Opinie o Cestar Sp.j. Andrzej Cebula Jerzy Starski w Bezrzecze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cestar Sp.j. Andrzej Cebula Jerzy Starski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cestar Sp.j. Andrzej Cebula Jerzy Starski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cestar Sp.j. Andrzej Cebula Jerzy Starski w Bezrzecze

Ania Nowy wpis

Jak można komunikacją miejską dojechać do firmy ?

xxl Nowy wpis

zapraszam do pracy sa samochody kwatery i pieniadze

jolka

panie branzowcu bzdury wypisujesz. Psie pieniadze moze i byly ale ktos sie zgodzil ab podjac sie tej roboty.Prawie kazdy kierownik mial swoje mieszkanie gruba tez,a o apartamecie pociotka z cala rodzina tez wspmne.Glowny mechanik mial kartke za szyba w godzinach pracy jestem na rybach a sprzet czekal na naprawe tygodniami

Gruba też ???? Nowy wpis
@jolka

Żal tyłek ściska, a o pisowni i składni zdań na poziomie jaskiniowców, nie wspomnę ????

Cestarowiec Nowy wpis

Udało sie Wam odzyskać pieniadze ? Proszę o informacje w jaki sposób.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Cestar Sp.j. Andrzej Cebula Jerzy Starski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik budowlany
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Iga

Jak aktualnie jest w firmie? Czy normalnie działa ? Potrzebują pracowników?

Czy ktoś dostał pieniądze z ugody, jeżeli nie to czy warto skierować pozew do sądu?

Panie Cebula i byli pracownicy wszyscy piszą o Jerzym Starskim , ale firmę prowadzili dwaj Panowie Cebula i Starski i to oni są nam winni pieniądze. Mamy w wyroki sądowe a pieniędzy nie , ale czas działa na waszą nie korzyść.

Może w końcu zaczną oddawać zarobione pieniądze , a nie unikać oddania zaległych uczciwie zarobionych pieniędzy (wstydźcie się ,żenada że zatrudniacie tych pracowników którym jesteście dłużni mchy i porosty)

h

szukają ludzi do pracy maja zlecenia i chyba pieniądze

xxx

Ja też nie dostałem Pit za 2016 i niestety nie idzie się nigdzie dodzwonić, telefony są powyłączane

operator z M.G.

co z pit-ami za 2016 rok... czy ktoś już dostał ???

H

Nic nie wiecie, a plotki powielacie. Rzekomo dorośli odpowiedzialni ludzie. Nic tylko wam współczuć.

jurek

Tutkowa dochapała się koryta w Urzędzie Miejskim -pewnie Juruś załatwił

gość

ta firma złożyła zapotrzebowanie na nowego pracownika w urzędzie pracy. Jak rozumiem nie warto sobie zawracać głowy?

xxx

Czy udało się już komuś odzyskać pieniądze z firmy ?

jurek

Ta firma i to już pewne oglosila upadlość Z dniem 01 07 2016 przestała istnieć FIRMA CESTAR

pilipek

spotkajmy sie i opijmy cestar reaktywacja.Jurek ma sie dobrze widzialem go jezdzi emelem na koszalinskich numerachi smieje sie nam w ryj

xxx

Jurek ja postąpiłem jak mi mój prawnik poradził, wnieś sprawę do sądu pracy o koszty się nie martw bo sprawy z zakresu prawa pracy do 50.000,00 zł są zwolnione z kosztów sądowych. Dopiero powyżej 50.000,00 zł trzeba wnieść opłatę 5% od wartości dochodzonej kwoty... Tu masz link do formularza(Pozew - formularz „P”)- http://bip.ms.gov.pl/pl/formularze/formularze-pism-procesowych-w-postepowaniu-cywilnym/

POLKO

z Tutkowa to mozecie UMOWIC SIE NA WSPOLNE PLAKANIE BYLA W TYM SUPER

operator

Telefon do Tutko %)@ ^(# )!$ może tam się dodzwonicie ps. mi też zalegają z wypłatą za styczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Cestar Sp.j. Andrzej Cebula Jerzy Starski - Bezrzecze

Cestar Sp.j. Andrzej Cebula Jerzy Starski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Brylantowa 7 A
    71-235 Bezrzecze