Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Opinie o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Anita Nowy wpis

Właśnie jesteśmy świeżo po montażu sauny. Po zebraniu kilku ofert zdecydowaliśmy się na saunę u Pana Grzegorza. Przekonał nas Jego profesjonalizm i wiedza w temacie. Do tego zwymiarowany projekt i dokładny opis co jest w cenie. Dodam że jako jeden z nielicznych sprzedawców pofatygował się by to zrobić tak precyzyjnie bez "ciągnięcia sprzedawcy za język". Montaż szybki wykonany przez kompetentnych i uprzejmych panów, przed planowanym wcześniej terminem, więc jeszcze skorzystamy z sauny przed latem ;) Wygląd i wykonanie sauny super. I proszę się nie zniechęcać, że czasem Pan Grzegorz nie obiera telefonów, na maile odpisuje :) Serdecznie polecam ;)

Nowy wpis

Poszukujemy pracowników, zapraszamy do składania CV

Renata Nowy wpis

Zamawiając saunę , miałam pewne wątpliwości co do solidności wykonawcy, ponieważ opinii o producencie jest mało , a większość nie do końca pozytywnych. Dlatego postanowiłam umieścić swój wpis. Na saunę czekałam miesiąc dłużej niż przewidziany termin. Natomiast wykonanie ,montaż oraz efekt końcowy jest wspaniały. Mam saunę taka o jakiej marzyłam . Panowie montażyści bardzo kompetentni i mili. Bardzo sprawnie poradzili sobie z montażem. Z Panem Grzegorzem faktycznie czasami trudno się skontaktować , ale otrzymałam od niego bardzo fachową pomoc i porady tak ze w sumie i tak oceniam kontakt na plus. Ogólnie polecam bardzo wykonawcę każdemu kto ma wątpliwości i zastanawia się czy firma Pana Grzegorza jest godna zaufania.

Sebastian

To okres świąteczny, może firma ma dużo zleceń i niedługo się odezwie? Daj znać jeśli sytuacja się zmieni, jestem ciekaw czy uda Ci się skontaktować z firmą.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Sauna bardzo ładna, natomiast jeden z promienników przestał działać po pół roku. Pisałem, email-e, dzwoniłem, pisałem SMSy. Odpowiedzi brak. Nie polecam.

Iga

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Grzegorz Kazimierowicz

Minął ponad miesiąc, nikt się nie zgłosił z zaległym serwisem ani z nowym zgłoszeniem reklamacyjnym, więc wygląda mi to na działanie konkurencji.

Grzegorz Kazimierowicz

Kontakt telefoniczny ze mną trudny - pracuję fizycznie przy maszychach, przy żywicach, w lakierni... nie chodzę czysto ubrany z telefonem w ręku - najlepszy kontakt poprzez email, wtedy oddzwaniam bądź odpisuję sprawnie.

Kris

Chcialbym dodac swoje spostrzeżenia oraz uwagi na temat firmy p. Kazimierowicza. Nie będę się wypowiadać na temat wanien (usunięte przez administratora) opisanych na tej stronie, ale w 100% mogę polecić przygotwanie, montaż oraz dostarczenie sauny infrared typu VITAL. Zamówiłem u Pana Grzegorza bardzo niestandardowe rozwiązanie i jego realizacja przekroczyła moje oczekiwania. Sauna jest po prostu fantastyczna. I tego produktu nie można ani nie powinno się oczerniać na tej stronie oraz innych podobnych. W kwestii kontaktu rzeczywiście jest on znacznie utrudniony (zarówno mailowy oraz telefoniczny), jednak to nie jest punkt informacyjny ani sklepik spożywczy gdzie w każdej chwili można przyjść i porozmawiać. Poznałem Pana Grzegorza oraz jego pracowników osobiście i jest to rzetelna oraz bardzo utalentowana załoga. Brak kontaktu często wynikał z tego, ze p. Grzegorz albo oddawał się pracy (rzeczywiście jest to jego pasja) albo był na montażu który tez zajmuje kilka - kilkanaście godzin i wymagana jest pełna uwaga. Polecam te firme w aspekcie projektu, budowy oraz montazu Sauny VITAL, gdyż nie znajdziemy na rynku nawet nic porówynywalnego (każdy kto zakupił saune w tej firmie a wcześniej korzystał z sauny w hotelach czy spa, wie o czym mówię). Kontakt jest utrudniony, ale efekt końcowy wynagradza to, ze trzeba poczekać ponad 2 miesiące na realizacje zlecenia. Gdyby nie kontakt, to dałbym celujący !!!

Ignacy M

Panie (usunięte przez administratora)problemy które opisał "wściekły" są podobne do moich. Z tym , że ja osobiście rozmawiałem z Panem kilka razy , wysłałem m-eila i oczekuję na wymianę lampy kwarcowej którą kupiłem i ani raz nie użyłem, bo nie działa. Obiecuje Pan od kilku tygodni wymianę sprzętu i co ? O dalszym toku załatwiania reklamacji będę informował na tym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz - Sztum

Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz