Opinie o Villeroy & Boch Sklep z Porcelaną w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Villeroy & Boch Sklep z Porcelaną. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Villeroy & Boch Sklep z Porcelaną na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Villeroy & Boch Sklep z Porcelaną w Bydgoszcz

Tomasz Nowy wpis

jak nie wie kogo to pozywa MISIA GoGo :P

BYŁY pracownik P&M Consuting Nowy wpis

Witam wszystkich ja również pracowałam dla tej firmy P&M Consulting i oczywiście jak inne osoby nie dostałam wynagrodzenia złożyłam do sądy poizew i sprawa jest w toku również dostałam zawiadomienia z ZUS o niepłaconych składkach a ostatnio otrzymałam od tej firmy PIT-a i oczywiście jest błędnie wystawiony już tydzień czekam na poprawę ale jakoś doczekać się nie mogę wiec przestrzegam aby wszystkie osoby które tam pracowały sprawdziły czy mają dobrze wystawione PIT-y ponieważ wydaje się mi że oni coś znowu kombinują i żebyśmy my później nie miały coś nie tak przy rozliczeniu !!!!!!!!

Prawnik Nowy wpis

Szanowny "gość" żyje wystarczająco długo na świecie i wiem ze każdy dzisiaj moze pójść do gazety i opisać sytuacje....z jego akurat punktu widzeńia. Nie znam szczegółow ale artykuł "pachnie" naciaganiem. Zgadzam sie ze brak wynagrodzeńia za prace jest krzywdzaće ale cała resztę.........proponuje abyście oceńiali znając wypowiedz obydwu stron,

gość Nowy wpis

Rzeczywiście "prawńik" efekt pewnej sytuacji w spółce.... to poczytaj sobie to http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/artykul/afera-w-kieleckiej-galerii-handlowej-z-dnia-na-dzien-zostaly-bez-pracy-i-pieniedzy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Villeroy & Boch Sklep z Porcelaną? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
cudowna

Jestes pewien pracowniku w 100% ze to prawda? Oj chyba na wyrost ta opńia!

oszukana

Panie/Pani PRAWNIK, nie mam problemu ze znalezieniem pracy, Wręcz przeciwnie, pracę znalazłam w dwa tygodnie, nadal tam pracuję i jestem docenianym sprzedawcą. Jednak 2 tysiące złotych których mi nie wypłacili "drogą nie chodzi". Czy ja pilnowałam ich dobytku dla przyjemności, za darmo? Oni mają być pokrzywdzeni? To Oni nie chcieli ugodowo załatwić sprawy, najpierw zbywali, że pieniądze będą jutro, a potem przestali się odzywać, odbierać telefony, odpisywać na maile. Panie/Pani PRAWNIKU, czyż PAN/PANI pracuje dla tej firmy, że jej tak broni? Może pod pseudonimem prawnik kryje się Pani P.? Byłam u Radcy Prawnego, napisałam po prostu to co się dowiedziałam. Sprawa jest w sądzie. Ponadto ostatnio dostałam pismo z ZUSu, że mam niezapłacone składki. Czy to jest uczciwa firma? Traktują ludzi bardzo nieuczciwie i niesprawiedliwie. Czemu zatem jedni dostali pieniądze a inni nie? Może mi to Pan/Pani wyjaśni?

Proszę zauważyć ze ta strona jest o spółce z Bydgoszczy, ktora zawsze wobec pracowników była fair. Niestety przez monetti i p&m consulting cierpi dobre imię reszty firmy.

Prawńik

Napisze dla prostego człowieka prostymi słowami....! Popproszono o ponowna analize zbyt pochopne stiwerdzenie iz doszlo do przestepstwa, Przestepstwo musi miec konkretne znamiona...wskazujące czy doszło do przestępstwa czy nie. Stad tez poczytaj odpowiednie artykuły i doradzaj conajmniej Pańi oszukanej..

Tomasz

Prawnik co ty p..... Ty chyba jesteś prawnikiem ale w koziej wólce Dziewczyna pracowała i nie dostała pieniędzy wiec została oszukana Spółka nie ogłosiła upadłości i działa nadal W prokuraturze się nie oczernia tylko składa zeznania jako świadek Może z tym iść do sądu prokuratury na policję gdzie chce Puknij się w głowę zanim coś napiszesz

prawńik

prosze zastanowic sie czy ma to znamiona przestępstwa. Sam jestem prawńikiem i wiem jak bez znajomosci dokumentów przedstawionych przez obie strony moze dojść do nieslusznego oskarżenia. A wtedy to Pańi bedzie miała problem gdyz spolka wytoczy sprawę . Brak wynagrodzeńia zaplaconego to efekt pewnej sytuacji w spółce z reguły a nie znamiona przestępstwa . Prosze sobie bezprawńymi oczerniańiem nie nadrobić kłopotu jedynie. Radzę jako prawnik bo często mam doczynieńia z pieniaczami którzy nie mogą znaleźć pracy i zaczynaja walczyć ze zdwojoną siła przeciwko innym.

oszukana

Byłam na konsultacji u radcy prawnego - są bezpłatne dla ludzi pokrzywdzonych przestępstwem. Pomógł napisać pozew przeciw tejże firmie, jednak powiedział, że najprawdopodobniej trzeba będzie zakończyć sprawę w prokuraturze.

prawnik

O czym Ty piszesz? Jesli umiesz. rozpoznać biznes dochodowy i wiesz jak napisać tym samym biznes plan i znasz możliwości otwarcia biznesu to nigdy nie odwazylabys sie pisać jedynie o kebabow i sposobie otwarcia biznesu tak jak to opisałas. Przykro mi ze nie miałam innej możliwości zaistnienia na rynku jak ta o ktorej piszesz ale widocznie nie dla Ciebie ale troszeczkę osmieszylas sie wylewajac żółci z racji braku możliwości.

Karina

a o komisie to słyszało sie? Prosze tez żebys przyswoiłem sobie definicje ..sieć! Tutaj mowa o innym towarze niż serwowane kebabow, badz handel bielizna....ale cenie sobie doświadczenie w tym asortymencie. Ludzie poczytajcie swoje wypowiedzi. A potem udzielajcie ,, rad "nt postawienia biznesu majtkowego...Liczę ze zastanowisz następnym razem sie zanim skorzstasz jedynie z mozliwosci krytykowanie.

Prawnik 2

sieć za milion :-)))))) i to całą ! ale się ubawiłam hahaha ! CAŁĄ SIEĆ za milion to postawisz ze skarpetkami albo majtkami na łózkach polowych (sam towar kosztuje więcej ) no chyba że w sklepie masz tylko ściany i żarówkę albo prowadzisz w ajencji sieć kiosków z kebabem na kredyt :-)

Prawnik

Nie bardzo rozumiem wypowiedz ...gościa. Po pierwsze ak mozna powiedzieć ze firma MOnetti ma chwilowo trudna sytuacje .chwilowo to krótkoterminowa, a tam sytuacja opisana przez innych opiniujacych ciągnie sie juz latami. Prosze poczytaj na innych portalach opńie i wowczas opisuj o pokrzywdzeniu firmy. Katastrofa opisała realna sytuacje domniemam bo bardzo szczegółowo. Rowniez jak mozna rzucać artykułami do wypowiedzi ..katastrofy a popierać wypowiedzi..oszukana i pozostałe.?? Poza tym nie umiesz liczyć..za milion złotych to stawia sie ńie jeden salon V&B ale cala sieć salonow. Jak mozna miec tak słaba wiedzę a wypowiadać sie na wiecej niż jeden wątek. Wypowiedzi powinny byc tutaj pomoce a ty zaakptakowales pare osob jednocześnie chwaląc wypowiedzi oczerniajace inne firmy. Jak artykuły juz podajesz to obiektywnie pociągnij pod to wszystkie wypowiedzi...chyba ze nadal ,,rzeźbisz " w Monetti stad nieobiektywnie sie wypowiedziałes.

Sylwia

Uważam ze słowa skierowane do katastrofy tak naprawdę skierowane powinny byc do innych tutaj wypowiedz czyli do oszukanej, zuza..etc...jesli juz powolujesz sie tak szczegółowo na art.

Sylwia

Czytaj z uwaga. Co do komentarzy na moj temat to zauważam ze nie czytasz że zrozumieniem . A tylko wowczas wypowiedz mozna uznać za konstruktywne jesli odniesiesz sie do moich wypowiedzi po ich wcześniejszym zrozumieniu.

gość

do : "Katastrofa - 2014-12-11 02:02:52 " art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. na miejscu Firmy Monetti nie zawahała bym się ani chwili ;-) bo wiesz, "katastrofo" ( swoja drogą trafny obrałaś nick) nie kąsa się ręki która cię karmi - nawet jak ma chwilowe problemy - a karmiła cię długo "katastrofo". do: [Sylwia - 2014-12-11 02:09:17]: 1. Sylwio, czy zastanawiałaś się jak sprzątała Twoja babcia, albo babcia Twojej babci? bo wtedy chyba nie było odkurzaczy ;-) kto ma dwie lewe ręce to i szczotki nie utrzyma w małym popapie na wyspie ;-) 2. Sylwio, zawsze możesz zainwestować około miliona złotych, wziąć na siebie ryzyko finansowe i otworzyć własny salon Villeroy & Boch, dając pracę innym. Na pewno nie będzie to trudniejsze niż korzystanie ze złudnej anonimowości w Internecie i uprawianie hejterstwa czyli pomawiania innych firm za w pomocą środków masowego komunikowania o taki a nie inny stosunek. do: [oszukana - 2014-11-07 16:40:07]: i do: [RE. Narcyza - 2014-12-12 18:52:57]: świetne i trafne wypowiedzi ! tak trzymać :-)

Prawnik

Proponuje aby osoby nie mające pojęcia o niczym co jest związane z prowadzeniem bizneu a jedynie chcące ponarzekac, obrzuca firmę o ktorej funkcjonowaniu nie maja pojęcia przestały wypowiadać sie bo psują tylko opinie nie firmie V&B ale wszystkim pozostałym ktore zajmują sie sprzedażą . Wnikanie w tajniki franczyzny jako ekspert nie znając jej zasad jest niskie. Dlaczego żadne z osob tutaj narzekajacych i rzucajacych tak lekko wyzwiskami nie zatrudni sie w korporacji. Znacie odpowiedz na to pytanie , więc prosze o uszanowanie małych firm w Polsce. Gdybyscie zostały żateudnione w niefajnie firmie z kapitałem zagranicznym zapewne zamknelynpbyscie dziób i balybyscie sie odezwać a do firm polskich skaczecie na pewniak? ZGROZA,

RE. Narcyza

A powiedz mi jak personel ma zadbać o czystość, kiedy pracodawca nie jest w stanie zapewnić choćby ręczników papierowych, o odkurzaczu już nie wspominając? Z własnej kieszeni pracownik ma kupować? Zgodzę się jednak że wiele tych opinii jest krzywdzących dla Villeroya. Dużo firm zajmujacych sie sprzedaza Villeroya jest naprawdę OK. Myślę że problemy, to w dużej mierzę wina franczyzodawcy, czyli centrali Villeroy&Boch, która w Polsce ma bardzo olewczy stosunek, do wszystkiego. NIe rozumieją chyba jak wiele ta marka traci przez to, że góra nie wyryfikuje dokładnie jakim firmom oferuje swoje produkty

Zostaw merytoryczną opinię o Villeroy & Boch Sklep z Porcelaną - Bydgoszcz

Villeroy & Boch Sklep z Porcelaną