brak logo

Navia S.C. Agencja Reklamowo-Wydawnicza Halina Cygnarowicz Anna Piaskowa

Katowice

Opinie o Navia S.C. Agencja Reklamowo-Wydawnicza Halina Cygnarowicz Anna Piaskowa

ole 2013-06-04 14:36
( usunięte przez administratora )stosunek do pracowników pozostawia wiele do życzenia, wychodzenie z pracvy po 8 godzinach jest wg nich podstawą do odbierania wypłat, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, Współczuję wszystkim, którzy tam jeszcze pracują...
gość 2013-10-02 13:44
Ja tam pracowałem przez długi czas i dalej pozostałbym na etacie gdyby nie przeprowadzka. Widziałem to zupełnie inaczej oczywiście przy natłoku roboty wiadomo, jak wszędzie trzeba było zostać po godzinach. Wynagrodzenie zawsze na czas i warunki pracy ok Właścicielki nigdy mi nie robiły problemu wolne dni itd. Fajni ludzie tam pracują, żadne ufoki jak mi się w obecnej pracy przytrafiło :)

mike 2014-03-12 10:30
Jakie tam są zarobki? Widzę, że dosyć często rekrutują.
BYŁY PRACOWNIK 2014-03-13 19:18
Drogi Mike, minimum krajowe to max jakie możesz tam dostać. A ( usunięte przez administratora ) dużo, zapomnij że wyjdziesz po 8h, przy natłoku roboty dostajesz( usunięte przez administratora )dzień w dzień i siedzisz 10h-12h, oczywiście za darmo. Nie polecam nawet największemu wrogowi kontaktu(usunięte przez administratora)Kto to wytrzyma?
obecny pracownik 2014-03-14 12:48
Zarobki są ok, ja rozmawiałem o zarobkach na początku przed przyjęciem do pracy Jak na razie wszystko jest, tak jak było ustalone. Mogę tylko z obserwacji powiedzieć, że rekrutują często bo ludzie mówią że dużo umieją a w efekcie się okazuje że się wykładają na podstawach.
Natalia K. 2014-03-14 13:26
Cześć miki byłeś tam na rozmowie?
zeno 2014-03-15 12:39
jakie te zarobki konkretnie? ile nadgodzin tygodniowo? jakie bonusy w związku z nadgodzinami?
Tomi 2014-04-12 23:19
Sama praca nie jest zła, jednak atmosfera panująca w tej małej firmie jest bardzo toksyczna. (usunięte przez administratora) Także ja nie polecam tym który znają swoją wartość i tym którzy w pracy nie chcą czuć się jak popychadła. Niestety.
zeno 2014-04-19 15:41
ile tam się zarabia?
mb 2014-05-14 18:51
podczas rekrutacji dzwoniłem do nich z rana, czy nie jest problemem jeśli przełożymy godzinę rozmowy kwalifikacyjnej. Nie było problemu. Przyszedłem o nowo umówionej godzinie a babka mi grozi, że będę miał mniej czas bo przyszedłem za późno... skandaliczne podejście. Poza tym do testu kompetencji ich pracownik przekazał mi złe wytyczne. To dużo świadczy o profesjonaliźmie tej firmy. Graficy trzymajcie się z daleka. Bieda straszna.
lu 2014-05-16 15:08
Sebastian nie nakręcaj się :)
Trzeba coś potrafić a nie oczerniać ludzi
Miłego Dnia
nori 2014-05-26 11:58
oni ciągle rekrutują?taka tam jest rotacja?
jakie tam są stawki
gość 2014-06-03 21:51
Rotacja jest grafików bardzo duża bo nikt normalny nie wytrzyma panującej tam atmosfery. (usunięte przez administratora)
anonimus 2014-06-04 09:33
( usunięte przez administratora ) Atmosfera jest tak napieta ze nie wiesz kiedy ci sie dostanie po uszach.(usunięte przez administratora)
lolo 2014-06-04 09:35
nie ma bonusow. (usunięte przez administratora)
gość 2015-07-08 15:59
Jakość obsługi poziom 0 , najgorsza agencja reklamowa na Śląsku ODRADZAM !
Grafik 2016-09-25 22:23
Rozmowa kwalifikacyjna w Navia wygląda następująco: najpierw krótka rozmowa z szefową, która sprawia wrażenie jakby wcale nie czytała mojego CV, a następnie zadanie do wykonania na kompie. Pierwsze: wycięcie z kilkunastu plików produktów, które są aktualnie potrzebne do złożenia gazetki reklamowej. Po ich wycięciu przeze mnie, grafik odpowiedzialny za skład wspomnianej gazetki, pobiera je z dysku sieciowego i natychmiastowo używa. Potem znalazło się jeszcze coś do wycięcia - produkt, z którym walczyła pracownica firmy od 20 minut, a mi zajęło 2 minuty i też jest zaraz wykorzystane do katalogu. Następnie zrobienie etykietki dla ich klienta wg wytycznych tegoż (ich wcześniejszy projekt został przez niego odrzucony i zaproponował by zrobili coś prostszego) i wielkie zdziwienie, że była tylko jedna propozycja z mojej strony, na ich gust zbyt prosta. I hicior: zrobienie makietki gazetki reklamowej, ale ku rozgoryczeniu szefowej aktualne wytyczne klienta nie doszły. W ruch poszedł telefon, mail, a klient nie dosłał wytycznych. A ja czekam. Proponuję, by zrobić w tym temacie gazetkę testową z tego co mamy. W końcu jestem na rozmowie kwalifikacyjnej a nie na okresie próbnym jako pracownik! Zrobione, jest ok. Pani bardzo chętnie szukała jeszcze wśród załogi zadania do wykonania dla mnie i najchętniej by mnie tam jeszcze zatrzymała jako darmową siłę roboczą, ale chyba zapomniała, że już 2 godziny dla nich mam przepracowane za darmo i były obie panie ukontentowane. Na koniec przechodzę na dokończenie rozmowy do szefowej. I tu się okazuje, że mimo, iż omawiałyśmy stawkę przez telefon przed rozmową, to pani namawia mnie na wiele niższą kwotę - sugeruje 1800, bo to dla nich i tak duże obciążenie jak na okres próbny. :) Wrażenia po tej rozmowie - kiepskie. Z rozmów między pracownikami i z własnego opisanego doświadczenia wnioskuję, iż normą jest, że kandydaci wykonują aktualną pracę firmy - myślą, że się wykazują podczas rekrutacji, a ich praca jest przecież przez Navię wykorzysta
Jerry 2016-12-01 22:24
Potwierdzam..
grafik 2017-06-22 10:27
Zgadzam się z przedmówcą w moim wypadku rozmowa o prace wyglądała w ten sam sposób, która skończyła się stażem. Podczas jego odbywania robiłem wszystko począwszy od wycinania zdjęć ,które trafiały się raz na jakiś czas pod warunkiem ,że inni graficy mieli co robić a kończąc na bieganiu na pocztę, do sklepu po materiały biurowe i szukaniem kartonów po całych Katowicach itd .
Atmosfera i sposób funkcjonowania tej firmy wywarł bardzo negatywne wrażenie. Nie polecam nikomu .
Zostaw swoją opinię o Navia S.C. Agencja Reklamowo-Wydawnicza Halina Cygnarowicz Anna Piaskowa - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Navia S.C. Agencja Reklamowo-Wydawnicza Halina Cygnarowicz Anna Piaskowa