brak logo

Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Sztum

Opinie o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Wściekły 2016-08-03 16:29
Zakupiłem wannę od tej firmy , niestety przy pierwszych awariach wanny brak kontaktu z właścicielem , nie odpowiada na maile ani nie odbiera telefonów , wanna za 25 tys stoi bezużyteczna bo Pan Kazimierczuk ma gdzieś , na stronie górnolotne hasła typu : mój przyjacielu itd W praktyce olewanie klienta po zakupie , tragedia . Przestrzegam chętnych przed tą firmą . Katastrofa !!!
Właściciel 2016-09-20 11:49
Zszokowany jestem tą opinią - być może ma Pan / Pani nieaktualne dane kontaktowe?

Na wszelki wypadek podaję numer telefonu
513076094
oraz aktualny adres email: grzegorz@hydrodesign.eu
Ignacy M 2016-11-01 09:28
Panie Kazimierczak problemy które opisał "wściekły" są podobne do moich. Z tym , że ja osobiście rozmawiałem z Panem kilka razy , wysłałem m-eila i oczekuję na wymianę lampy kwarcowej którą kupiłem i ani raz nie użyłem, bo nie działa. Obiecuje Pan od kilku tygodni wymianę sprzętu i co ?
O dalszym toku załatwiania reklamacji będę informował na tym forum.
Wściekły 2016-12-15 23:10
Pisałem pare @ , dzwoniłem pare dni właśnie na ten telefon , cisza . Człowieku , sprzedajesz towar za kupę kasy , a klientów masz w D.... Mój znajomy również kupił wannę w tej firmie , nawet na gwarancji nie mógł uzyskać pomocy . Na szczęście on się nie patyczkuje i przekazał sprawę do prawnika.

Wielu klientów straciłeś przez takie podejście .
Łukasz 2017-01-17 11:27
Witam dziękuje Panu Bogu za Ta stronę ja usilnie próbuje się skontaktować z tym człowiekiem od pewnego czasu zero odbioru. Facet absolutnie poza zasięgiem. Z tego co widzę moi przedmówcy maja racje lepiej nie wchodzić w ta firmę bo w razie czego człowiek straci tylko czas i nerwy
Kris 2017-02-14 10:50
Chcialbym dodac swoje spostrzeżenia oraz uwagi na temat firmy p. Kazimierowicza. Nie będę się wypowiadać na temat wanien oraz usterek opisanych na tej stronie, ale w 100% mogę polecić przygotwanie, montaż oraz dostarczenie sauny infrared typu VITAL. Zamówiłem u Pana Grzegorza bardzo niestandardowe rozwiązanie i jego realizacja przekroczyła moje oczekiwania. Sauna jest po prostu fantastyczna. I tego produktu nie można ani nie powinno się oczerniać na tej stronie oraz innych podobnych. W kwestii kontaktu rzeczywiście jest on znacznie utrudniony (zarówno mailowy oraz telefoniczny), jednak to nie jest punkt informacyjny ani sklepik spożywczy gdzie w każdej chwili można przyjść i porozmawiać. Poznałem Pana Grzegorza oraz jego pracowników osobiście i jest to rzetelna oraz bardzo utalentowana załoga. Brak kontaktu często wynikał z tego, ze p. Grzegorz albo oddawał się pracy (rzeczywiście jest to jego pasja) albo był na montażu który tez zajmuje kilka - kilkanaście godzin i wymagana jest pełna uwaga.

Polecam te firme w aspekcie projektu, budowy oraz montazu Sauny VITAL, gdyż nie znajdziemy na rynku nawet nic porówynywalnego (każdy kto zakupił saune w tej firmie a wcześniej korzystał z sauny w hotelach czy spa, wie o czym mówię). Kontakt jest utrudniony, ale efekt końcowy wynagradza to, ze trzeba poczekać ponad 2 miesiące na realizacje zlecenia. Gdyby nie kontakt, to dałbym celujący !!!
Pffffff 2017-02-16 14:29
Fajnie się odpowiada samemu sobie ? Co to znaczy że to nie sklep spożywczy ? Mam rozumieć że jak kupuje towar za 30 tys to mam się pocałować w dupę z gwarancją i pomocą serwisową ? Chyba człowieku sobie jaja robisz .
Piotr 2017-03-22 12:02
Ja niestety również muszę się dołączyć do i potwierdzić niekorzystną opinię o p. Kazimierowiczu. zakupiłem wannę z hydromasażem. Przy sprzedaży człowiek do rany przyłóż i telefony odbierał i maile odpisywał. jak zaczęły się kłopoty techniczne to z początku kontakt był, ale potem na pewno trafiłem w telefonie pana Grzegorza do grupy "INTRUZ".
Dla oddania sprawiedliwości raz doczekałem się wizyty serwisowej na której została dokonana częściowa naprawa urządzenia.
Stan faktyczny na teraz jest taki, że sam naprawiam urządzenie i już nie polecam tego Pana !!
wklejka ze strony www: "3 lata gwarancji - nie opuścimy Państwa w kłopocie"
co Pan na to ?
Dziki 2017-04-05 13:27
Zastanawiam się nas sauna vital ale z tych opinii zwątpienia juz w sens wchodzenia w zamówienie sauny za 10000zl
Grzegorz Kazimierowicz 2017-04-05 15:37
Panie "Wściekły" - nie mam zgłoszeń reklamacyjnych od czasu wpisów w tym miejscu - ani pocztą tradycyjną, mailem, nawet smsem, więc podejrzewam działanie konkurencji. Jeżeli jest awaria, należy to zgłosić. Przyjeżdżają serwisanci prędzej czy później i stwierdzają czy uszkodzenie mogą naprawić czy też potrzebna jest kolejna wizyta. Często wina leży po stronie klienta - źle użytkuje, nie czyta instrukcji, nie oczyszcza bądź instalacja elektryczna sprawia problemy.

Wykonuję ponad 100 instalacji rocznie, wanien, kabin parowych, saun wszelkiego typu - odpkukać, awaryjność na poziomie 1 - 2%, wszystko załatwione pozytywnie i bez kosztów.
Grzegorz Kazimierowicz 2017-04-05 15:42
Kontakt telefoniczny ze mną trudny - pracuję fizycznie przy maszychach, przy żywicach, w lakierni... nie chodzę czysto ubrany z telefonem w ręku - najlepszy kontakt poprzez email, wtedy oddzwaniam bądź odpisuję sprawnie.
Grzegorz Kazimierowicz 2017-04-05 15:46
Panie Piotrze, grzegorz@hydrodesign.eu i będziemy działać, teraz nie mogę sobie przypomnieć klienta o imieniu Piotr, który miał jakiś kłopot.
Grzegorz Kazimierowicz 2017-04-28 11:12
Minął ponad miesiąc, nikt się nie zgłosił z zaległym serwisem ani z nowym zgłoszeniem reklamacyjnym, więc wygląda mi to na działanie konkurencji.

piotr 2017-05-04 11:22
nie do końca, forum nie jest miejscem na które zagląda się często.
sterownik który Pan ostatnio wymieniał szwankuje, zabezpieczenie przed suchobiegiem pompy nie działa,
pęknięcie na skorupie wanny nadal jest.
proszę o kontakt 608 30 00 11
Ignacy M. 2017-05-06 22:48

Od mojego pierwszego wpisu minęło trochę czasu , ale jest już pozytywny finał . W kwietniu dotarła do mnie sprawna zmieniona wg rady P Kazimierczaka seniora lampa. Była to już 4 dostawa gdyż wcześniejsze wysyłana przez firmę kurierską docierały uszkodzone , pomimo odpowiedniego opakowanie z informacją " uwaga szkło" . Producent poniósł z tego tytułu spore koszty. Jestem P. Grzegorzowi winny podziękowanie co niniejszy czynię . Warto było wykazać trochę cierpliwości.
Reasumując wyrażam uznanie dla firmy i stwierdzam , że świadczy to o jej solidności i właściwym traktowanie klienta .
Zostaw swoją opinię o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz - Sztum
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz