Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o.

Słupsk

Opinie o Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o.

anonim 2011-09-10 15:03
nie polecam. placa nedzna, ludzie traktowani sa jak smieci. lepiej pozostac w domu niz tam sie pchac...
edek 2012-02-13 21:29
anonim - 2011-09-10 15:03:52

Zgadza się, nie szanuje się tam ludzi. pociąga za wszystko do odpowiedzialności, duże wymagania najchętniej bez wynagrodzenia, warunki sanitarne budzące wątpliwości, najchętniej samozatrudnienie a nie umowa o prace.
Stres i nic w zamian.
slupsk 2014-10-18 07:40
Co chwile ogloszenia w gazecie ze szukaja slusarzy i innych.Faktycznie cos nie tak z ta firma
aa 2015-03-29 10:15
powiecie mi coś więcej o tej firmie, jaka jest tam praca na produkcji
pracownik fasady 2015-06-30 19:33
Witam serdecznie.ciekawe kto pisze te brednie.ja pracuje na produkcji 4 lata i jest ok.zawsze jest umowa o prace a wyplata zawsze na czas.ani dnia zaleglosci.zarobki ok 10zl na poczatek na reke.
pracownik fasady 2015-06-30 19:34
mack 2016-03-24 08:33
witam czy są przyjecia na produkcje ile teraz płacą na początek
pracownik byly 2016-10-12 18:04
firma prawie bankrut,pracownicy co dzien zwalniani za byle co,stres stres stres
Andrzej 2016-10-23 16:55
co za bzdury. to co mogę powiedzieć to że zamówień jest już do końca roku. załoga ma się dobrze a takie teksty wypisują chyba ci którzy sami sie zwolnili a teraz pluja sobie w brodę bo za namową byłego kierownika Andrzeja M. przeszli do konkurencji powstałej za płotem która już się zwija po pół roku działalności i braku wyników
Michał 2016-10-24 00:23
Potwierdzam tekst powyżej. Dostaliśmy nagrodę za efektywność produkcji. Wyliczania jest sensownie. Firma zatrudni okuwaczy. To chyba jest ok.Kasa wypłacana jest na czas. Zaliczki też.
Patryk 2016-10-30 08:26
Obejrzyj film „FASADA Windows&Doors  - Fenster und Türen aus Polen - Moderne Fabrik” w YouTube
od 3 miesięcy w nowym zakładzie działy PVC I ALU
Stefan 2016-11-05 23:55
Pan Tabak
Wasz sukces jest naszym sukcesem ! Tabaka ponad podziałami , niech to będzie nasze wspólne hasło przyjaciele .
P.S
16.12 macie wigilie trzymajcie wolne miejsce przy stole zgodnie z tradycją , przyjdziemy z własnymi pierogami i Tabaką poświętować wspólnie , bo u Was pewnie będzie jeden pierog na głowę i przez rok będziecie mieli za niego potrącane , do zobaczenia
Pracownik fasady. 2016-11-07 18:12
To kolega musi dostawać dobre wynagrodzenie od Pana R. Bo firma za płotem ma się dobrze. Koledzy pozdrawiaja kiepsko majstra Andrzeja W.
Andrzej 2016-11-07 20:21
Panie Andrzeju M odwagi! nie musi Pan kryć się pod przybranym pseudonimem. Pana wpisy nie służą naszym firmom: Fasada oraz JR Okna. Jak ma Pan osobiste żale to najlepiej wyjaśnić to bezpośrednio z właściwymi osobami.
Obserwator 2016-12-07 16:03
Jak Was się czyta to można pomyśleć że ten kto tam pracuje lub pracował to nie jest zadowolony. A wyznacznikiem są byli pracownicy którzy odeszli a Ci co zostali to im gula w gardle skacze dlatego się przechwalaja. PS to nie Wasza firma więc gdyby nie właściciel to wszyscy bylibyście 100 lat za murzynami. Niech się wypowiedza osoby zarabiające w tej firmie najmniej i Ci którzy pracują od niedawna. Narazie można tylko przeczytać że filmik jest odzwierciedleniem tej firmy... Łał fajny... Pytanie czy warto pracować w fasadzie i jaka jest stawka na początek co trzeba zrobić żeby lepiej zarabiać i kiedy się zaczyna lepiej zarabiać(rok, dwa)?
Komentator 2016-12-11 10:39
Obserwator-Prowokator.
Publikator 2016-12-11 15:39
OBSERWATOR - MANIPULATOR
Zostaw swoją opinię o Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o. - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o.