Opinie o Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konrad Mądry w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konrad Mądry. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konrad Mądry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konrad Mądry w Szczecin

Andrzej Nowy wpis

Niesolidna Firma

ostry pazurek

Widzę, że w tej pseudo firmie nic się nie zmieniło. Dziwię się jeszcze że ta firma istnieje a ma takiego wykształconego szefa na poziomie, który powinien bez mrugnięcia wyj....ać wszystkich którzy tam pracują. To się tam dzieje to nikt nie uwierzy jak na własne oczka nie zobaczy...... brygadzistka powinna dla przestrogi powiesić sobie te opinie nad łóżkiem i modlić się aby któregoś dnia nie trafiła na silniejszą od siebie. Nie polecam pracy w tej firmie ani jednego dnia a gównie przez Panią brygadzistkę heehhe patologiczną szefową z niskim zasobem słów. Mam nadzieję , że na starość odczujesz grzechy swojej pracy i postępowania, a twój już nie sprawny kręgosłup to tylko twój początek więc warto się zastanowić jaką jesteś podłą, wulgarną, tępą kłamliwą kobietą......dla ludzi którzy tam pracują albo pracowali...............

Nicky
@ostry pazurek

Przecież właścicielowi jest to na rękę. Nie musi się obawiać konfrontacji twarzą w twarz z niezadowolonymi pracownikami, bo ma "na pokładzie" kobietę tak podłą i rządną nieszczęścia innych ludzi że stało się to dla niej źródłem podniet i zadowolenia wszelakiego, która odwali za niego całą tą brudną robotę i bez mrugnięcia swoją komiczną sztuczną rzęsą w sposób poniżający i lekceważący "od ręki" z podłym uśmiechem na twarzy zwolni swojego podwładnego.

Nicky
@Nicky

Albo posłuży się swoim "przydu.....", i wystawi go przy furtce aby nie pozwolił wpuścić pracownika na teren firmy z informacją, że kierownictwo z dnia na dzień podjęło decyzję o jego (natychmiastowym •••???••• a gdzie okres wypowiedzenia •••???•••) zwolnieniu z pracy, i że nie ma prawa wstępu na teren firmy!!!

Izabela Nowy wpis

Widać, że naprawdę okropnie jej nie lubisz... Kiedy tak właściwie tu pracowałeś i miałeś z tym wszystkim co opisujesz styczność? Bo widzę, że opinie wrzucali o tym już ze 4 lata temu, teraz też takie warunki tu panują? Wciąż jest zatrudniona na tym stanowisku?

Olać ich to mało Nowy wpis
@Izabela

negatywne opinie o standartach panujących w Magrama jak i te o traktowaniu pracowników przez osoby pracujące tam od wielu lat są prawdziwe o czym świadczy ciągłe wymienianie pracowników , którzy albo są zwalniani z dnia albo sami odchodzą

Sylwia Nowy wpis

Wcześniej narzekaliście na brygadzistkę, ale czy nadal jest problem jakiś wg Was z kadrą zarządzającą?

Łukasz

Czy wszyscy na zakładzie pracujecie na takich samych umowach o prace ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konrad Mądry? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Danuta

@ostry pazurek, @Życzliwa @szelma, czy dobrze rozumiem? Zła atmosfera w Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo-Handlowe wynika z tego, iż czujecie się źle i nierówno traktowani przez brygadzistkę? Czy to jedyny powód, który czyni atmosferę w firmie złą?

Życzliwa

Powiem tak.....zgadzam się z każą opinia wystawiona temu zakładowi i pani brygadzista która jest powolna ciągle trzeba nad nią wisieć i jej pomagać która robi znacznie mniej od innych pracowników która przez dwa miesiące kiedy tam pracowałam nie stanęła przy stole i nie zlozyla bodaj jednej palety bo to do niej nie należy która jest niemiła i wprowadza tragiczna atmosferę w pracy wszystko tam zależne jest od niej tylko nie wiem dlaczego jeden pracownik który ogarnia wszystko to Ania podziwiam ta kobietę jest przez brygadzista poniżania i niedoceniana w owym zakładzie trzeba rozładowywać towar oczywiście pani brygadzista tego nie robi bo ma chory kręgosłup nie robi i wielu innych rzeczy ale pensje bierze trzy razy większa od innych pytam za co ......moglibyśmy tak pisać i pisać same negatywy nie polecam tej firmy bo będziecie źle traktowani pewnie doczekam się odpowiedzi od pani brygadzista która szczerze na logikę(ci co ja znają wiedzą co to znaczy)napiszę że nie chciało mi się pracować ale ja jej odpowiemy co innego przez osiem godzin siedzieć z (usunięte przez administratora) i niech inni koło niej skaczą a co innego osiem godzin stać biegać składać palety dosypywać do leja dźwigać worki więc nie polecam NIE POLECAM

Daria

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać? Jaka jest atmosfera?

Witam, czy jest opłacalne w domu przebierańców tych liści?

szelma

ZARABIA 3-KROTNIE WIECEJ OD INNYCH PRACOWNIKOW, ROBI MNIEJ OD INNYCH (BO MA ZJE..NY KREGOSLUPWIEC NIE DZWIGA NICZEGO)PAKUJE TAKIM TEPEM JAK WSZYSCY - A WSZYSTKICH KRYTYKUJE , BUNTUJE NA WSZYSTKICH SZEFA I WYLATUJA CI CO ZARABIAJA TRZYKROTNIE MNIEJ OD NIEJ - CZY TO SIE PANU OPLACA/? NIE LEPIEJ 3 ZA 1 ????

jestem

tam muszą pracować robokopy które wyręczą w pracy leniwą brygadzistkę ....czyli zmutowane zmodyfikowane klony jak Ania pachołek brygadzistki ale takich robotów więcej nie ma w tym kraju więc każdy przeciętny człowiek czyli bez nadprzyrodzonej mocy - jak Ania - nie zna dnia ani godziny kiedy zostanie wyrzucony przez brygadzistkę -bo na przykład jakaś pracownica tzn. pakowaczka przypraw ,opadnie z sił rozładowując tonę folii , lub zemdleje przywożąc po raz 10 w ciągu dnia wózkiem ręcznym po 250 kg. przypraw w workach ... wdycha się pył z pieprzu , majeranku, papryki ,oregano itp,zwłaszcza w trakcie czyszczenia maszyny które odbywa się przynajmniej 2-3 razy dziennie gdzie wszyscy się duszą w pyle , kaszląc i nie raz wymiotując.. następnie z całego zakładu pył się sprząta - czyli dodatkowo etat sprzątaczki-praca bardzo ciężka ,atmosfera straszna ,nie wolno rozmawiać , brygadzistka wiecznie z papierochem w pysku jej mąż też smród papierochowy nie do zniesienia kiepy leżą wszędzie i wszystko poprzypalane -krzesła , kibel , grzejniki...tragedia -gdyby to był mój interes już dawno wymieniła bym tych dwoje-co to za szef ślepy czy głuchy czy... nie dokonczę . Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM !

Salamandra

Kiedyś w ogólnej fali krytyki w stronę Biedronki zawsze znalazł się ktoś, kto chociaż napomkną o tej sieci "coś" miłego, ale firmy Magrama to nie spotka. Na to, co ich tutaj spotkało po prostu zasłużyli sobie w 100 procentach.

Salamandra

Eeeee... Z tego co napisano wyżej wynika, że lepiej poszukać innego zajęcia, bo NIKT nie napisał tutaj ani jednego dobrego słowa o tej firmie. Nawet prawa ręka szefa - Pani brygadzistka. Pracownicę w imieniu dyrekcji zwolnił w bramie magazynier i już nie została wpuszczona do zakładu, więc z Tobą mogą zrobić to samo. Stanowczo odradzam kontakt z tą firmą. Dobrze radzę.

kk

Witam Firma dała ogłoszenie do gazety ze potrzebuje ludzi do pakowania lisci laurowych w domu, czy ktoś na forum podpowie mi czy warto z nimi wejsc w współprace i czy sa wypłacalni?

megusta

Ciekawe, czy firma "NETTO" Sklepy Spożywcze wie, (tak na prawdę, a nie na papierze) co pod względem higieny i prawdziwej jakości się dzieje w firmie, która sprzedaje im 90% swojej produkcji... ???...

Życzliwa anonim

Piszę jako anonim, ponieważ jestem znana w tej firmie. Powiem tylko dwie rzeczy: pierwsza, to szkoda mi Pani Ewy która przez lata pracowała przy zgrzewaniu torebek, a ta wredna Urszula (sąsiadeczka z osiedla brygadzistki) tylko wbijała jej nóż w plecy. Druga rzecz, to warte zajęcia się przez odpowiednie "organy":-D kwestią poruszonego wyżej rozładunku dostaw towaru przez ekipę synka szefa odnośnie umowy o pracę, opłacania podatków od wypłaconych im wynagrodzeń, itp. Jeśli wszystko było legalne, to dobrze. Cześć i chwała. Ale nie sądzę aby do końca było to robione zgodnie z prawem.

ostry pazurek

Xxxx a miałaś widzę styczność z tą firmą w szczególności z panią brygadzistka........... no szkoda szkoda słów i łamania języka. Powinna sobie opinie o sobie wydrukować i patrzeć na nie każdego dnia.

Xxxx

Witam dopiero dzisiaj zapoznałam się z opinią firmy magrama i potwierdzam wszystkie opinie na ten temat.Szkoda słów!

czerwona

ORGANYYYYYYYYYY HEHEHEHEHEHE ależ Ty kobieto grożna jesteś straszysz mnie brrr już sie boję. Widzę prawda w oczka kole niesamowicie, bo wreście Cię tu przygnała Twoja ciekawość i dobrze. Bez powodu nikt by tu nie zaglądał i Ty też jakbyś była taka nieskazitelna a że jest inaczej więc czytaj Babo bo wszyscy co tu napisali na Twój temat maja RACJĘ.Po to są fora żeby wystrzegać się takich ludzi jak Ty i ta firma...........wstydzić się powinnaś za swoje zachowanie traktowanie ludzi a szczególnie za swój wulgaryzm w słowach i jakże puste, proste słowa nic nie znaczące.

Salamandra

Najpierw była Nexia, później Almera. Recykling pełną gębą. Kupujący zadowoleni, i szef się cieszył. Jakby chciał sprzedać na wolnym rynku, to by grosze dostał. A tak kasa do niego wróciła.

Już nie pracownik

I oto cała Pani brygadzistka. Prosimy nie regulować odbiorników ponieważ cytuję i proszę zwrócić uwagę na pisownię dużymi literami: "Witam , JEŻLI(?) Pani jest taka odważna na forum spolecznosciowym i nie potrafi podpisac swoim imieniem to nie zmienia faktu ze nie wiem kim Pani jest . To co jest tutaj napisane przez Panią jest NIE WIARYGODNYM kłamstwem , a co do wyksztalcenia na Pani miejscu bym sie nie wypowiadała . Jeśli osoba uważająca się za inteligentna i wykształconą nie pogrąża sie na takim portalu. A OBCZERNIAC(?) jest najprościej jeśli nie potrafi sie podołać pracy . A Pani wpisem zajmą sie odpowiednie ORGANY(?)". Komentując można zwrócić uwagę na używanie słów które nie istnieją (np. jeżli, obczerniać), słów o których pisowni ta kobieta nie ma zielonego pojęcia, stawianiu odstępu przed znakiem kropki oraz błędami w stylistyce i interpunkcji (Arku, wytłumacz Edycie co to takiego, a przy okazji wytrzyj jej pianę z kącików ust) itd, itp... Jednym zdaniem, edukacja utknęła na piątej klasie szkoły podstawowej w standardzie komunistycznym. A jakby tego było mało, nawet na portalach społecznościowych nie potrafi się powstrzymać od gróźb, w tym przypadku "na wesoło" - "organami". Strach pomyśleć co by mogła nam zrobić grożąc na przykład skrzypcami. Organy brzmią dumnie, a skrzypce obsługiwane nieumiejętnie potrafią wkurzyć. Tak że Pani Edyto... Edytko... Edziu... skrzypce w dłoń i do dzieła! Na nutach na pewno też się Pani nie zna, to chociaż raz w życiu naprawdę szczerze da Pani dowód swojej bezużyteczności. A największy ubaw miała z Pani osoby i słownictwa brygada syna szefa podczas rozładunków dostaw towarów. Ps. Proszę o wytłumaczenie zdania: "Jeśli osoba uważająca się za inteligentna i wykształconą nie pogrąża sie na takim portalu.", ponieważ go po prostu nie rozumiem. Ale to nic nie szkodzi, bo Pani chyba też. Poza tym cały Pani wpis jest war

Zostaw merytoryczną opinię o Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konrad Mądry - Szczecin

Magrama Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konrad Mądry
  • ul. Zaściankowa 48