Opinie o Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna w Olesin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna w Olesin

Adios

Nie polecam firmy. Jeden wielki balagan, planista rozdajac prace chyba gra w pokera... Wieczna gonitwa za zleceniami, jedyny plus to kierownicy z którymi da sie dogadac i to na tyle z plusów. Firma nie oferuje żadnych benefitów. Weekendy są ale nie ma 50% w soboty i 100% w niedziele ani swieta

Maciek Nowy wpis

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego. Wymagane prawo jazdy, ale nie znalazłem informacji o aucie służbowym. O telefonie czy laptopie zresztą też nie. Czy to znaczy, że praca jest w pełni stacjonarna? Ewentualnie, czy wymagają własnego auta i sprzętu?

Adios Nowy wpis

Macie info o posadzie Kierownika zmiany?? Jakiś czas temu firma napisała, że dają możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym. A czy od tego czasu wciąż maszyny są unowocześniane? Czy od tamtego momentu nie było wymiany na nowsze modele? I czy szkolenia z tych nowych maszyn to robi ktoś z wnętrza firmy, czy zewnętrzny podmiot?

Zainteresowana Nowy wpis

Może ktoś powiedzieć jakie zarobki są na stanowiskach biurowych, np. Handlowiec? Umowa o pracę? Ile można na początek zarobić? Jakie są warunki, atmosfera i na czym polega dokładnie praca handlowca w Mal-Pol? Będę wdzięczna?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
"Marcin gumowe ucho"

Zdecydowanie nie polecam. Kiepska organizacja skutkująca sporym bałaganem i opóźnieniami. Opowiadanie bajek, aby zyskać na czasie i w celu przejęcia kontrahentow i baz z klientami. Opóźnienia lub brak rozliczeń finansowych wobec pracowników, oczywiście wielkie zdziwienie, gdy upominasz się o swoje i prymitywne tlumaczenia. Pozostająca na papierze zasada równości, wybraniec robi co chce i przychodzi do pracy o której imu się podoba. Obmowy za plecami w stylu (usunięte przez administratora) firmę" jako podziękowanie za pracę, to standard w tej firmie. Szkoda czasu! Kultura biznesowa i szacunek do pracownika poniżej wszelkiech standardów.

Prawdomówny
@"Marcin gumowe ucho"

W Firmie moze jest troche bałaganu, ale gdzie nie ma. Zakład cały czas sie rozwija. Szef inwewtuje w maszyny i infrastrukture. Raz do roku podwyżka, jak ktoś uczciwe pracuje to wszystko załatwi z szefostwem. Bardzo stabilne zatrudnienie i godziwe zarobki adekwatne do umiejętności i efektów pracy. Jak jesteś handlowcem przynajmniej za takiego sie podajesz to przynies zlecenia. Wielu juz bylo takixh conprzez 3 miesiace nie przyniesli nawet zleceń żeby pensje odparacować a potem zdziwienie że nikt charytatywnie nie chce pracownika utrzymywać. Nic za darmo. Czerwony buciku. ;)

@Prawdomówny

Nie do końca bym się z godzil z "zarobki adekwatne do umiejetnosci" ponieważ przez to sam wiem ze nie staram się tak jak wcześniej gdy pokazałem ze więcej umiem i jakos nikt nie docenił tylko zaczeli dawać więcej do pracy ...

pracownik 2

Potwierdzam , bałagan był i jest , mimo powiadamiania wielokrotnie kierowników i działu kontroli . Gonitwa ze zleceniami bo mało ,mało wiecznie mało , szybciej , szybciej, uwielbiam jak prezeska przychodzi , zerka po zeszytach i pyta co tak mało?? Najłatwiej oceniać kogoś jak się pojęcia o drukowaniu nie ma i wydaje się polecenia. POMOCNICY? to jedna wielka parodia liczą się rozmowy , opowieści jak to ja mało zarabiam, a kierownicy jak by tego nie widzieli.

Alfredo
@Prawdomówny

Twoja stara już wie co i z kim robiłeś po Martyniuku?

Iza

Co to znaczy? Mógłbyś rozjaśnić sytuacje, bo myślę, że osoby szukające pracy i wchodzące tutaj nie do końca wiedzą o co chodzi..

Teresa

Podnosicie kwestię bałaganu w firmie i wiecznego pospiechu za zleceniami, to czy nikt w firmie nie pomyślał że porządek i organizacja dałyby efekt w lepszym wykonywaniu obowiązków i lepszej jakości pracy? Były próby ogarnięcia tego tematu?

Olo

Witam serdecznie dowiedziałem się o tej firmie od znajomego, chciałem się dowiedzieć jak zarabiają Drukarze mam ponad 20 letnie doświadczenie w druku obecnie pracuję w drukarni ale chciał bym coś zmienić chodzi o wynagrodzenie pozdrawiam serdecznie ????????

@Olo

Cześć Olo, nie uzyskałeś tu żadnej odpowiedzi póki co. Czy kontaktowałeś się może z firmą i dopytywałeś o szczegóły zatrudnienia? Fajnie by było się dowiedzieć czegoś więcej. Daj znać.

go job
@Olo

Daj sobie spokój ta firma żyje jeszcze sowieckim duchem.

Marcel

@Xyz A skąd takie wątpliwości? Czy jest coś na rzeczy, mam zamiar aplikować i dopytuję?

Xyz

To ile osób już jest chorych?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Małpa

Wszędzie dobrze, ale w małpolu najlepiej :D

Agnieszka
@Małpa

Wiem, że byłeś aktywny na forum dwa miesiące temu, jednak myślę, że warto rozwinąć kwestię warunków. Napisz proszę, jak prezentują się kontakty między pracownikami i te z kadrą zarządzającą. Czy dobrze pracuje się Tobie w zespole Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna?

robol

Może na święta coś dostaniemy ale chyba mała nadzieja?

@robol

Akurat Ci dadzą coś na święta. Obyś się nie przeliczył

@drukarz

No przecież u naszej konkurencji w Chrośli to zawsze dają kasę na święta, to dlaczego my mamy być gorsi?

@robol

Rzeczywiście tam dają podobno po 500 - 600 zł na święta a u nas bryndza, cóż począć?

kosut
@drukarz

ale jakoś nie było Ci głupio wziąć kasy którą dali, trzeba było nie brać skoro mówisz że bryndza

@kosut

A co to za kasa? Dziwne, że Ciebie to zadowoliło?

Old
@drukarz

Konkurencja tyle samo dała w kopercie co u was :)

elo

witam,a co tam sie w firmie nawyprawiało?Gminna wiesc niesie że handlowcy interes na boku rozkręcili?

Jasiek

A prawda, prawda.

@Jasiek

A dni w Dekorze już policzone.

elo
@elo

a jakies szczegoly. prawda ze swoje towary wysylali z magazynu Mal-polu?

@elo

I chyba dobrze się mają...

Ty
@elo

Pomysłowi ludzie. Świat przed nimi stoi otworem.

@ja

strasznie pomysłowi...chyba raczej krętacze...

Znajomy.
@ja

Historia lubi się powtarzać... Za mierzą wszyscy pamiętają..!!

info
@Znajomy.

Hej Znajomy! Chyba to miało być " Za miedzą wszyscy pamiętają..!!" Oj pamiętają, pamiętają i jest nawet na to słynne przysłowie, zgadnijcie jakie?

fredry
@info

To chyba wiem : "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Tu rzeczywiście ono pasuje.

Specjalista

Podobno szukają Specjalisty ds. Obsługi klienta. Jak tam w firmie pod tym kątem?

Smierdzimorda
@Specjalista

Nie było źle.Znalazłem dojna krowe . W (usunięte przez administratora) waliłem jak się dało.

pracuś
@Specjalista

Daj sobie spokój. Nie warto!!!

Jasiek

Może firma nie ma wolnych środków żeby wypłacać coś ekstra? Czasami trzeba przeczekać trudny czas i tyle.

@Jasiek

Tak? A na co zużywa ten fundusz socjalny? To jest dla nas, pracowników.

Mirek

A handlowców potrzebujecie bo ja szukam pracy?

drukarz

Oj chyba jest co sprzątać i to sporo.

kulik

A tu nie ma co sprzątać bo jest przecież w miarę czysto.

kurara

Sprzątaczka szuka pracy. Może potrzebujecie?

@kurara

Chyba nie potrzebują sprzątaczki.

Patrycja

No ba

Pampers

Drukarze co poodchodzili teraz słyszałem że zaluja na mało pracy tutaj zawsze można sobie dorobić w weekend

koleżanka
@Pampers

No i co masz to na listę? A jak nie to nie idzie ci to do ubezpieczenia, czyli do chorobowego i emerytury. Praca po tyle godzin w miesiącu jest niezgodna z Kodeksem Pracy. Ciekawe czy Inspekcja Pracy wie w jakich warunkach pracują ludzie w tej firmie ( chodzi o czas pracy)?

koleżanka
@koleżanka

To było do Sołtysa ale do Pampersa też.

Zostaw merytoryczną opinię o Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna - Olesin

• Jak się pracuje w Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna?

Zobacz opinie na temat firmy Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna?

Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna