brak logo

Blue Business Media Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Blue Business Media Sp. z o.o.

Andrzej G 2012-01-11 00:14
Firma do (usunięte przez administratora) a message powyżej od właścicieli firmy. Zarobki baardzo przeciętne, atmosfera sucks. Rzadnego ewidentnego plusa. Większość ludzi na zleceniu.
byly pracownik 2012-11-28 20:57
zgadzam sie, beznadzieja, zrezygnowalam szybko
były pracownik 2013-01-30 20:59
Ostrzeżenie!
Celem mojego postu jest OSTRZEŻENIE wszystkich kandydatów, którzy będą chcieli aplikować do tej grupy (Sapphire Group), czyli Expo XXI, Sapphire Ventures, BBM. Dlaczego?
- Firma przestała zatrudniać na umowę o pracę, tylko samozatrudnienie. Spotkało to regularnych pracowników - mieli wybór: założyć firmy, albo pożegnać się(usunięte przez administratora) - Od premii uznaniowej odliczana jest najpierw wypłata za cały okres, z którego jest liczona premia (sic!), czyli w każdym przepracowanym miesiącu firma niejako "pożycza" wypłatę, którą później trzeba oddać.
- Zmieniające się warunki pracy bez porozumienia, łącznie z tym dla kogo jesteście zatrudnieni.
- UWAGA! Firma nie płaci, zwłaszcza osobom, z którymi zakończyła współpracę.
- Międzynarodowy "management" z polskim mecenasem to brak zdefiniowanych R&R, odpowiedzialność rozmywa się, najczęściej na pracowników najniższego szczebla.
- Od czerwca 2012 z firmy odeszło 8 osób! W tym jedna po przepracowaniu niecałego tygodnia już złożyła wypowiedzenie.
Przestrzegam przede wszystkim przed skrajnymi manipulacjami, które osoby zarządzające praktykują cały czas.
Bardzo smutne doświadczenie. Wspominam to z ogromną dozą goryczy.
qeq 2013-02-13 14:15
odeszlam po pierwszym dniu, porazka, i jeszcze ten dzwonek jak na gieldzie jak wcisna komus te badziewne koferencje!
xyz 2013-06-07 14:21
hej,

aplikuję na wysokie stanowisko do firmy, chciałbym uzyskać trochę więcej informacji. Damy radę się skontaktować w razie czego?
2013-09-03 10:03
teraz puszczaja dużo ogłoszeń na stanowiska managerskie w Krakowie - zastanawiam sie czy warto? Jakich zarobkow można oczekiwać na stanowisku szefa projektu szefa działu ? Tylko samozatrudnienie wchodzi w grę ?
sustainable success 2014-07-10 11:46
(usunięte przez administratora). Uczestniczyłem w procesie rekrutacji na kluczowe stanowisko w firmie. Cieszyłam się, że proces wygląda na profesjonalnie przygotowany. Póżniej przyszedł na psychometrię. Tzn. wypełnianie testu pasychomerycznego on-line (gratisowo dostepnego)- w języku angielskim. Takie semi psychologiczne podejście już profesjonalne nie jest. Rekruterke tej firmy zachęcam do douczenia sie o tym. Zrezygnowałam na tym etapie i cieszę się, bo moja znajoma brnęła w wieloetapowy proces rekrutacyjny co wiązałao się z przekazaniem wielu naprawde osobistych informacji. BBM natomiast nie przedstawial żadnej oferty, a póżniej nawet nikt nie oddzwonił. ŻENUJACE, że takie firmy sa na rynku. Domyslam się, że do czasu więc uwaga na nich, bo plajta jest gwarantowana.
sprzedaż 2015-11-13 09:57
tragedia, wartość produktu w porównaniu z innymi firmami jest żadna, atmosfera nędzna, jedyny plus to możliwość nawiązania ciekawych kontaktów
sales_ 2016-06-24 08:16
Chciałem podzielić się swoja opinią odnośnie rekrutacji. Cała rekrutacja jest w j.angielskim. Najpierw rozmowa telefoniczna z Panem M. Następnie spotkanie w siedzibie firmy. Dostałem zadanie do wykonania, które zajmuje ok 3 godzin (szczegółowy życiorys po angielsku), następnie test pasychomeryczny on-line, rozmowa na skypie z właścicielem Panem C. Kolejna rozmowa w biurze, i kolejny raz rozmowa na tematy osobiste....Po tych wszystkich etapach nawet nikt nie skontaktował się...kontakt się urywa! Powodzenia wszystkim aplikującym na stanowiska w tej firmie. Ja osobiście odradzam!
Olala 2016-11-17 12:50
BEZNADZIEJA. Jestem doświadczoną na rynku pracy osobą, pracowała w tzw. czołówce korporacyjnej. Chciałam zmienić prace na taką w bardziej kameralnej atmosferze. Aplikowałam do działu marketingu, w Krakowie. Dwa spotkania, 5 godzin (tak, każde spotkanie po 2 -3 godzin) wyjęte z życiorysu i nikt nawet nie pofatygował się - pomimo zapewnień - żeby oddzwonić z informacjami o wynikach rekrutacji.
Osoba prowadząca rekrutację na wstępie afiszowała się ze swoimi poglądami politycznymi co uważam za mocno nieprofesjonalne podejście.
Jednym słowem - żenada. Nie polecam.
bartosz 2017-01-10 19:20
kogo bardziej lubią prawicę czy lewicę?
Zostaw swoją opinię o Blue Business Media Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Business Media Sp. z o.o.