Opinie o Ewan Firma Handlowo-Usługowa Majcher Ewa w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ewan Firma Handlowo-Usługowa Majcher Ewa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ewan Firma Handlowo-Usługowa Majcher Ewa o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewan Firma Handlowo-Usługowa Majcher Ewa w Jarosław

Przeworsk Nowy wpis

Tonący ewan chwyta się brzytwy i wysyła drony do konkurencji.... patologia i bezradność....

Adam p Nowy wpis

Witam, prawda jest taka że niech konkurencyjna firma (bardzo znana na "M") uważa, ponieważ majcher z pseudo konkurencji ewan ma drona i wysyła na przeszpiegi nad konkurencję i robi zdjęcia poszczególne wykonywanych kontenerów. Zasięg jest dobry bo ma zaledwie kilkuset metrów. Bez komentarza.....

Mikołaj Nowy wpis

to co piszecie jest nie prawda zgadzam sie tylko z opinia ciaracz w ewanie przyjmijcie sie do pracy w tej firmie to zobaczycie jak tam jest a nie tak piszecie głupoty w tej firmie jest bardzo dobrze moze to konkurencja pisze tyle mam do pisania . pozdrawiam

X-P Nowy wpis

Zastanawia mnie jedno na tym portalu, szukam pracy i tak sobie czytam bo zamierzam złożyć CV w Ewanie i komentarze mnie zaciekawiły, skoro tak wam tam źle to na cholerę pracowaliście? A druga rzecz to, skoro jest prawdą to co piszecie, to dlaczego posty są pisane anonimowo? Jeżeli jest to prawdą to aby to przypieczętować słowo należało by się podpisać imieniem i nazwiskiem. Jedynie post od "ciaracz w ewanie" mi się wydaje prawdziwy bo rzeczywiście na tej ulicy jest druga firma i o tej to słyszałem od niejednego kolegi jakie tam się cuda wyprawiają i to na własnej skórze, brak ZUS-u, brak umowy - nie nie umowa tak ale sfałszowana przez właściciela, sposób traktowania - szef pijany na placy firmy z butelką alkoholu komornik który się dobija o brak zapłaty alimentów na dzieci zrobione po połowie polski, żona która z domu ucieka z płaczem na oczach pracowników. Dodam ze zacheciło mnie do poczytania o firmie i opinie klientów są sprzeczne z tutejszymi opiniami, na temat produktu ewan. Wnioskuje ze opininie anonimów to czysta zagrywka brudnej konkurencji.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ewan Firma Handlowo-Usługowa Majcher Ewa padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
maciek

Witam mogę cos napisać o tej firmie, bo pracowałem w obu firmach na tej samej ulicy i widzę ze eman musi być bardzo nielubianą firmą przez konkrecie ze zamieszcza takie tematy. W firmie eman pracowałem 3lata potem wyjechałem zagranice a to, co tu piszą to wszystko kłamstwo Pracownicy w firmie eman są traktowani na stopie kolega i kolega niema pojęcia szef szefowa kierownik i nikt nie został tam zwolniony od 5lat wszyty zatrudnieni legalnie niema nadgodzin niema umów o dzieło, czego nie mogę powiedzieć o konkurenci, ciągłe przyjęcia ciągle nowi pracownicy zadni fachowcy. A widzę ze rodzina konkurenci też dodała parę postów, bo endrju używają tylko oni nikt więcej pozdrowienia dla wszystkich

ciaracz w ewanie

Witam wszystkich. Moja opinia na temat firmy ewan myślę że będzie pomocna dla wielu ponieważ : pracując w tej firmie zastanawiałem się jak to jest możliwe że kontenery oraz pawilony które są w większości wystawione na stronie www.ewanpoland.pl są niby naszymi wyrobami a nigdy w życiu ich nie robiliśmy!!! (przecież wiem bo od początku robiłem w tej firmie) i ostatnio wpadłem na taki pomysł że z uwagi na to iż mój szef wielokrotnie się chwalił tą Hiszpanią (teraz po przeczytaniu powyższych opinii już wiem dlaczego stamtąd wrócił..) więc postanowiłem w google wpisać po hiszpańsku np. kontener- czyli "contenedores" lub też "contenedores oficina" i kliknąłem w "grafika" tak aby wyświetliły mi się zdjęcia i nie ukrywam że wbiłem się w szok ponieważ dokładnie te zdjęcia z naszej strony internetowej jakoby nasze wyroby wyświetliły się jako to własność wyrobów innych Hiszpańskich firm...np numery : P4,P5,P8,P9,P10,P11,P12,P13,P14,P17,P18,P19,P20,P21, kontenery : k01,K02,K03,K04,K05,K06,K09,K10,K11,od K13 aż do K54 więc mało które są autorstwa firmy Ewan. Chociaż pewnie jak ten wpis szefostwo zobaczy to zaraz pozmieniają zdjęcia albo numery.. Gdzieś nawet się doszukałem odbijającej się palmy w oknie :)) z tego co wiem to w Polsce nie rosną palmy no chyba że na rondzie de gaulle'a w Warszawie a druga to chyba już w przegrzanym Hiszpanią łbie Ewana... Pozdrawiam

znaj.

nie za kopanie rowów Andrzej i jego żona wpier.... dostali tylko za to że ludzi na kase poprzekręcali!

alex

Oj Andrzej! ależ to trzeba być durniem żeby za kopanie rowów jeszcze w ryj dostać...!!!

grzegorz p

Odradzam prace w firmie Ewan w Jarosławiu. Chyba ze ktos lubi byc oszukiwany pzez pracodawce to zachecam zero skladek zus i innych bo brak umowy o ktora sie blaga i tak jej nie ma! ! ! To firma ktora patrzy tylko na swoje korzyści a pracownik i odbiorcow ktorzy robieni sa od poczatku w balona .terminy obiecuje ktore sa nie realne i kaze robic z najgorszego badziewia a obwinia nas za bledy.ciagly krzyk i nie mila atmosfera.ciesze sie ze po kilku miesiacach odszedlem bo dluzej tak pra owac sie nie dalo.kto nie wierzy sam niech sprobuje swoich sil u Majchrow to pozna co to praca dla idei.Nigdy Wiecej.

znajomy

To że dostał po ryju w Hiszpani to prawda! kopał tam rowy tą swoją żółtą kopareczką i gdzieś ludzi przekręcił i dlatego się wnerwili i wpier.. spuścili aż w szpitalu wylądował nawet jego żona ten tucznik też oberwała. Wtedy pozabierali co tam mieli i uciekli do polski ale z tego co widze to endrju i tu w gips się pcha..

abc

Witam, jeżeli ktoś się zastanawiał nad pracą w tej "firmie" to nie polecam : przede wszystkim praca na czarno, nadgodziny baaardzo często i to nie zawsze płatne, wypłata rzadko na czas i można by tu jeszcze dużo wyliczać... Szef bez pojęcia w temacie, bo co może się znać jak od niedawna "firme" prowadzi w tej branży..., szefowa to lata i pysk drze a sama nie wie o co chodzi. Szef to szkoda gadać... klient przyjeżdża z reklamacją to ten się chowa i każe mówić że go nie ma, że niby wyjechał i bardzo zajęty na spotkaniu jest a później jak jedziemy usówać reklamację bo coś cieknie albo rdza to tylko wstyd za niego. Kiedyś jak się ktoś wkurzy to po mordzie dostanie tak jak ponoć w Hiszpani dostał. Ale jest jeden pozytyw, można z kolegami w pracy zalać smutki i tak często robiliśmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ewan Firma Handlowo-Usługowa Majcher Ewa - Jarosław

Ewan Firma Handlowo-Usługowa Majcher Ewa
  • LOTNIKÓW 23