Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe

Kalety

Opinie o Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe

0000 2015-06-15 17:24
Z przykrością muszę stwierdzić ze wykonywałem usługi do tej firmy i już po krótkim czasie przekonałem się ze firma jest niekompetentna odnośnie pod wykonawców ,nie zapłacone rachunki na kilkadziesiąt tysięcy złotych ,kłamią odwlekają i obiecują to czego nie dotrzymują OSTRZEGAM I NIE POLECAM !!!podwykonawca Pokaż mniej
Agata 2015-12-22 09:12
Firma nierzetelna. Nie płacą rachunków, właściciel wysługuje się pracownikami a sam nie raczy nawet telefonu odebrać. Unika kontaktu i oszukuje. Takim od razu powinni zabierać możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Bardzo NIE POLECAM !!!!
ktos 2016-02-01 21:40
Witam ,prosze o kontakt w sprawie tego Pana .kepol@o2.pl
ktos 2016-02-01 21:41
kepol1@o2.pl
Pokrzywdzony 2016-06-15 13:35
To nie firma to banda złodziei
riko 2016-11-12 01:55
Rzetelna firma pełny profesjonalizm 100 procent pozytyw polecam
roman 2016-11-12 02:00
Pracowałem dla nich dobre zarobi pieniadze na czas zgodnie z faktura polecam gorąco
Pokrzywdzenii 2017-02-15 14:42
Firma wypozyczyla sprzet budowlany na tydzien i dalej go nie ma. Przywlaszczyli sobie. Mam nadzieje ze ktos sie w koncu wezmie za tych zlodzieji
Ktos 2017-02-22 14:29
Złodziej, kłamca i oszust.
Opóźnienie w realizacji inwestycji kilka miesięcy
Brak kontaktu z jego strony nie odpowiada na maile.
Oszukuje swoich pracowników
patryk 2017-04-01 16:37
Solidna firma wykonali budowe bez zastrzeżeń Polecam
Erwin 2017-04-04 23:06
Porażka jak ktoś może pisać cokolwiek dobrego o tej formie, można to traktować jako Prima aprilis. Właśnie jestem nacigniety przez nich na 20000.Głoście wszystko na policję w Lublińcu.
Maxis 2017-04-12 02:24
Proszę o kontakt. Również mamy problemy z tym Panem.
miziol.m@interia.pl
Oleg 2017-05-23 05:47
Oszust. Złodziej bierze zaliczki i nie prowadzi prac. Projektyrobi z błędami aby tylko oddać do urzędu i kasę wyciągnąć. Po wpłaceniu zaliczki kontakt bardzo trudny. Buduje mi już prawie 2,5 roku dom. Uważajcie na niego. Nie pokecan. Ma kilka nakazów zaplaty to bankrut. On i jego ojciec bo różnie się reprezentują.
Ania 2017-06-07 03:43
Unikać tego Pana jak ognia.
Bierze zaliczki i przestaje odbierać telefony.
Nie odpisuje na maile
Pracownicy nie wiedzą o co chodzi, każą pisać do niego sms-y
Pozytywne komentarze pewnie sam sobie pisze
Gosia 2017-06-07 08:45
Polecam budowa projekt i kierownictwo budowy wykonali na czas tylko w urzędzie trochę trzeba było czekać
Mariusz 2017-06-21 02:42
Panie Irku. Proszę skończyć tę farsę z komentarzami i oddać ludziom pieniądze za nie wykonane usługi. Nie pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe - Kalety
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe