BKB PB Paweł Barton

Wejherowo

Opinie o BKB PB Paweł Barton

maly 2013-08-02 13:42
UWAGA!!!Szkoda gadac Pan Paweł zatrudnia 4osoby +wykonawcow dla ktorych niestety nie ma wynagrodzeń a na materiał trzeba czekac od 2-7dni pracujacych..Swoim pracownikom nie placi regularnie!To zwykłe ździerstwo
rozczarowana 2013-08-23 22:47
Nie polecam p. Bartona , a tym bardziej jego pracowników. Nie dość,że na " prace " poszło zdecydowanie za dużo funduszy, to było to nierzetelnie wykonane, z dużym opóźnieniem. W dodatku po paru miesiącach wychodzi na to,że trzeba następnego "fachowca" szukać, żeby to poprawiał, bo jakies zacieki w łazience itd. Na dodatek dochodzi,że pracownikom nie wypłaca należności- więc co się dziwić- chłopaki nie mają żadnej motywacji do pracy.. Szkoda nerwów na tę firmę.
@ 2014-05-08 06:55
Jeżeli masz zamiar się zatrudnić u tego człowieka to stanowczo odradzam, dorobicie się tu tylko nerwicy i braku pieniędzy, człowiek nie wypłaca na czas a jego prace zazwyczaj kończą się jedną wielką tragedią. Bierze się za prace o których nie ma zielonego pojęcia. Naprawdę odradzam tą firmę.
Oszukany 2014-08-07 22:52
Ten firma to jedna wielka porażka. Jako były pracownik odradzam komukolwiek prace u tego Pana. Nie płaci miesiącami, zwodzi ludzi, brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników. Ale czego oczekiwać od człowieka który siedział w więzieniu i się tym chełpi. Takim ludziom powinno się przymusowo zamykać firmy albo nakładać monstrualne kary. Pracowników zatrudnia wyłącznie na czarno. A co na to PIPa? Nic bo żona tego Pana tam pracuje. Przez pracę u tego człowieka narobiłem sobie tylko długów, bo obiecywał że wypłaci pensję. Minęły 2 miesiące a pieniędzy nadal nie widać. Życzę temu Panu wszystkiego najgorszego, oby się w końcu doigrał.
młody 2014-11-16 20:47
MASZ RACJE TEZ TAM PRACOWAŁEM ZŁODZIEJ SCIEMNIACZ I OSZUST
mlody 2014-11-16 20:49
i w dodatku brudas ja mam czysciej w piwnicy niz on w domu masakra gorzej niz melina
brukarz 2014-11-18 09:02
SZEF ON KOŁO SZEFA TO NIE STAŁ
SNAJPER 2014-11-25 14:05
RACJA POPIERAM MI TEZ NIE WYPŁACIŁ CWANIACZEK ALE W KTOS POWINIEN SIE WZIASC ZA INIEG INSTEKCJA LUB SAD PRACY
pracownicy 2015-02-08 18:06
oszukał mnie na 1000 złotych i nie chce mi wypłacic nie odbiera tel,gdzie ja mam odzyskac piniądze POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY
pracownik 2015-03-02 20:38
PRACOWAŁEM U NIEGO MIESIAC WYRUCHAŁ MNIE NA KASE POCZATKOWO DAWAŁ ZALICZKOWO PO 15ZŁ DZIENNIE A NA WEKEND W SOBOTE 20 ZŁ PO DWÓCH TYGODNIACH NIE DOSTAŁEM NIC I NIE MIAŁEM SIE ZA CO UTRZYMAC A TERAZ NIE ODBIERA TEL A STACIŁEM 1000ZŁ
Timmy 2015-03-10 14:00
OSZUST! nie płaci
byly robotnik 2015-03-18 19:14
barton to oszust zatrudnia pijaków ktozy do niczego sié nie nadajâ obiecuje zlote gory a pieníedzy nie placi albo szucí jakis ochlap. A ci jego fachowcy masakra
alokoholo 2015-04-03 20:00
Popieram oszust nie majacy pojecia o kierowaniu firma i ludzmi ! Na dodatek ekipa spod abc albo i gorszych rejonow
Sławek 2015-04-12 09:02
Czy ktoś wie, gdzie i dla kogo firma BKB PB Paweł Barton wykonuje zlecenia?
Zostaw swoją opinię o BKB PB Paweł Barton - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKB PB Paweł Barton