vobos Paweł Olejniczak

Radzyń Podlaski

Opinie o vobos Paweł Olejniczak

Grzesiek_zn 2013-03-18 08:36
Bardzo dobry uczciwy pracodawca, wynagrodzenia jak na warunki małomiasteczkowe całkiem niezłe. Nigdy nie było problemów z wypłacalnością zarówno pracownikom jak i dostawicom czy podwykonawcom.
Tomek Z. 2013-03-20 15:11
Współpracuję z VOBOS jako podwykonawca od kilku lat i muszę napisać, że jestem bardzo zadowolony. Obie strony darzą się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem, nigdy nie miałem problemów z pieniędzmi kiedy o nie poprosiłem dostawałem je zawsze przed terminem,
BUDMAR 2013-06-28 18:57
O fabryce VOBOS pragnę wyrazić bardzo pozytywną opinię. Prowadziłem termomodernizację szkoły 400 km od Lublina a okna dostarczyli mi w półtora tygodnia. Posiadają bardzo sprawną ekipę montażową oraz fachową obsługę doradczą. Zdecydowanie polecam VOBOS do współpracy.
michal 2013-12-07 18:07
Bylo calkiem ok, niestety zycie zmusilo wyjechac za granice.
marbud 2014-05-14 12:06
Polecam do wspolpracy. Dzialamy z fabryka vobos od 7 lat i nigdy sie nie zawiodlem. Terminowe dostawy praktycznie w kazde miejsce polski, sprawne ekipy montazowe a przede wszystkim konkurencyjne ceny.
Jacek 2014-06-10 12:17
Traktują pracowników jak ludzi - z szacunkiem.
GW 2014-06-20 15:22
Ogólnie ok, dostawy i usługi na czas i do tego nie można się przyczepić, jakość towarów też bez zastrzeżeń, jak jest jakaś reklamacja nie odmawiają. Jedynym mankamentem są surowe warunki płatności, których nie odpuszczają.
ZYX 2014-08-05 16:33
Pracuję dopiero od 2 miesięcy jak na razie ok! :)
ccc 2014-10-15 12:18
popracowałem tylko przez 3 miesiące, bo trafił mi się wyjazd do roboty za granice. zlego slowa nie moge powiedziec, kaska na czas, moze sporo wymagaja. ale nie robili problemu jak chcialem odejsc i nie musialem czekac na okres wypowiedzenia nawet wiec ok
ekobud 2015-02-25 16:59
muszę pochwalić firmę jako klient, bardzo solidna obsługa. Jako pracownik nie mam pojęcia jak u nich jest:)
MUNIEK 2015-05-30 19:53
Pradowałem, wyjechałem wróciłem, pracuję... Tragedii nie ma, ale w Holandii zarabiałem więcej. Przynajmniej warunki dobre.
THX 2015-11-03 07:52
dziś zakończyłem kilkuletnią pracę w VOBOSIE i pragnę wyrazić jak najlepszą opinię. Dziękuję.
mirell 2016-08-14 18:52
Jeżeli chodzi o sprzedaż to owszem fachowo i jak najbardziej zachęcająco sprzedadzą , natomiast jeśli jest problem u mnie akurat z automatyka bramy to o serwis jest fatalny, ponieważ już 5 razy prosiłem o naprawę i nikt nie przyjechał a minęło już 2 miesiące od zgłoszenia. Kłamią że już za dwa dni przyjadą i nikogo nie ma. Interesuje ich wyłącznie kasa za sprzedany produkt, a serwis to tylko problem który odpychają od siebie jak mogą. Porażka. NIE POLECAM
VOBOS 2017-06-05 12:48
Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i nigdy do głowy mi nie przyszło aby coś zmieniać. Kasa całkiem niezła, zawsze na czas, wszyscy na umowach, regularne badania, nadgodziny płatne, diety na wyjazdach. Polecam
Zostaw swoją opinię o vobos Paweł Olejniczak - Radzyń Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vobos Paweł Olejniczak