brak logo

Magrof Produkcja Czapek

Głogów

Opinie o Magrof Produkcja Czapek

XXX 2013-04-25 15:16
pracowałam tam kiedyś, minęło zapotrzebowanie więc zostałam wyrzucona jak śmiec, pozbawiona środków na utrzymanie. Praca na akord to katorga, ludzie wyrabiaja normę ale przez 10 a nie 8 godz. Oczywiście można wypisać z tego kręgu faworytów którzy dostają co najlepsze szycie. Ten kto ustala te ceny sam powinien usiąść przy maszynie i pokazać ze jest w stanie zrobić norme może wtedy nabrał by trochę rozumu!!!!!!!
q 2013-04-29 10:31
Dzięki pracowniką ta firma istnieje gdyby nie oni to by tej firmy już dawno nie było i moim zdaniem trzeba pracowników motywować do pracy podwyżkami,a osoba która ceny rozdziela dała bym na maszyne niech zobaczy ile trzeba sie namęczyć żeby normę wyrobić!!! I traktować wszystkich pracowników na równi bo każdy jest człowiekiem.
JUŻ SZCZĘŚLIWA 2013-05-28 11:13
NIE ZGADZAM SIĘ!!!
[usunięte przez moderatora] Nie mogą się umów doprosic więc tylko czekac aż PIP się za to weźmie. Dobrze, że ja już mam to za sobą, znalazłam pracę za godziwe pieniądze, niestety nie w Głogowie.
Łącze się w bólu z wszystkimi, którzy nie mają wyjścia i tkwią w tym...
Kasia 2013-05-31 16:49
Mialam okazję tam pracować i niestety muszę poprzeć powyższe komentarze.. ludzie tam pracują z przymusu, nie ma dla kobiet 40-50 lat innych miejsc prac w Głogowie. W zakładzie jest bardzo nie miła atmosfera.. nie polecam
Basia 2014-01-08 10:54
Pracowałam tam ładnych parę lat,zarobki jak wszędzie najniższa krajowa,bez możliwości awansu. Praca bardzo stresująca w (usunięte przez administratora)akordzie. Atmosfera pracy bardzo zła jak w więzieniu(usunięte przez administratora) Nie polecam.
ULUBIENICA 2014-08-12 09:37
PRACOWAŁAM W TYM ZAKŁADZIE I POZNAŁAM CO NIEKTÓRE OSOBY ZE STANOWISK WYZSZYCH NIZ ZWYKŁE PRACOWNICE. SA ORDYNARNE,NIEMIŁE,ATMOSFERA-MASAKRA-,KOBIETYPRACUJA TAM I NAPRAWDE SIE BARDZO STARAJA ZEBY UTRZYMAC RODZINY ALE NIESTETY NIE SA DOCENIANI I NAGMINNIE ZWALNIANI!!OSTATNIE ZWOLNIENIA SA MASOWE GDYZ ZATRUDNIANI SA KOBIETY Z UKRAINY A SWOICH ODSYŁA DO PUP.!! SZCZERZE NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU NIKOMU!!!!!
Braveheart 2014-08-21 13:02
Pracowałam w tym zakładzie, atmosfera jest bardzo nieciekawa, szefowa, która rzadko ma dobry humor potrafi być czasem nieprzyjemna. Jeden z mechaników - wulgarny, to co najlepiej potrafi robić to ubliżać i obrażać, mimo skarg szefowa z niewiadomych powodów udaje, że tego nie widzi. Umowy śmieciowe, oczywiście po kilku lub kilkunastu latach pracy można liczyć na przywilej... dostania umowy od 2-5 lat. Umowa na czas nieokreślony w tym zakładzie nie występuje ;P szczerze współczuję tym co tam jeszcze pracują, ale niestety w Głogowie nie ma szansy na zatrudnienie dla osób w tym zawodzie. Szczerze liczę na to, że w przyszłości pojawi się nowy zakład pracy, w którym pracodawca doceni wysiłek i starania jakie te wszystkie kobiety wkładają w to aby zadowolić PANIĄ MAŁGOSIĘ. Oczywiście umowy i inne papiery załatwiane są z dużym poślizgiem ponieważ pani kadrowa nigdy nie ma czasu, więc nie zdziwcie się jak pójdziecie kiedyś do lekarza i okaże się że nie jesteście ubezpieczeni ;/ Najgorsze jest to, że firma stawia na ilość, a nie jakość więc to, że produkt końcowy nie zawsze jest idealny nie jest winą pracowników lecz SIŁY WYŻSZEJ która tym wszystkim dyryguje!
To wszystko
DZIĘKUJĘ!
jo67 2015-02-26 10:07
I co to będzie teraz jest żle pani Małgosia zadba o nas czy zwolni każdy się martwi
jo67 2015-02-26 10:12
Mamy kredyty jak spłacać a było tak dobrze
była1 2015-03-04 22:07
PANI MAŁGOSIA jest wyrozumiała tylko słucha złych prawych rak
HAHAH 2015-03-05 22:41
Taka wyrozumiała, że ludzi jak śmieci się pozbywa bez głupiego dziękuję. Ale spotkała ją za to kara. CHYTRY TRACI DWA RAZY!!!!!
stokrotka71 2015-03-29 15:00
Tak słucha złych doradców pani Izy tak głupiej że ustawa tego nie przewiduje nawet, i swojego pieska co lata pod nogami i merda ogonem pana Dominiczak niezastąpionego i co by firma bez niego zrobiła :) Tragedia na szczęście dla mnie i wielu ludzi to tylko smutna i żenująca historia

Pozdrawiam dziewczyny które prze ten terror nadal przechodzą z braku wyjścia
migotka84 2015-04-19 20:13
Dokładnie tak!!!!! Ludzie bez wykształcenia, a mają się za lepszych. Smutne to, ale prawdziwe. Szefowa z kwaśną miną , leniwa kadrowa, wulgarny mechanik, prawa ręka od wszystkiego - wszędzie jej pełno, a jedyne co robi to dobre wrażenie heh. Brak poszanowania praw pracownika. Ogłoszenie do pracy w Magrofie: Przyjmiemy cyborga do pracy na stanowisko/a WSZYSTKIE!!! Najlepiej nie chorującego i nie zamierzajacego zachodzić w ciążę! Lubiacego za minimum pracować cały dzień, najlepiej z własnym namiotem do rozłożenia na placu przed zakładem! Nasze motto: Twoja ciężka praca ma szefowej, a nie Tobie się opłacać!!!!! :-P
Zostaw swoją opinię o Magrof Produkcja Czapek - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magrof Produkcja Czapek