, że ją reprezentuje.

Prac

@Prac

W gorszym miejscu nie pracowałam, kasa za grosze, nie do życia. Pracy jest tyle, że nie idzie się nad niczym skupić, ciągłe ciśnięcie i podwyższane limity, przy tak niskiej podstawie premię obcinane za byle głupotę. Pracowałam w egzekucji -atmosfera jest straszna, ludzie się nie lubią, dyrektor i kierownik to jakaś pomyłka, oderwani od rzeczywistości, ludzi mają za śmiecie do poniewierania. Odradzam każdemu

Marzena

Jakie są te przykładowe preteksty? I przede wszystkim wobec tego o czym tu piszecie jaki jest dalszy plan? Zastanawia mnie także stały przypływ chętnych skoro teoretycznie można sobie pozwolić na jakieś redukcje. Chyba, że docelowo ma być zmniejszana liczba miejsc pracy?

Zosia
@Dawna

Proszę mi powiedzieć czy ta firma robiła (usunięte przez administratora) czyli chodzi o to że wyludzali od starszych obob podpisy pesele a nic w zamian a soby musiały spłacać Kasę w tym przypadku chodzi o moją mamę Miała mieć telewizjie i nic nie miała i nie ma a niby wisi kasę tej firmie Proszę o szczerą odpowiec

@Zosia

Atmosfera ? A co to takiego?

Żenujące miejsce, kierownictwo myśli że są main character tej firmy, liderzy nie lepsi. Pracownicy są ok, szkoda ich że się męczą w takim miejscu, bez możliwości rozwoju tylko stoją w miejscu albo się cofają.

Czy w firmie Kancelaria Signi S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie. Szkoli Cie pracownik który robi to samo co Ty tylko trochę dłużej. Oprócz tego ma do wykonania swoją pracę a więc siedzisz obok i obserwujesz i masz się w ten sposób nauczyć. Najlepiej jak najszybciej i od razu żeby było bez błędów. Jedyne porządne szkolenie jakie miałam w tej firmie to jak obsługiwać ekspres :D

Sonia

No jeśli tak faktycznie bywało to jaki był z tego późniejszy efekt? Mam na myśli to jak szybko mimo wszystko udaje się ogarnąć temat, żeby dobrze pracować? Góra nie narzeka potem na wyniki nowicjuszy? Po jakim czasie przestaje się kogoś traktować ulgowo?

Klaudia

Nie polecam (usunięte przez administratora) jak ja miałam dług spóźniłam się 1 dzień to dzwonili od rana do wieczora i każdy mówił coś innego .Jak ja chcę od nich odpowiedzi słyszę że jestem beszczelna szok jak tacy ludzie mogą pracować w windykacji . Nie życzę nikomu żeby mieli z nimi do czynienia

Ex

Dużo pracy, płaca minimalna a w dodatku atmosfera w pracy dramatyczna. Krzywe spojrzenia, obgadywanie i wymagania z kosmosu na porządku dziennym.

Ciekawa

@Ciekawa

W (usunięte przez administratora) Spraw jest tyle, że po (usunięte przez administratora) się nie zdążysz podrapać a już kolejne czekają. Zarobki? Jak nie wierzysz, to przyjdź na rozmowę.

@Ciekawa

Grubo ponad minimalna, pracuje tu od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, warto przyjść na rozmowę i pogadać z Liderką

Renata

Kiepsko to wygląda z Twojego punktu widzenia. A co na to szefostwo? Nikt nie reaguje na to że takie rzeczy są na porządku dziennym?

@Ida

Na jakim stanowisku?

Przemek

@Nomen_Omen no to skoro było Ci tak źle, zastraszanie, upokorzenie, praca ponad stan to co zrobiłeś w tym kierunku? Rozmowa z HR? rozmowa z prezesami? Cos wyczuwam ból d*oopy średniego pracownika ???????????????????? change my mind.

Pawel

Przecież ona już tam nie pracuje ktoś ma informacje nie na czasie jakiś czas temu były zmiany w hierarchii Pana ojca też już nie ma

Zastraszałas to ty nas strach bylo jak mamy inne zdanie bo robiłas nam sceny z filmu strasznego pozdrawiam i oby nie do zobaczenia

@Men sil

Specjalisty. Ogólnie zarobki są spoko, tylko pracy dużo

Ida

Nie padlo tu pytanie o dbo, nie wprowadzaj w blad

Ubyl
@Ida

A co za różnica? Dbo, windykacja wszędzie tak samo

Osoba postronna

Jak to jest w tym (usunięte przez administratora), dzwoni jakiś palant przedstawia się prawie jako mecenas i chce ode mnie wyżebrać jakieś 1200 zł jakiegoś wymyślonego długu sprzed ponad 10 lat. Nie dając się szczegóły od razu go blokuje przedawnieniem, stwierdza że nie ma czegoś takiego jak przedawnienie. Łapy opadają jak te (usunięte przez administratora)żerują na niewiedzy ludzi (usunięte przez administratora) Z tym jego mości mecenasem nie szło rozmawiać więc musiałem faceta potraktować mniecenzuralnie ale to i tak nic nie dało bo mają mózgi jak pantofelek. Ci ludzie i ta firma to po prostu pospolici (usunięte przez administratora)kombinatorzy którzy znaleźli sobie sposób na życie wymyślanie długów i wyrabianie ludzi mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Signi S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Signi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Signi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Signi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Signi S.A.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Signi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Signi S.A.
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Kancelaria Signi S.A.