Millenium Drukarnia

Dębica

Opinie o Millenium Drukarnia

on 2014-07-13 13:53
pracują tam ciekawi i mili ludzie. zarobki? 2700 można wziać za 300 godzin o ile nie jest sie dziewczyna (dziewczyny pracują za 5 zł. za większość pomyłek płacą pracownicy. jeśli podpadniesz to z ogromną satysfakcją prezes przygarnie twoją wypłate. pracodawca nie płaci pełnych stawek zus czyli minimalna krajowa a reszte pod stołem. drukarnia śmiga 24/7 ale zadnych dodatków do nadgodzin (w weekendy +1zł niektórzy mają) na start mozna wycisnąć 8zł netto (faceci). zarządzanie leży bo rządzą kierownik z prezesem na zmiane co powoduje tylko większy haos. pracuje sie często na kiepskich materiałach, najgorszy papier, częstko poreklamacyjny kupowany za grosze a potem wymagają cudów od produktu końcowego. nie ma czasu na prawidłowe serwisowanie maszyn, cały czas poganiają. praca pod dużą presją czasu i kierownictwa.
marek Dr 2014-11-12 11:19
Praca w tej firmie jest super pracuje tam juz 11 lat i nienarzekam
waldek 2015-07-21 09:38
Super Firma Polecam
Krzysiek 2016-08-18 21:51
Jestem nowym pracownikiem uwazam ze praca tutaj wymaga doswiadczenia w branzy i narazie sie ucze ale super fajny wlasciciel i na start kasa niezla polecam firme jak najbardziej
były pracownik 2016-12-01 14:25
Poczekaj jak dłużej popracujesz to zmienisz zdanie ja pracowałem w tej firmie ponad 6 lat i szkoda gadac.
Ciagła presja a za pomyłki płacą pracownicy,pracuje się na gównianym papierze lepsze w WC są.
Chaos w zarządaniu i terminy na wczoraj.
Max 2016-12-20 20:30
E tam gadanie zostają najlepsi i zarobią kasiore a widać że właściciel super facet firme extra rozkręcił i płaci coraz lepiej
Ponczek 2017-03-19 19:03
Ja jestem bardzo zadowolony pracuje juz 3 lata z kasą coraz lepiej
Robert 2017-04-23 10:20
Super firma. Co 3 miesiące widze ogloszenia, ze firma szuka grafika.
Radzio z Mateuszkiem dadza rade kazdemu :p
Mario 2017-05-05 10:00
Faktycznie, teraz też szukają :D
grafik dtp 2017-05-21 22:23
Czesc Robert pracujesz tam ??
Kris 2017-06-20 09:08
Super Firma
Pracuje tu juz 6 lat jestem bardzo zadowolony
Polacam każdemu ????
DZINDOL 2017-06-30 08:38
Mam nadzieję że znalazłeś lepszą prace!!!
pzdr
Zostaw swoją opinię o Millenium Drukarnia - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millenium Drukarnia