Opinie o Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego w Wągrowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego w Wągrowiec

Jakie narzędzia pracy zapewnia Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zdziwiony Nowy wpis

Dostaniesz takie narzędzia jakie są potrzebne na stanowisku. Może nie każde stanowisko jest doposażone jak należy ale czasami idzie coś załatwić. Ale telefon hmm na zwykłym pracowniczym stanowisku nie ma telefonów. Na niektórych dostaniesz telefon bez numeru a na niektórych telefon z numerem. Wszystko zależy gdzie pracujesz.

Oo, a wiadomo mniej więcej o ile? Ile dali w poprzednim roku albo o ile zwykle podwyższają wynagrodzonie? Mógłbyś jeszcze dla porównania napisać ile jest teraz (mogą być widełki)? Możecie liczyć na jakieś dodatki?

Lakiernik

Czy jako lakiernik z 20 letnim doświadczeniem jestem w stanie w 8godzin wyciągnąć 4000 na rękę?

Grzegorz
@Lakiernik

Brutto chcesz te 4000 zł czy netto? Gdzie ty teraz pracujesz jeśli mogę wiedzieć? No i skąd zainteresowanie tą firmą, masz o niej jakieś informacje jak wypada na tle innych pod względem zarobków?

@Lakiernik

Napisałem na rękę,myślę że na wagrowiec to i tak jest dużo.

@Grzegorz

To co na ile mogę liczyć?

Gerard Nowy wpis
@Lakiernik

Zależy jaki lakiernik :) lakiernik samochodowy to nie to samo co lakiernik wyrobów drewnianych ;)

Na jakie wsparcie w Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

chcesz pracować czy w ciąże zajść?

Łukasz

Jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował... Ale widać że większość ludzi wystawiająca opinie zwyczajnie pracować nie chce ???? Osobiście pracuje ponad rok i nie narzekam Wiadomo że zarobki zawsze mogą być większe ale najgorsze nie są a co do atmosfery to tworzą ją ludzie jaki jesteś do ludzi tacy oni są do ciebie. Na początku normy wydawały się nie do wyrobienia ale z czasem można je na spokojnie wyrobić ????

Czy po rozmowie w Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Jak z organizacją pracy?

Pracowałem tam dwa miesiące. Dłużej sie nie opłacało. Nic ciekawego. Pieniądz mały, praca nieciekawa wszedzie halas i kurz. Nic dziwnego że ciągle szukają pracowników, nikt normalny i ambitny nie chce tam pracować za takie grosze.

Gosc

Jak komuś się nie chce pracować,to zawsze będzie wymyślał.Na dzień dobry każdy by chciał kokosy ???? Popracujesz dłuższy czas to wtedy możesz iść po podwyżkę

Jola

Witam. Czy na stanowiskach,na których pracują kobiety jest ciężko fizycznie?

Hubert

Pracowałem w 2019 i jest to jedna z gorszych firm. Ludzie poganiają na każdym kroku. Sami sobie rozmawiają, ale innych się czepiają. W dodatku ludzie tacy jak szymon walich i szymon purczyński tak o mnie już plotki rozpowiadali, że ludzie nie wierzą że nie mam i nie miałem przy sobie noża. W pracy nie chciano mi dać noża właśnie z tego powodu, że dawali wiarę tym plotkom. Ogromny hałas, strasznie spięci ludzie i postawa roszczeniowa a sami od siebie dają jak najmniej.

Jaka atmosfera jest między działami w Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego?

Brygadzista

Ogólnie niezbyt dobra.. Zazwyczaj jak pracujesz na montażu to jesteś uważany za debila.. Napewno nie jest tak jak szef mówi że pracownik pracownikowi równy.

Brygadzista

Chore zasady i układy.. Niektórzy pracują po kilka/kilkanaście lat bez awansu czy nawet podwyżki. A niektórzy po pół roku zostaja brygadzistami chociaz zbytnio nie mają pojęcia.. Czepianie się o byle co zwłaszcza na pakowaniu czy montażu.. Głupie uwagi.. A sami lepsi nie są.. Gdy pójdziesz do biura to wielki hałas że kwestionujesz pewne rzeczy..

HN

Byłem przez chwilę i odradzam. Chamscy pracownicy i chore zasady. Nie można na chwilę stanąć w miejscu bo już ktoś się znikąd zjawia i upomina. To że sami stoją i sobie rozmawiają na tematy spoza pracy to już jest według nich dobrze. Hałas ogromny,a firma daje na początek tylko zatyczki do uszu które tylko lekko to tłumią. Śmieszna firma.

Kaja

@Iras ale to aż tak obserwują pracowników w kamerach, że nie można sobie swobodnie stanąć?

Iras

Nie polecam wrecz odradzam, atmosfera kiepska, kiepska wypłata i brak luzu w pracy ciągłe napięcie ze strony innych pracowników ciągły strach patrzą 0 poszanowania, nawet ręki na biodrze nie mozna trzymać bo zaraz awantura ze nie mozna tak bo patrzą w kamery... smiech na sali pracownik powinien wychodzic o 14 z firmy a nie z stanowiska jeszcze przerwa 15min ale i tak musisz byc przed czasem bo zaraz ktos podkabluje... tyle miesiecy na olx szukają pracowników i co nadal brak chętnych, słodkie słówka na rozmowie a w rzeczywistosci co innego

Koralgol

Ale firma nie oczekuje od pracownika żeby wprowadzał jakieś ulepszenia. Każdy powinien wykonywać swoje obowiązki

@Koralgol

Masz rację, każdy w pracy powinien wykonywać swoje obowiązki. A jak oceniasz swoje obowiązki w Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego? Doprecyzuj na jakim pracujesz stanowisku. Dzięki.

Adminson
@Lidia

(usunięte przez administratora) ?

Lolek

Nie polecam nikomu się zatrudniać w tej firmie. 1500 zł, umowa zlecenie przez kilka miesięcy. Pracuję tutaj ponad rok a dopiero niedawno temu dostałem umowę o pracę. Zarobki nie przekraczają 2000 zł. Za soboty (pierwsza zmiana) płacą 130 zł a za drugą zmianę w sobotę 180 zł. Kiepskie zarobi, nienormalny majster na stolarni, masa kapusiów. Obiecują złote gory i mówią o poszanowania dla pracownika a to nie prawda. Jak jesteś znajomym kierowników czy brygadzistów to od razu dostaniesz umowę i ponad 2000 zł na rękę, a jak nie jesteś kolesiem i nikomu w dupę nie włazisz to zarobisz 1500-1800 zł i nie dostaniesz nawet ciuchów roboczych. Nie polecam, sam się niedługo stąd zwalniam.

Były pracownik,
@Lolek

Zgadzam się , majster na stolarni nienormalny, wiecznie tylko głupie docinki, "dlaczego tak, a nie tak ?" " tak mało zrobiłeś? " Musi mieć kompleks mniejszości że się odgrywa na pracownikach. Fałszywa gnida z niego. Nie widzą lub nie chcą widzieć tych czynności jakie trzeba wykonać dodatkowo, żeby zrobić swoja robotę. Donosicieli pewnie nie brakuje. Panuje jakaś dziwna atmosfera. Pracownik na produkcji nie ma nic do gadania , ma pracować jak maszyna i nie ważne że ma jakiś pomysł na ułatwienie pracy, trudno przekonać szefostwo że zrobisz coś lepiej. 8 godzin (minus 20 min przerwy) pełen gaz, no ale słynne słowa szefa " TU NIKT NIKOGO NIE GONI" i ta ich przesadna oszczędność . Na szczęście sam odszedłem i mam spokojną prace.

Cezary

Słyszałem, że Lindner to super firma. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Cezary

No to zle słyszałeś. Na olx jest ogloszenie od kilku miesiecy .ze szukaja pracowników w roznych zawodach i do przyuczenia .Rotacja w firmie duża przewaznie do pierwszej wypłaty.

Lidia

Czym spowodowane są wspomniane przez Ciebie odejścia pracowników z Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego? Napisałeś swój wpis ponad miesiąc temu, jednak mam nadzieję, że wyjaśnisz tę kwestię w merytoryczny i rzetelny sposób. Użytkownicy mogą być ciekawi sytuacji wewnętrznej firmy.

Lidia

@bartttt, wszystkie niezbędne informacje odnośnie ofert pracy i wymagań znajdują się na stronie internetowej firmy Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego. Dla ułatwienia poszukiwań dodaję link: http://www.zpdlindner.pl/praca.php Daj znać czy zdecydowałeś się na rekrutację i na jakie stanowisko aplikowałeś. Zachęcam Ciebie również do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym z przebiegiem rekrutacji.

bartttt

Witam panowie czy firma poszukuje pracownika na okres wakacji?

Pan

mam pytanie, jaka jest obecny klimat u lindnera? jak u was stoją zarobki stolarnia lakiernicy tapicerzy operatorzy? jaka atmosfera w pracy? wielka harówka?

Q
@Pan

Atmosfera (usunięte przez administratora) kosmiczna

Stary

4000 zł po jakimś czasie, jak będziesz do ułożenia, pokorny i dobrze pracował/ła.... .... oczywiście w 2 miesiące :D

Zostaw merytoryczną opinię o Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego - Wągrowiec

• Jak się pracuje w Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego?

Zobacz opinie na temat firmy Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego?

Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gnieźnieńska 67
    62-100 Wągrowiec