Opinie o Wład-Dach Władysław Janusz w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wład-Dach Władysław Janusz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wład-Dach Władysław Janusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wład-Dach Władysław Janusz w Niepruszewo

Adam Nowy wpis

Można dostać wyplate w gotowce ?

OSA Nowy wpis

CZEKAŁEM NA WYCENĘ PONAD MIESIĄC 4 RAZY SIĘ PRZYPOMINAŁEM SZEF MIAŁ TO GDZIES NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!

Kuba Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że od bardzo dawna nikt nie pisze?

Zadowolony klient Nowy wpis

Ta firma robiła mi dach od podstaw jestem bardzo zadowolony z jej usług i nie rozumiem opini innych ludzi może mieli jakieś zatargi z Panem Władkiem. Ale jesli żyje się z nim w zgodzie to jest on bardzo miły i uczciwy. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wład-Dach Władysław Janusz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ktoś

Jak tak dalej pójdzie Pani Januszu to nawet UKRAIŃCY nie będą chcieli u Pana robić !!! Uważajcie na VAT kupując u tego Pana materiał z usługą bo można się zdrowo przejechać !!!

KLIENT

JA MAM BARDZO DOBRĄ OPINIE O TEJ FIRMIE SOLIDNIE WYKONANA ROBOTA NAWET KROPELKA WODY MI DO DOMU SIĘ NIE DOSTAŁA POLECAM Z CAŁEGO SERCA TĄ FIRME

Życzliwy, ale uczciwym

Cóż, jestem tylko klientem, więc co do opinii na temat pracy - mogę powiedzieć niewiele, ale całkiem sporo na temat uczciwego podejścia mnie jako klienta. Szef sprawia wrażenie uczciwego, ale to faktycznie tylko pozory. Teksty - "póki ja żyję, póty gwarancji" to bajkopisarstwo i brednie. Jak okaże się, że robota kiepsko zrobiona - czekaj tatka latka... ani szefa, ani ekipy, można dzwonić i prosić o interwencję, miesiące mijają jeden za drugim i taką gwarancję w sytuacji, gdy woda się leje, można sobie darować. Paperoki! Naprawdę odradzam, po tym jak ekipa Wład-dach zrobiła u mnie robotę, dowiedziałem się, że w innych miejscach też lipa... szkoda nerwów. Jakbym miał trochę więcej czasu - poszedłbym z panem szefem jak trzeba do sądu. Daruję sobie. Można powiedzieć, że skorzystałem z usług WŁAD-DACH 2 razy - pierwszy i ostatni!!!

PRACOWNIK

Również dałem się nabrać na powieści Pana W.J. jak to zajebiście i co to oni nie robią. Jednym słowem BIEDA Z NENDZĄ !!!

spiderman

Ja jakoś również nie byłem zadowolony, owszem wypłata może i na czas ale kasjerka w biedronce więcej zarabia i mniej się narobi...

lukas8210

Czesc tez pracowalem w tej firmie 3 lata nie narzekalem na zarobki Szef zawsze pomogl i byl bardzo ugodowy.No i wyplate dawal na czas.Ogolnie polecam prace w tej firmie. Pozdrawiam Ps:Pracownicy tez sa spoko;)

Yogi91

Witam pracowalem w tej firmie i nie narzekalem na szefa ani na pracownikow i prace.Polecam atmosfera dobra i co wazne wyplata na czas:)

koks

Dobra panowie ?panie widze ze musze sam zaczac prace w tej firmie bo od was nic sie Ciekawego nie dowiem niestety

koks

Tzn jak mierzy?? A jaką higiena osobistą?wiadomo myć się trzeba

nie znany

Nie mogę powiedzieć dobrego zdania na temat szefa Bo szew mierzy wszystkich jedną miarą ze ma samych alkoholików i ludzi bez higieny A praca jest spoko

koks

Witaj kasta a powiedz mi co tam robiles?bo chciałem złożyć tam papiery i teraz już nie wiem

kasta

Od razu widać kim jest szanowny Pan "ja". Jeszcze raz odradzam komukolwiek pracę w tej firmie ! Rodzinne układziki - pracownik jest nikim. Po za tym nie polecam najgorszemu wrogowi zlecania prac tej firmie, wieczne reklamacje niezadowolonych klientów ! Natomiast na temat jakości opału w tej firmie w ogóle szkoda gadać !!!

jak się robić kastra nie chce i się kombinuje to szef nie pasuje

kasta

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie - szef to bajkopisarz !

miła atmosfera wynagrodzenie dobre i na czas. szef ok

kasta

pracowałem w tej firmie a o zarobkach nic nie powiem bo szkoda (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wład-Dach Władysław Janusz - Niepruszewo

Wład-Dach Władysław Janusz