Witczak Robert Zakład Stolarski

Opinie o Witczak Robert Zakład Stolarski

aaaaa 2015-11-29 09:59
Omijajcie ten zakład z daleka bo stracicie CZAS I PIENIANIADZE tak jak Ja
ada 2015-12-08 23:07
Ten zakład to nieporozumienie zero pojęcia o wykonywanej pracy porazka nie polecam
ostrow 2015-12-15 19:52
nie polecam firma na zone sam na czarno pracuje i zatrudnia ludzi na czarno to jeszcze im placi omijajcie z daleka
ala 2015-12-17 23:07
Ten zakład to totalna pomylka nie polecam
Klient 2016-01-23 16:53
Super firma! Dobrze tanio i solidnie ;)
Sławek z Ostrowa 2016-01-23 18:28
A ja właśnie byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Elastyczne godziny, wszystko na czas, luźna atmosfera. Ogolnie bardzo polecam. Niestety ze względu na dojazdy musiałem zrezygnować, a szkoda, bo za pewne współpraca układała by się dalej.
Życzę dalszych sukcesów.
olek 2016-01-30 16:51
Dajcie sobie spokoj z ta psedo firma nie polecam i ostrzegam przed nieuczciwoscia wlascicirla
OLEK 2016-01-30 16:55
Dobrze i solidnie to dowcip stulecia moja rada omijajcie z daleka
Slawek z ostrowa 2016-01-30 17:07
Ktos się pode mnie podszyl nie napisałem tej opinii.Wrecz nic się nie zgadza w tej opinii same kłamstwa zostałem przez ta firme oszukany
niezadowolony 2016-02-06 18:55
Radze każdemu klientowi dac sobie spokoj z ta firma jestem z ich usługi bardzo niezadowolony miało być ladnie i kolorowo a było zle i oszustwo nie polecam tylko gadka była piekna a rzeczywistość pokazala ze to calkiem co innego
slawek z ostrowa 2016-02-20 23:28
Napisze krotko pracowałem w tej firmie i zostałem oszukany nia polecam
zamawiajacy 2016-03-20 23:55
Nie uczciwa firma NIE POLECAM KU PRZESTRODZE
andrzej 2016-10-06 22:06
właściciel robił mi kapitalny remont w moim domu drewnianym pod Zakopanem kawał konkretnej fachowej roboty pracownicy to wyśmienici fachowcy pieniądze zapłaciłem rozsądne .polecił mi go szwagier któremu robił domek letniskowy pod Varną wBułgarii bywam tam i podziwiam to dzieło kapitalne rzemiosło
Zostaw swoją opinię o Witczak Robert Zakład Stolarski - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witczak Robert Zakład Stolarski