Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera

Opinie o Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Klient Nowy wpis

Ja również mam problemy z firma i przyznam szczerze, że moj pozew jest prawie gotowy ażeby złożyć w Sądzie. Od 2022 roku mam problem gdyż chodzi o stolarkę okienna. Firma informuje, że jest to uszkodzenie mechaniczne i reklamacja jest bezzasadna. Tym bardziej nie ma żadnego przepisu, który by mówił, że uszkodzenie lub wada mechaniczna nie podlega reklamacji. To bardzo lubiany termin i często nadużywają go przy odrzucaniu reklamacji. Liczą na to, że po przeczytaniu takiego uzasadnienia po prostu osoba zrezygnuje z dalszej walki. W tym wypadku będzie inaczej. Będę broniła swoich praw i udowodnię kto miał racje. Wiec biorąc pod uwagę moj post radzę zastanowić się nad tym czy warto wydawać u nich pieniądze.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera?

Luke Nowy wpis

Najpierw dwa miesiące czekania na okna, później montaż i totalna destrukcja w mieszkaniu. Trzykrotne wizyty i poprawki. Kilka reklamacji odnoście nieszczelności okien i tygodnie oczekiwań aż ktoś łaskawie przyjedzie i wyreguluje okna. Przyjechał "pan" włożył kartkę w okno i stwierdził że okna są ok i mnie się tylko wydaje że z okien wieje. Jakość okien to porażka, porysowane, źle spasowane, szyby z bąblami powietrza. Na szczęście osoba która ma pojęcie z innej firmy przyjechała i wyregulowała okna tak jak należy. Nie polecam i radzę omijać tą firmę szerokim łukiem !!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Sander

(usunięte przez administratora) jakich mało 2 lata się z nimi męczymy żeby poprawili okna. Nie bierzcie od nich okien. Przyjadą tylko wtedy jak im się pieniędzy nie wypłaci

Firma nie poważnie traktuje klienta. Zakupiłem drzwi wejściowe do poradni. Montaż też robiła ta firma. Po jakimś czasie szyba pękła. Nadmieniam że drzwi nie zdążyły być użyte. Firma nie zaakceptowała gwarancji. przesłała mi tłumaczenie od firmy która produkuje szyby, że na tę szybę nie może padać cień drzewa, budynku, słupa itd. Ponadto nie może być rolety, żaluzji, reklamy itd. Jednym słowem powinna być w próżni i bez żadnego cienia bo pęknie. Nie polecam tej firmy ponieważ robią z klienta żarty. Bardzo się na tej firmie zawiodłem.

Katarzyna
@Andrzej

Jak tak to czytam to zastanawiam się tylko czy dana była Panu jakakolwiek informacja wcześniej, że tego typu szyba może być nieco mniej trwała? Chyba były alternatywne opcje do kupienia czy korzystają jedynie z tego rodzaju szkła?

Jo

Nie wywiązują się z reklamacji,traktują klienta nie poważnie! Nie polecam!

Marzena

Okna wykonane ładnie, wszystko zgodnie z ustaleniami

Pedro

To nie jest adres firmy tylko forum pracownicze więc wszelkie uwagi są niewłaściwie skierowane.

Abrakadabra Czachy

Okna zamontowane latem dały o sobie znać teraz-zimą. Przewiew między uszczelkami większy niż w starych oknach. To jakaś kpina.

Kasia Filapek

Jestem zadowolona z obsługi Profesjonalne podejście do klienta Jeśli chodzi o okna są nowe ,wiec nie mogę wiele powiedzieć

kamila
@Kasia Filapek

pani chyba nie o tej firmie pisze co mowi

@kamila

Dlaczego tak sądzisz? Uważasz, że nikt nie może być zadowolony z usług firmy? Warto dyskutować na forum szczególnie, jeśli robimy to w sposób merytoryczny. Nie musisz zgadzać się ze swoim przedmówcą, ale zawsze dobieraj odpowiednie argumenty do swojej opinii.

Marzena

Dość rzadko udzielacie się na forum. Czy zdradzicie nam, co jest tego przyczyną? Być może, pracuje Wam się dobrze i to jest przyczyna tej nikłej aktywności. Jeśli na forum są pracownicy Okbudu, podzielcie się proszę swoimi uwagami, spostrzeżeniami na temat pracy w miejscu. Możemy przeczytać tu opinie odnośnie usługi i ich oceny, jednak forum dotyczy przede wszystkim pracy samej w sobie jak i pracodawców. Postarajcie się przy tym wspominać o wadach i zaletach firmy - takie zestawienie jest bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do Okbudu.

Pedro
@Marzena

To jest firma z lustrzanej???

Marzena

Wiele opinii na temat firmy Okbud to opinie klientów. Oczywiście, są one ważne, jednak chciałabym spytać teraz pracowników o to, jak Wam się pracuje? Jakie warunki zatrudnienia zostały Wam przez pracodawcę zagwarantowane? Są to bardzo istotne kwestie, dlatego zachęcam każdego do wypowiedzi.

Super firma to i praca jest super! Dlatego nie piszecie?

Igor

To jest forum pracownicze , natomiast wszelkie reklamacje należy kierować na adres firmy. Tu nikt nie sprawdzi czy podane informacje są prawdziwe!!

Ala

Nie polecam tej firmy

noiczesc

dlaczego porażka? ja miałam montowane okna i w 100% jestem zadowolona.

Elo

Niestety nie polecam.Jednym slowem ta firma to porazka

Moro20

Polecam w 100%,profesjonalne wykonanie i podejscie do klienta!!

kamil17

Profesjonalna obsługa klienta, brak jakichkolwiek zastrzezen, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera - Wieluń

Okbud Zakład Handlowo-Usługowy Jolanta Wojtera