Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera

Opinie o Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera

nick 2014-03-11 21:08
nick
wercyngentoryks 2014-05-26 14:09
Niestety zawiodłem się na tej firmie , okna które zakupiłem mają liczne wady w postaci ubytków w okleinie dokładnie w rogach ,
zwracajcie na to uwagę przy odbiorze i niech Was nie kusi płacić wcześniej przed odbiorem . Firma działa na zasadzie bierz i spadaj takie odnoszę wrażenie chociaż raz poprawiali usterki , jednak po dalszych monitach o wodach zlewają temat . Krótko nie polecam brak profesjonalizmu w produkcji i obsłudze
Maciej 2014-12-16 08:24
Masakra, nie jestem zadowolony z produkcji jak i montażu, odradzam!!!
Jakub 2015-01-30 12:17
Polecam.
oj tam oj tam 2015-10-29 19:07
moze ktos poleci lepsze okna bo ja stawiam ich w czolowce
nick01 2015-11-24 10:57
Zakupiłam w OKBUD rolety i niestety nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania na wykonanie zamówienia, nieprawidłowy montaż, brak reakcji na zgłoszenie reklamacji, części bardzo niskiej jakości. Już rok mam założone rolety i nie mogę z nich korzystać zgodnie z umową i przeznaczeniem. Zasada "BIERZ I SPADAJ" to chyba motto firmy. Ostrzegam przed kontaktem z ta nierzetelną firmą.
omnomnomnom 2015-12-10 12:04
W 100% polecam. pełen profesjonalizm, potrafią dopasować produkt do oczekiwań klienta, jedna z lepszych firm w okolicy.
kamil17 2015-12-11 10:05
Bardzo miła i profesjonalna obsługa! Polecam!
kamil17 2015-12-11 10:07
Profesjonalna obsługa klienta, brak jakichkolwiek zastrzezen, polecam!
Moro20 2015-12-11 11:32
Polecam w 100%,profesjonalne wykonanie i podejscie do klienta!!
Elo 2016-01-03 15:13
Niestety nie polecam.Jednym slowem ta firma to porazka
noiczesc 2016-01-18 16:25
dlaczego porażka? ja miałam montowane okna i w 100% jestem zadowolona.
Ala 2016-04-09 19:46
Nie polecam tej firmy
NIE OKBUD 2016-07-04 22:07
Mam wrażenie, że ktoś kto pisze że firma OKBUD = pełen profesjonalizm jest osobą podstawioną przez firmę. Stanowczo ODRADZAM okbud. Ta firma jest jedną wielką porażką również w moim przypadku. Najpierw zgubiono moje zamówienie - chodź zaliczką nie pogardzono, potem wieki trzeba było czekać na założenie rolet - na dodatek spapraną robotę bo rolety są pozakładane krzywo. a żeby coś poprawili co popsuli jest wręcz nie możliwe. BEZNADZIEJNA FIRMA, NIE POLECAM!!!
lillas 2016-08-09 15:04
Ja u nich zamówiłam drzwi zewnętrzne z montażem. Przywieźli wkładki niepasujące do drzwi i w efekcie od pięciu tygodni główne drzwi wejściowe są wyłączone z użytku. Co tydzień słyszę to samo tłumaczenie "właściwe wkładki już zamówione, jak tylko dotrą, pracownicy je wstawią." Ostatecznie byli raz ze złym zestawem śrub, a najlepsze tłumaczenie usłyszałam w ubiegłym tygodniu: "Mamy tyle reklamacji, że pracownicy się nie wyrabiają!"
Absolutnie odradzam płacenie całej kwoty za usługę zanim nie będą Państwo w 100% zadowoleni z produktu i usługi. A najlepiej od razu wybrać inną firmę i zaoszczędzić sobie nerwów.
zadowolony 2016-10-18 15:53
Rok temu zakupiłem w tej firmie w punkcie w Kłobucku okna wraz z montażem i muszę przyznać że póki co jestem zadowolony. Robiłem wycenę w dwóch innych firmach i Okbud miał zdecydowanie taniej na tym samym profilu i szybach. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i czysto. Jak dla mnie zasłużony pozytyw dla tej firmy.
koffe 2016-11-16 18:33
Okopienstwo . Nie polecam . Strasznie opryskliwi ludzie. Zero współpracy . Firma pt zapłaciłaś to spier .....
Niezadowolony... 2016-11-17 16:10
Oszusci i naciagacze! Kaza placic 30% na zaliczke bo musza kupic material - kpiny w bialy dzien!
ODRADZAM!!!
odradzam 2016-11-18 16:38
Zamiast kasować komentarze to wzięli by sie panstwo za porządną robotę!!
Izabela 2017-02-16 15:17
Odradzam zakup w tej firmie! Dokonalam reklamacji okien bo byly zle zalozone i oczywiscie zostala odrzucona! Od 3 miesięcy się z nimi męcze. Jeśli zamierzasz kupić okna, wybierz inną firmę. Brak profesjonalizmu w obsłudze.
Sławek 2017-06-20 11:35
Niestety w przypadku zepsucia się czegokolwiek czeka was droga przez mękę, a więc pisanie pism, odwoływanie się, telefony do szefa i w końcu po wielkim bólu naprawią. Jak żyć tygodnie bez okna, drzwi rolety? Okazuje się, że można, ale większość rezygnuje i naprawia usterki na własny koszt.
Zapłaciłeś i spadaj to dobre określenie.
Zdecydowanie Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera - Wieluń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera