Opinie o Polska Korporacja Nieruchomości w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Korporacja Nieruchomości. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Korporacja Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Korporacja Nieruchomości w Poznań

Joanna Nowy wpis

czy jesli student chce miec umowe o prace a nie zlecenie otrzyma tutaj taka umowe, czy nie ma na to szans? wczesniej ktos pisla ze taka wlasnie studenci dostaja ale szukam etatu bo to wieksza stabilizacja

Marcin Helwig Nowy wpis
@Joanna

Wszystko zależy od posiadanych umiejętności. Wszystkie osoby, które były studentami na umowie zlecenia, po zakończeniu studiów zawsze są zatrudnione na zwykłą umowę o pracę

Mariusz Nowy wpis

...przypadkiem tutaj jestem.... nie wiem o co chodzi. Ja byłem zadowolony. Marcin (szef - wszyscy tam mówią sobie na "TY") dla mnie był zawsze OK. Praca nerwowa - ale to jej specyfika. Pracuje teraz w inne firmie (przeprowadziłem się) i już nie jest tak miło ;-) Monia trzymaj się - pozdrowienia dla załogi.

Marekp59 Nowy wpis

Swego czasu wystawiłem firmie Pana Marcina Helwig pozytywny komentarz. W styczniu 2020 ( tak zeszłego roku) dane mi było współpracować ze wspomnianą firmą p. Marcina Helwig. Po 4-ch latach przerwy potwoierdzam to co swego czasu napisalem. Kompetentni Pracownicy oraz Zarząd Firmy. Chętnie pomogą i są otwarci na sugestje jezeli są od strony Klientów. Generalnie firma godna dalszego polecenia. Jezeli Ktoś twierdzi, że w firmie jest mobing ( taka opinie czytałem w komentarzach) to niech najpiew poczyta definicje pojęcia "mobing" a potem dafinicje z pojęcia "zakres obowiązków wynikających ze świadczenia pracy na rzecz pracodawcy" . Jak sie komus nie chce pracowac lub nie umioe lepiej i ma zwróconą w tym temacie uwagę nazywa to mobingiem to poprosze o to co napisałem powyżej : definicja słowa mobing.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Polska Korporacja Nieruchomości Marcin Helwig?

Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę. Studenci umowę - zlecenie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polska Korporacja Nieruchomości. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

@Bożena ale powyżej 3 na rękę?

Iga

Jaka jest stawka na początek dla agenta?

Bożena
@Iga

Zarobki powyżej 3 tys podobno, wg koleżanki

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Polska Korporacja Nieruchomości Marcin Helwig?

Tak jak wszyscy piszą poniżej, atmosfera paskudna, chodziło się do pracy jak za karę, zdecydowanie za późno podjęta decyzja o złożeniu wypowiedzenia. Pracownicy nierówno traktowani, poniżani i obgadywni za plecami

Hejgen

A może po prostu ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę i dlatego jest niezadowolony?

@Hejgen

Praca sama w sobie nie jest zła, lecz mobbing jaki panuje nadaje się do zgłoszenia do Sądu Pracy. Z pozdrowieniami dla Pani Dyrektor oddziału poznańskiego.

Kazzz
@Anonim

Cos w tym jest bo opiekunowie wspólnot zmieniają sie srednio co 3 miesiące. Niestety jestem klientem tej pseldo firmy

Marcin Helwig

"borys" - nadmieniam także, iż w naszej formie od początku jej istnienia pracował i pracuje tylko jeden mężczyzna. Z firmy odeszła sama jedna księgowa, która wyjechała do pracy do Angli (bardzo miłe i kulturalne pożegnanie z pracą). Po około dwóch latach pracy zwolniona został także jeszcze jedna Administratorka nieruchomości. Pozostałe osoby, które zostały zatrudnione pracują nadal w firmie. Gdyby był wyzysk to raczej więcej osób by się zwalniało. Pani Agnieszka (stażystka wyrzucona ze stażu po chyba dwóch tygodniach odbywania stażu z Urzędu Pracy) odmawiała wykonywania poleceń służbowych kierownika - po prostu nie chciało jej się pracować.

Weronika
@Marcin Helwig

Panie Marcinie, Pan "borys" miał jednak rację, że praca w Pańskiej firmie to koszmar, wyzysk oraz mobbing przez Panią Dyrektor. Co raz więcej osób zwalnia się, jak to Pan wyjaśni?

rychu

bardzo dobra firma zarządzająca, na tle innych poznańskich-jedna lepszych i tańszych dla Wspólnot Mieszkaniowych. Obsługa kompetentna i zdecydowana. Zarobki przyzwoite , nie narzekam mimo krótkiego czasu pracy w tej firmie.

@rychu

Wiele osób narzeka na poziom swoich zarobków. Dobrze więc wiedzieć, że w Polskiej Korporacji Nieruchomości są one przyzwoite. Jedno mnie jeszcze, a propos wynagrodzenia, zastanawia. Wasza pensja składa się tam z samej podstawy czy także i z prowizji?

Krzysztof

Ja jako klient zdecydowanie nie polecam tej firmy - powiem tak - maja gdzieś swoich klientów ale kase biora za nic robienie

@Krzysztof

@Krzysztof Możesz wyjaśnić na czym polega Twój problem z PKN? Dlaczego sądzisz, że "mają gdzieś swoich klientów"? Liczę, że odpowiesz.

Ewelina

@Marcin Helwig użytkownik @Admin nie jest administratorem portalu Gowork. Jest to osoba, która swoją wypowiedź podpisała takim nickiem. Jeżeli uważasz jego stwierdzenie za szkalujące, możesz napisać maila z opisem zaistniałej sytuacji do administratora, na adres: admin@gowork.pl Szczegóły procesu reklamacji znajdziesz w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin @Admin proszę o niepodawanie w komentarzach imion osób, które są lub były zatrudnione w firmie. Jest to zabronione przez regulamin z uwagi na ochronę danych osobowych. Wpisy, które zawierają takie informacje są zgłaszane do administratora, który może je skasować. @Marcin Helwig powyższa prośba dotyczy również Twoich wypowiedzi.

Ewelina

@An a co wpłynęło na Twoją opinię? Dlaczego nie polecasz? Póki co, z Twojego wpisu ciężko wysnuć jakieś wnioski. Napisz proszę konkretniej. Dzięki temu, osoby które zastanawiają się czy by nie złożyć w Polska Korporacja Nieruchomości Marcin Helwig dokumentów aplikacyjnych, będą mogły zwiększyć swoje rozeznanie. Każda opinia z pierwszej ręki jest cenna w takim przypadku.

@Ewelina

Negatywne opinie pisze ciągle ta sama odoba: Pani Agnieszka, stażystka z Urzędu Pracy, która myślała, że „odbębni”staż za który płaci Urząd Pracy. Troszkę szkoda mi tej Pani. Nie jest już najmłodsza, miała swoją firmę - niestety nieudało jej się- a swoje flustracje i niepowodzenia życiowe przerzuca na innych.

Marcin Helwig

Pani Agnieszka była traktowana jak każdy inny pracownik - zszacunkim, gdyż każdy pracodawca wie, że to pracownicy tworzą firmę i przynoszą zyski/przychody dla pracodawcy. Ps. to my jako pierwsi złożyliśmy ogicjalną skargę do Urzędu Pracy. Jako „administrator” stwierdziliście, że cyt. „traktowaliśmy ją jak śmiecia”. Niniejszym informuje, iż powyższe Wasze stwierdzenie traktuje jako szkalujące. Domagam się Waszego sprostowania w terminie 48 godzin. Po tym czasie złożestosiwny pozew

An

targedia, nie polecam!

Leon

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że nikt nie pisze.

marekp59

Dorzucę i ja kamyczek do tego ogródka ; swego czasu współpracowałem z firmą Pana Marcina Helwiga. Współpraca układała się dobrze. Pan Marcin jasno i precyzyjnie określa Swoje oczekiwania i oczekuje ich realizacji. Jeżeli ktoś nie rozumie oczekiwań Klienta i nie chce lub nie umie ich spełnić to niech zajmie się czymś innym. Dodatkowo mogę dodać z mego okresu współpracy tez to iż nie ma żadnego problemu z kontaktem telefonicznym z Paniami w Biurze w Poznaniu ( Biura z Obornik nie znam) Więc reasumując mogę w swoim imieniu wystawić dla PKNFM laurkę

Marcin Helwig

Szanowny Panie. Na osiedlu przy ul. Mikołajczaka 10-11 w Obornikach nie było nigdy żadnej afery z wodą. Bardzo chętnie poznam osobę, która wypisuje takie pomówienia. Jeżeli nadal twierdzi Pan, że takowa afera była to niech ja Pan przedstawi - ja ze swojej strony wyrażam pełną zgodę na taką publikację. Przyznaję, że czuję się zażenowany konkurencją, która stosuje tak podłe chwyty.

dociekliwy

A osiedle na mikołajczaka w obornikach ? co to za afera z wodą?

piotr

Z Panem Marcinem współpracuję od początku istnienia firmy i czytając mało pochlebne opinie wypisywane przez ''klientów'' nie rozumiem o co chodzi bo czy miła profesjonalna a przede wszystkim pomocna obsługa zasługuje na krytykę? Mam nadzieję,że podobnego zdania będą wszyscy ci z którymi ta firma współpracuje a konkurencja zamiast pisania bzdur powinna podnieść standard swoich usług aby dorównać firmie Pana Marcina. TAK TRZYMAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Korporacja Nieruchomości - Poznań

• Jak się pracuje w Polska Korporacja Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Korporacja Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polska Korporacja Nieruchomości

Polska Korporacja Nieruchomości