Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rob-Bud Robert Głowacki

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rob-Bud Robert Głowacki

waldemaro 2014-01-29 22:16
Typowy posrednik osobiscie odradzam...Z pozytywow tyle ze daje lub dawal bo na ta chwile nie wiem kwatere...Odpowiednia praca dla malo wymagajacego emeryta..Omijac szerokim lukiem...
roman 2014-03-25 21:23
Firma godna polecenia, dbająca o pracowników zapewnia stałe zlecenia, a w momencie przestoju wypłaca świadczenie z tytułu zawartej umowy o pracę. A co najważniejsze nie zalega z wynagrodzeniem, ani wypłatą świadczeń. Pracuję tam drugi rok i nie narzekam na to co się umówiłem otrzymuję, a to chyba najistotniejsze, co do wolnego niespodziewanego wolnego potrafi zorganizować sobie zastępstwo, a to znaczy że ludzie są z nimi.
roman 2014-03-25 21:25
dawid 2014-04-05 21:17
Znam lepsze firmy. Właściciel jak kiedyś miał z 70 pracowników ma teraz może z 20. Fakt z kasą nie zalega tylko jest rozłożona na 2 razy ale za kwaterę trzeba płacić samemu. Niestety jest teraz większa konkurencja która lepiej płaci!!!
krzycho 2014-04-12 06:52
PRACODAWCA DO BANI OMIJAĆ
operator 2014-05-13 20:22
Brak płynnosci finansowej,umowa zlecenie lub od najnniższej krajowej(usunięte przez administratora)
operator 2014-05-13 20:29
Roman co ty za herezje tu wypisujesz..???Co jest godne polecenia??Rob-bud? Chyba faktycznie jestes juz emerytem wiec moze tobie faktycznie odpowiada u nich praca..
tomek 2014-08-29 12:41
Lepiej od najniższej niż na czarno!!!a kwaterę też muszę se zapłacić!!! robiłem i polecam
Karol 2014-10-30 00:33
Jedyna firma godna polecenia!!! reszta to śmieciówka pracuję cały czas i polecam! panowie na ich rynku są najlepsi!Pracowałem w kilku firmach powiem krutko zenada tu mam to co uzgodniłem.Nie powiem że nie ma lepszych ale dostałem zgodnie z umową i kasa terminowo,mam rodzinę więc ten fakt jest bardzo istotny.Razem ze mną robią ludzie już po 6 i 7 lat i nie odchodzą wiec odpowiedz jest jedna na czas obecny nie ma lepszych więc polecam.
roki 2015-02-03 00:22
Tak czytam i qrwa nie wierze !!!!rob-bud ..???z Panem Glowackim na czele i jego kryzysem od 2008.hahah smiechu warte...odradzam !!! Kasa na dwa razy umowa od krajowej , reszta "pod stolem" !! Kwatera w swoim zakresie..
karol 2015-05-08 13:34
roki jaki ty tępy jesteś!!!przynajmniej umowy daje płaci na czas w poruwnaniu z innymi jedna z lepszych firm na rynku.
żuraw 2015-08-12 12:19
Firma godna polecenia? Chyba nikt nie wierzy w realia.. Pieniądze dzielone na dwa razy, kwaterę trzeba sobie płacić, na takich upałach nawet szklanki wody operator nie dostaje. Ale widocznie poprzednicy są zadowoleni z takich warunków pracy.
Pracowałem Tutaj 2016-05-08 16:19
Dziadostwo! najniższe stawki na rynku! Wypłata na koniec następnego miesiąca! Umowa zlecenie za 1000 zł miesicznie.
Marian 2016-11-13 20:27
Pan Głowacki wielki biznesmen patrzy tylkona siebie. Wypłata na 2 razy , za media w mieszkaniu trzeba płacić. Ogólnie nie polecam!!!
Pawel 2016-11-14 04:05
Pan Głowacki nic sobą nie reprezentuje oprócz wykorzystywania ludzi. Niejeden pracownik odszedł z wielu względów a przede wszystkim finansowych. Do dupy firma!!
zara 2017-06-08 16:11
Odradzam niewypłacalny
Marian 2017-06-27 14:59
CI CO WYPISUJA TE GŁUPOTY TO ALBO PIJOKI ALBO NIEROBY KTORYCH WYRZUCIL ROBIE OD 2008
I NIE JEST ZLE PATRZCIE CO JEST U INNYCH BARCIK SAPELA TO POGADAMY ALBO NA ZEBRANIE
DO KRAKOWA ZAPRASZAM TAM POSLUCHACIE KTO JEST GORSZY.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rob-Bud Robert Głowacki - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rob-Bud Robert Głowacki