brak logo

Progreg Grzegorz Kudelski

Kraków

Opinie o Progreg Grzegorz Kudelski

jola 2014-05-08 10:21
Bardzo solidna firma. Firma dla młodych i zdolnych ludzi którzy chcą pracować i nie boją się wyzwań. To firma która jako jedna z nielicznych ma perspektywy zatrudnienia na umowę o pracę i to z dobrą kasą. Oczywiście jak wszędzie trzeba chcieć pracować i być dobrym w tym co potrafisz robić.
patzak 2014-06-02 13:42
Firma dla młodych - tak najlepiej studentów na umowę zlecenie za pół darmo.
którzy chcą pracować - najlepiej dużo więcej niż 8h.
umowa o pracę z dobrą kasą - raczej ciężko na początku o taką umowę, o kasie nawet się nie wypowiem bo szkoda słów.
Kuba 2014-06-09 05:26
W firmie można zarobić jak się pracownik wykaże wiedzą i pracą. Po to jest 3 miesięczny okres próbny. Jeśli się ma wysokie mniemanie o sobie i nie potrafi się sprzedać w trakcie okresu próbnego to sorry...
tiago 2014-09-09 11:02
Firma jakiś czas temu pozwalniała najdroższych/najlepszych pracowników. Obecnie przyjmuje pracowników na staż z Urzędu Pracy, studentów i nowych absolwentów. Generalnie mała kasa, a wymogi b. duże. Kadra bez dużego doświadczenia. Nie polecam.
pikuś 2015-03-31 17:41
Bardzo dobra firma, z dużą perspektywą rozwoju dla pracowników. Jeśli ktoś ma chęci i ambicję to może naprawdę daleko zajść. Wymagania są co prawda wysokie, ale dzięki temu zespół jest dobrze zintegrowany. Firma dla najlepszych pracowników oferuje też takie profity jak np. samochód służbowy i wysokie premie.
masmix 2015-05-07 10:03
NIE POLECAM!!! Firma bazuje na studentach, stażystach lub mało doświadczonych pracownikach. Co do ambicji i chęci to pikuś chyba ma na myśli cechy charakteru ludzi, którzy lubią się podlizywać szefowi dla własnej korzyści nie patrząc na innych... więc nie wiem gdzie tu dobrze zintegrowany zespół. Pracy dużo, słabe zarobki(chyba, że się podlizujesz to coś więcej wpadnie), podejścia szefostwa do pracowników nie będę komentował... w skrócie: rób, nie dyskutuj, siedź nadgodziny, oddawać byle jakie projekty, ważne tylko żeby faktura poszła.
menthol 2015-06-06 12:01
Firma płaci grosze, umowy śmieciowe, pracują głównie studenci. Pensja nie wystarcza od 1-go do 1-go. Niewolnictwo wraca wielkimi krokami.
Franek 2015-06-08 12:52
Kolejna firma, której strategia działania opiera się o wyzysk młodych ludzi i wykorzystywanie trudnej sytuacji na rynku pracy. Nagrodą ma być umowa o pracę? Przecież to się kwalifikuję pod PIP. A przecież istnieje forma umowy o pracę tzw. na czas określony (można ją zawrzeć nawet 2x). Szkoda słów.
KSzp 2015-08-03 16:52
Pracowałem tam jako praktykant przez miesiąc. Biuro wykorzystuje studentów do prostych prac w autocadzie, których nie chce się robić projektantom i nie oferując im nic w zamian. Nie dostałem za to żadnych pieniędzy i w sumie nie nauczyłem się też za wiele. Jedyny plus to w porządku ludzie. Szkoda że wyzyskiwani. Nie polecam
Hallo 2015-08-04 13:23
Do pracy przyjmują tych co zaoferują najniższą stawkę. Wynagrodzenia rzędu 1400-1600 zł na rękę (dla ludzi z uprawnieniami dorzucają ok. tysiąca złotych). Oczywiście umowy cywilno-prawne. Żadnych dodatków typu multisport itp. Często zostaje się po godzinach. Z nauką kiepsko - nie ma za bardzo od kogo. Brakuje fachowców, którzy dzielą się swoją wiedzą. Jak ktoś umiera z głodu i nie ma innej pracy to może tam się zgłosić, żeby zobaczyć chociażby jak wygląda wyzysk w najczystszej postaci. Ogólnie nie polecam - dla masochistów.
lupus 2016-02-16 17:20
ludzie z biura fajni, ale kierownictwo fatalne, najlepiej jakby pracować za darmo i po godzinach
Zostaw swoją opinię o Progreg Grzegorz Kudelski - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progreg Grzegorz Kudelski