Eltor-Wod Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Eltor-Wod Sp. z o.o.

pracownik 2014-12-15 22:20
Nie polecam nie są wypłacalni odkąd syn przejął firmę w ciągu dwóch lat doprowadził do bankructwa są wszędzie zadłużeni pracownikom od dwóch miesięcy nie płacą nie mówiąc o nadgodzinach banda złodziei.
pracownik 2014-12-21 20:26
to wszystko prawda potwierdzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Troskliwy o los ludzi 2015-01-03 14:47
Podobno Eltor Wod szuka kierowników ludzie uważajcie na tą firmę już trzech kierowników się zwolniło pytanie dla czego odpowiedz jest napisana powyżej tego tekstu.W ogłoszeniu o pracę podane jest ze firma się rozwija totalna bzdura ta firma idzie na dno firmą którym zalegają z zapłatą za wykonanie pracy wysyłają koparki w zastaw za chwilę za chwilę nie będą mieli sprzętu do pracy.
uprzejmy 2015-01-09 16:38
Nie,nie,nie podejmujcie zadnej pracy u nich,chyba ze lubicie pracowac za darmo,to bankruci i cyganie, mlody prezesik mysli ze nie wiadomo kim jest,a faktycznie to jest juz malutkim pionkiem, to wszystko co jest napisane na gorze to swieta prawda,WYSTRZEGAJCIE SIE TEJ FIRMY,OMIJAJCIE JAK NAJDALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pomocny 2015-01-12 18:49
Macie racje,nie wolno tam pracowac,to bedzie najwiekrzy blad waszego zycia jak w tej firmie podejmiecie prace,nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,a ludziom ktorzy tam pracuja jeszcze polecam poszukac sobie innej firmy i to jak najszybciej.
Swuj 2015-01-16 17:09
A miało być tak cudownie pieniądze miał być wypłacone do 16 stycznia a jest jak zawsze czyli brak kasy kolejny raz pokazali gdzie mają ludzi kturzy tam pracuja.Robią sobie tylko jaja z ludzi obiecujac im co tydzien wypłacenie pieniędzy.
ostrzegajacy 2015-01-17 12:32
Aczego sie spodziewac,to wszystko cyganstwo,na tym jada,tylko wyzyskuja ludzi i ciagle przekladaja wyplaty pieniedzy zeby ludzie tylko pracowali,bo nie ma sie kto wkurzyc i powiedziec DOSC!!!!!!!!!!!!!!!, tak bedzie zawsze,bedo caly czas cyganic ludzi,a jak juz cos tam beda placic to po 500 zlotych,jak zebrakom,jalmuzne,tak nie moze byc,ludzie zastanowcie sie co wy robicie zostajac w tej firmie,mlody prezes tak zalatwil tak dobrze prosperujaca firme,az przykro mowic,trzeba to zglosic do Panstwowej Inspekcji Pracy, a pozniej do Sadu, bo nigdy tych pieniedzy nie odzyskamy.PRZEMYSLCIE WSZYSCY TO CO NAPISALEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ostrzegajacy 2015-01-18 12:52
Tak,to wszystko prawda,trzeba cos robic w tym kierunku jak jest napisane wyzej,to juz jest po firmie,niech juz nie obiecuja bo my juz znamy te obietnice,omijajcie ta firme,zadnej pracy nie podejmujcie bo bedziecie bez pieniedzy,oni maja na swoich kontach,ich nie ruszaja platnosci rachunkow i miec z czego zyc,a my musimy biedowac,TAK NIE MOZE BYC, OTRZASNIJMY SIE I NIE SLUCHAJMY OBIETNIC ZE W PRZYSZLYM TYGODNIU BEDA PIENIADZE,NIECH WYPLACA WSZYSTKO TO BEDZIEMY ROZMAWIAC!!!!!!!!!!!!,a i tak bedzie bieda choc bysmy pracowali to zawsze bedzie problem z wyplatami.
Sternik 2015-01-28 18:31
Ludzie Titanic idzie na dno coraz więcej ludzi ucieka z tego statku podobno nawet telefony są już zablokowani tylko cud ich może uratować.
urwis 2015-01-28 21:26
To jedna wielka banda,mlody prezesik zalatwil firme a my musimy teraz cierpiec,niech nam odda pieniadze i spokojnie moze osiadac na dnie,juz sie od niego nie odbije,za pozno,ile jeszcze bedzie cyganstwa ze w przyszlym tygodniu powinny byc pieniadze,to juz znamy,trzeba zglosic do inspekcji pracy i do Sadu,nie ma wyjscia,jak oni w ten sposób,to My tez mamy swoje prawa,jeszcze dlugo bedziemy czekac na pieniadze,jak im Sad przyzna to samych odsetek ile musza zaplacic wszystkim,to jest juz bankrut i nie ma sie co pierniczyc tylko do Sadu podac.
mily 2015-01-30 15:03
Co oni wyprawiaja z ludzmi,to banda oszustow,ludzie nie pracujcie tam bo wpadniecie w wielkie bagno,mlody prezes zrobil z ludzi niewolnikow i obiecuje ze beda pieniadze a jakos ich nie widac,to tylko nadaje sie do Sadu,bo innej formy rozmow juz nie ma,jest tylko wstyd ze pracujemy w takiej firmie,stary prezes dobrze rzadzil,bylo dobrze,przyszedl mlody i zalatwil firme na cacy,zastanowmy sie nad naszym dalszym losem bo tu nie widac przyszlosci a zyc i placic rachunki trzeba.
oszukany 2015-02-09 13:34
Odajcie nam nasze pieniądze na kture pracowaliszmy nie macie za nic wstydu chociaz powiedzieli byś cie co dalej z pieprzoną firmą czy będzie istniec czy idzie na dno.
biedny 2015-02-10 09:12
Kolego,to juz bankrut,idzie na dno,tylko czemu nie oglaszaja upadlosci tego nie wiem,ale nasze pieniadze trzeba odzyskac,ludzie trzeba isc do Panstwowej Inspekcji Pracy, bo zawsze beda nas tak zwodzic,musimy isc,bo pieniadze musza nam zwrocic z odsetkami,idzcie do PIPu i to jak najszybciej bo szkoda kazdego dnia i nie wierzcie juz temu draniowi czyli mlodemu prezesowi bo to kupe dziada.
oszukany 2015-02-14 20:58
Do wszystkich zadłuzonych młody prezes zmienił nr.trelefonu ale to i tak mu to nic nie da i tach wszyscy wiedza gdzie mieszka i kazdy bedzie chciał odzyskac swoje pieniądz kilka osub juz go odwiedziła w mieszkani tylko on straszy ludzi POLICIĄ ma gościu tupet nie ma za grosz wstydu .Tylko mnie jedno zastanawia nad czym zastanawiają się pozostali pracownicy i się nie zwolnią bo Ci mądrzy ludzie juz dawno to zrobili.
Noc 2015-02-25 19:43
Nie wydają bo nie mają na papier.
ostrzegający 2015-03-02 10:09
Do wszystkich firm i osób którz będą chcieli wspupracowa w firmie ELTOR WOD BIS tę firmę prowadzą ci sami ludzie co ELTOR WOD doprowadzili oni do bankructwa oraz wykorzystali wszystkich pracowników nie wypłacając im wynagrodzenia,delegaci oraz przepracowanych nadgodzin są poprostu oszustami kturych nie było stac na to aby poinformowac pracowników ze firma ma kłpoty naciągli ludzi na grube pieniądze jak i firmy kture z nimi wspupracowały oj jest ich naprawdę duzo.
czak norris 2015-03-02 15:15
Uwazajcie wszyscy na firme ELTOR WOD BIS, nie podejmujcie z nimi zadnych wspolprac oraz nie daj PANIE BOZE pracowac w tej firmie,to oszusci i zlodzieje, traktuja ludzi jak niewolnikow,napluc takiemu w pysk to malo,kupe gnoi,ludziom sa winni duze pieniadze,swiadectw nie wydaja bo kombinuja,kawal nie chce pisac czego z tych wlascicieli firmy.
naciągnięty. 2015-03-23 20:46
właściciele tej firmy zrobili się tymi co konie pod brzuchami noszą!!!!!!!!!!!!!
naciągnięty 2015-04-24 22:09
coś nic nie piszecie o tej firmie ,nie wiadomo czy te dziady istnieją jeszcze?
oszukany 2015-05-01 19:28
Chyba istnieja,tylko kto tam jeszcze pracuje z ludzi???????, te dziady nas wyrolowaly ale slyszalem ze duzo pozwow poszlo do Sadu na nich i bardzo dobrze niech sie nie czuja panami,ja osobiscie jak bym ktoregos spotkal na ulicy to napluje mu w pysk bo na to zasluguja a nawet na gorsze .
okradziony 2015-05-05 21:19
Czy ktoś się orientuje co u Tych złodziei Halibożków słychać.Tylko konkrety.
mily 2015-05-17 12:04
Nic nie slychac,ci zlodzieje siedza teraz cicho,wiem ze sa toczone sprawy w Sadzie.
gość 2015-05-17 16:59
Sprzedali firmę i mają wszystkich gdzieś
gość 2015-05-18 18:15
Nawet nie umieli złożyć wniosku o upadłość spełniającego warunki formalne i z funduszu nie ma szans na kasę
yeti 2015-05-18 21:09
A mozna wiedzieć komu sprzedali tą firme.
mily 2015-05-22 11:40
Ale jak to sprzedali firme,jeszcze jest Sad,ktory orzeknie,przeciez poszly pozwy do Sadu,to nie takie proste,i tak ich dorwiemy
gość 2015-06-02 12:09
Coś więcej na temat sprzedaży Eltor-Wodu ?
Jakieś konkrety, gdzie przenieśli firmę z Saskiej? U komornika V są już 4 sprawy i wszystkie egzekucje jak na razie bezskuteczne.
mfvbhb 2015-06-16 12:27
I bezskuteczne pozostaną..... bo Eltor-Wod nie ma majątku........ i o kasie można zapomnieć. Z Funduszu Świadczeń Gwarantowanych pewnie też nic nie dadzą.... Ciekawe czy tam ktoś złożył wniosek
naciągnięty 2015-06-16 21:42
a gdzie ten fundusz się znajduje? podajcie adres.
pracownik 2015-06-16 22:29
Wy kretyni trzeba mieć wyrok z sądu i ogłoszoną upadłośc firmy z tego co się oriętuje to kilka osub tylko złozyło pozew przeciwko tym złodzieją a gdzie reszta Ty pszydupasów Halbożków ktuży chcieli nawet w niedziele robić i zostawać na wekendy a o pieniądze nawet nie potrafili się upomnieć o swoje.
pracownik 2015-06-24 21:03
wiecie gdzie są może koparki albo inny sprzęt? może to udało by się opchnąć?
swuj 2015-07-12 14:52
Firma została sprzedana na 100%
swoj 2015-08-18 09:26
Ale przeciez nie mogli sprzedac firmy bo sa postepowania sadowe wszczete,to jak mogli sprzedac ????????????????, a kilka osob zlozylo pozew do Sadu,tylko mysle na co inni czekaja??????????????? bo jak tak wszyscy beda robic i nie skladac pozwow to te zlodzieje beda sie smiac.
jan 2015-12-10 21:10
wie ktoś coś może o tych postępowaniach? ruszyło coś?
naciągnięty 2016-01-10 19:43
jakby ktoś chciał wiedzieć to prezesów można znaleźć w MAT-BUD M,H sp.z o.o rakowicka 10 b/4
krzysiek 2016-01-27 19:33
miał ktoś już sprawę w sądzie?
czy ktoś odzyskał jakąś kasę?
dzwonił do kogoś halibożek z propozycją spotkania/ugody?
oszukany 2016-03-05 21:46
trzeba oszustów dorwać osobiście.
jerzyk 2016-03-31 17:58
odzyskal ktos juz jakies naleznosci?
gość2016 2016-06-01 22:13
młody prezes podobno w todomisie pracuje... długi odrabia...?
Zostaw swoją opinię o Eltor-Wod Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltor-Wod Sp. z o.o.