SHIBAS

Łomża

Opinie o SHIBAS

anonim 2009-04-08 12:15:20
byłam wspólzałozycielem firmy SHIBAS prowadziłam Biuro Handlowe SHIBAS w WARSZAWIE. GŁÓWNY ZAŁOZYCIEL [usunięte przez admina] urodził sie w Łomży i dlatego tam załozył te spółke. Bardzo dobra technologie dał [usunięte przez admina]obecny Prezez z Izraela. Niestety [usunięte przez admina], która zarzadzała ta spółka/poniewaz ja zrezygnowałam z propozycji z uwagi na Miejsce zamieszkania WARSZAWA/ NIE DO KOŃCA WŁASCIWIE WYWIAZAŁA SIE ZE SWOICH OBOWIAZKÓW, stracili pracownicy, Ja teraz czekam juz 3 miesiac a [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora] oraz [usunięte przez moderatora] nie wspominajac już o zasadach zwykłej kultury i trzeci miesiac nie odpisuje mi na moje pismo. Chyba niestety znowu muszę chodzić po sadach ajestem inwalidka 1gr po wypadku i nie chodze /wózek/ JAK DŁUGO JESZCZE BEE LEKCEWAZONA JAKO BYŁY PRACOWNIK SHIBAS /tyle co ja sprzedałam i ile polskich banków zaopatrzyłam w produkje shibas to nikt kto tam pracował i pracuje, no może jest ktos o kim nie wiem/.CZEKAM DO 15 KWIETNIA, POTEM NIESTETY SAD PRACY I CYWILNY ZA NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH, MAM NIŻSZA RENTE bo nikomu sie nie chce wysłac pisma, straty materialne równiez. Moje nazwisko to nie tajemnica [usunięte przez admina]PANIE PREZESIE CZEKAM!!!!
anonim 2009-04-08 12:20:21
pozdrawiam wszystkich pracowników pracujacych na produkcji, to własnie ja tłumaczyłam z jezyka ANGIELSKIEGO CAŁA TECHNOLOGIE I POKAZ ORAZ WYPOWIEDŹ PANA [usunięte przez admina]NA HALI PRODUKUJACEJ KASY PANCERNE Do dnia dzisiejszego mam tajna dokumentacje firmy shibas moze sie ktos zainteresuje i odbierze ode mnie? Ale najpierw dokumenty moje do ZUSU. I moze tak prezes nowy sie ujawni i da adres do biura- co tajemnica? Ciekawe dlaczego/ Chyba nie ma nic do ukrycia?
anonim 2009-04-08 12:31:23
Dodaje nie jestem osoba nawiedzona po wypadku, mam 3 zawody w tym wyższe ekonomiczne i pracowałm równiez jako naczelnik w banku po pracy w SHIBAS i nie sa to moje wymysły. Byłam równiez pracownikiem kadr i uczyłam ekonomii. Moze to wystarczy ze nie jestem "nawiedzona" i nic nie wymysliłam mam dowody, tylko trace juz cierpliwość. CZY ŁOMZA TO MUSI BYC POLSKA B przez takiego nieudanego drugiego prezesa POLAKA, który zastapił panią [usunięte przez admina]. Co sie u WAS w ŁOMŻY W SHIBAS DZIEJE? Chyba zapytam [usunięte przez admina] w Izraelu.
anonim 2011-01-11 17:34:14
pan [usunięte przez moderatora] nie słowny nie rejstruje, problem z pieniadzami 10 i nie ma wypłaty. jak idziesz po pieniadze do jego [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] odsyła do [usunięte przez moderatora]. i tak co miesiac ,JEDNYM SŁOWEM FIRMA WIELIE SZAMBO , BYŁO LEPIEJ ZA ŻYDA
kuuba 2016-04-19 23:19:43
prowadzą działalnośc, ale teraz zmienili stronkę z tego co widziałem.
Zostaw swoją opinię o SHIBAS - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHIBAS