Opinie o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Bianka Nowy wpis

Partner jest kierowca i przeglądam okoliczne firmy za pracą dla niego. Tutaj pisano o tym stanowisku jak również o sprzedawcy. Nie wiem tylko czy od lat przypadkiem nie pracują te same osoby skoro ciężko doszukać się oferty? Te sytuacje odnośnie faktur, o których pisano z parę lat temu są już wyjaśnione?

Basia

Nie polecam zdecydowanie tej firmy! Brak faktury za zakupiony towar. Podczas wnoszenia ściana w pokoju została uszkodzona w dwóch miejscach. Panowie stwierdzili, że to ja sama ścianę im zniszczyłam, a teraz im wmawiam!!!! Jakość wykonania kanap - średnia. Ogólnie - nie polecam!

Przemysław
@Basia

Jak to nie dostałaś faktury? Przecież firma ma obowiązek ją wystawić. A w razie reklamacji to jaki będziesz mieć dokument zakupu? Dostałaś chociaż paragon?

Colo
@Przemysław

Ja do dzisiaj nie dostałem ani faktury ani paragonu. Co do reklamacji...... Ta firma ma raczej gdzieś coś takiego jak reklamacja. Znam to z doświadczenia.

Marzena
@Colo

Długo już czekasz? Ja myślę, że dłużej nie ma sensu czekać, zwłaszcza że zaczął się już nowy miesiąc, więc narobisz sobie tylko problemów. Działaj, kolego!

Przemysław
@Colo

To niedobrze. Trzeba się upominać o swoje. Próbowałeś się kontaktować z firmą w tej sprawie? Co byś nie myślał reklamacja w razie czego to twoje prawo klienta.

Colo Nowy wpis
@Przemysław

Zaskoczę Was..... Czekam dwa lata. Sprzedawca był u mnie raz.....mocno podpity, z chyba trzeźwym kierowcą?!?! Powiedział co wiedział, tzn ze tak im wyszło wyszło i tak musi być. Chodziło o długość kanapy. Miała mieć 210 cm a miala 215 cm. Nie mieścila się w wyznaczonym miejscu, wydałem ją. Wiecie co mi mistrzuniu powiedział? Kanapę liczy się przy ziemi a tam ma. 210 cm!!!!!! Pewnie że miała.... Na dole jest zazwyczaj krótsza skrzynia!!!! Sciemniacze i tyle, żerują na niedoskonałych przepisach. Byłem wszędzie gdzie to możliwe, oprócz US w Poznaniu.

klient Nowy wpis

Nie dają faktury.

Wioleta Nowy wpis
@Basia

(usunięte przez administratora) tych panów jest niepojęte!Wykonanie tragedia ! Nigdy więcej zamówień z tej firmy.Nie będę opisywała swojego problemu ponieważ sprawą zajmie się …..odpowiedni organ.(brak rachunku)

Taladnik89

Firma z typu ściema. pl Od 3miesiecy nie można doprosić się żeby przyjechali na reklamację, a jak się już odezwa i człowiek czeka to i tak nie przyjeżdżają.Firma jedna wielka porażka nie polecam!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans?

Iwona

Powiedzieli mi że do 22.00. Dziś dzwoniłam o 9.00 to już byli

Firma Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (OLEJE I SMARY). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Gustaw

Przestaliście korzystać z forum dla pracowników bo jest tego jakiś powód?

Wkurzony

Jestem za! Jak się skontaktujemy ze sobą? Jakiś neutralny adres mailowy?

Dorota

Mój adres mailowy: dorota.krajniak@onet.pl

Wnerwiony
@Wkurzony

Witam ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę, jeśli mają państwo ochotę proszę podać jakiegoś meila skontaktujemy się i odpowiednio zajmiemy si\e tymi oszustami.

@Wnerwiony

Witamy w klubie. :-((( meblegielda@gmail.com

Edward
@Wkurzony

Wszyscy macie problem z naprawą gwarancyjną? Z firmą nie ma kontaktu, czy jak to wygląda?

@Edward

Kontakt jako taki ale jest. Problem w tym, że mówią wszystko co klient chce usłyszeć, umawiają się na terminy i.....nie pojawiają się.Człowiek chciałby mieć towar za jaki zapłacił.Wiadomo, usterki się zdarzają wszystkim ale to, że kupiłem meble na giełdzie taniej, nie oznacza, iż mogą być wadliwe?! Po drugie nie wystawiają ani paragonu ani faktury,! A to już raczej przestępstwo karno-skarbowe tylko klient nie ma jak reklamować towaru! Zostaje powiadomienie US w Poznaniu.

Iwona
@Edward

Witam. Minął rok a sytuacja ta sama. Od sierpnia walczę o to aby naprawili mi w ramach gwarancji siedzisko kanapy. Wiele weekendów przesiedzianych w domu bo mieli przyjechać. Wiele telefonów z tłumaczeniami dlaczego nie byli. Wczoraj czyli 18.10.2020 odebrali wreszcie tę część. Miałam wczoraj i dzisiaj dzwonić w celu umówienia się na konkretny termin odwiezienia naprawionej części i dziś telefon głuchy - nikt nie odbiera.... Będę próbować jutro... Mój mail: iwonka_kawa@wp.pl

Nigdy w życiu nie zamawiajcie żadnych kanap od nich! Fuszerka totalna. A Pan przyjeżdża pod wpływem alkoholu

09.06.2019r.kupilam narożnik..
@Kasia

Witam zgadza się jeden pan pod wpływem alkoholu drugi starszy i próbowali mnie naciągnąć .Ogolnie meble ładny ale co do wykończenia mam zastrzeżenia. Drugi raz już nie kupię niczego z tej firmy.Pozdrawiam.

Zancia140873

Banda. Ludzie przywożący tapczan bezczelni.wspomne jeden z nich pod dużym wpływem alkoholu.udajacy szefa. A tapczan skręcony na odpierdziel pozostawiony na mojej posesji na błocie. Żenada. Kontakt z kierownikiem. Niema

Kamil
@Zancia140873

Witam, też kupiłem bubel na giełdzie, chciałbym tylko zweryfikować czy to Ci sami ludzie, o których tu mowa: na umowie mam napisane adres Letnisko Leśne 38, gość jeden młody ok 30stki, drugi starszy - wożą meble i stoją na giełdzie w Bydgoszczy. Jeśli ktoś byłby w stanie odpowiedzieć l, będę bardzo wdzięczny.

@Kamil

Niestety to oni

Helena
@Kasia

Ty też zamawiałaś meble w Pelczar? Też masz negatywne doświadczenia? Widzę sporo niepochlebnych opinii na forum. Daj znać, jak było w Twoim przypadku.

Dokładnie tak........ Niestety

Ewulec

Dołączam także swoją negatywną opinię, banda oszustów!!! Nie wystawiają dowodów zakupu. Po wpłaceniu zaliczki otrzymaliśmy świstek potwierdzający wpłatę, na którym nawet nie znajdował się NIP firmy. Natomiast po przywiezieniu narożnika tylko wyciągają łapę po pieniądze i nie otrzymaliśmy żadnego dowodu zakupu. Kolejna sprawa, to otrzymaliśmy narożnik z niekompletnym elementem i cały czas nas zwodzą, że go dostarczą, mąż nawet udał się na giełdę, to stwierdzili, że element jest gotowy i kolega po niego pojechał i dzisiaj dostarczą nam na pewno do domu. Kolejna ściema i robienie z nas idiotów, nic nie otrzymaliśmy. Na pewno nie zostawię tak tej sprawy.... Jestem pod wrażeniem, że takie firmy w ogóle istnieją, trzeba ostrzec innych ludzi na giełdzie, zrobić jakieś przedstawienie dla szanownych panów.

@Ewulec

Jestem chętny na przedstawienie.Własnie zrobili mnie w konia. Narożnik zrobiony na odpierdziel, twierdzą , że poprawią i ....trzy dni do mnie idą. Podczas kontaktów telefonicznych zapewniali, że zaraz jadą albo już jadą. Niestety trafiła kosa na kamień i nie zdają sobie sprawy z kim poszli na udry???? I to jedno mnie cieszy. Tak więc jeśli nadal chcesz zrobić im przedstawienie to się piszę na to, zanim znikną w czeluściach machiny urzędniczej ????????????????. Daj znać.

Agata
@Wkurzony

Rozumiem, że swoje wpisy dodajecie z perspektywy osób które skorzystały z usług Hand Trans. Jeśli sytuacja z jaką mieliście do czynienia wyjaśni się, będę wdzięczna jeśli zaktualizujecie swoje wpisy. Jest tu może ktoś z pracowników firmy? Mam parę pytań.

Darek
@Wkurzony

Witam to samo mnie spotkało czekałem cały weekend i nic zgłosiłem nawet do Rzecznika Paw Konsumenta ale muszę mieć dokładny adres bo nawet na umowie nie umieli wpisać jeżeli ktoś ma to to bardzo proszę o podanie bo i tak mu nieodpuszcze

@Darek

Żal mi gości, uważają się za profesjonalistów i rzetelnych a jak jest naprawdę to MY możemy coś w tej kwestii powiedzieć. Ja osobiście nie mam zamiaru z nimi już walczyć, zrobi to za mnie I US w Poznaniu.

Kama
@Wkurzony

Witam czy udalo sie Panu cos zalatwic? Mamy ten sam problem....

@Kama

Ja po wielu prośbach w końcu pojechałam na giełdę.... stałam i odstraszałam klientów. Każdego jednego ostrzegałem jacy to (usunięte przez administratora) Na początku grozili policją, a później przyjechali po kanapę i ją naprawili! Trzeba z nimi bez skrupułów bo inaczej człowiek nic nie załatwi.

@Kama

Mi nie ale podobno są szczęśliwcy, którym się udało.

mala

Oszusci nic dodac nic ujac

Agata
@mala

Każdy może mieć różne doświadczenia i odczucia związane z firmą Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Jednak na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Zapoznaj się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin i pamiętaj, że obrażanie innych na forum jest niezgodne z jego postanowieniami. A może dodatkowo zechcesz rozwinąć swój wpis i przybliżyć nam chociaż niektóre aspekty pracy w tym miejscu?

@mala

Zwykli (usunięte przez administratora) wykonanie masakryczne, po kilku miesiącach wszystko się rozpada. Oczywiście zwodzenie klienta, robienie z ludzi (usunięte przez administratora) Aż udaliśmy się na giełdę poodstraszać im klientów i jeszcze tego samego dnia zabrali ten (usunięte przez administratora) od nas! Ciekawe co zostanie zrobione?! Poinformuje jak kanapa wróci ;-) NIE POLECAM!!!!

buźka
@Agata

A oni olewając klientów są bezprawni, a wy nam grozicie ich prawam. Jesteście tacy sami jak oni.

Hubercisko

Banda oszustów i krętaczy, przywieźli wadliwy towar Obiecali naprawę i faktycznie to dowieźli po półtora miesiąca Ale w jeszcze gorszym stanie Nie polecam Jeśli ktoś z poszkodowanych chciałby numer prywatny do "fachowca" żeby wyjaśnić sprawę to proszę: 696213009

oszukany_bdg

(usunięte przez administratora) jak zapłacisz za przywieziony bubel to przepadają i nie odbierają telefonów łajzy. Zobaczymy czy na miejscu (giełda, Bydgoszcz) też będą cwaniakować i ściemniać. Nic od nich nie kupujcie!!! strona fb oszustów: https://www.facebook.com/kuczykowo2/ strona fb oszusta który przywiezie Wam bubel i zapadnie się pod ziemię: https://www.facebook.com/kuczykow Bandę oszustów zgłosiłem do Urzędu Skarbowego za transakcję bez paragonu. Niestety naprawienia bubla już pewnie nie wyegzekwuję, dlatego jeszcze raz: Nic nie kupujcie od tych(usunięte przez administratora)

Bolo

To pracownicze forum więc klienci powinni zwracać uwagę gdzie wysyłają swoje uwagi!

Joanna

Banda oszustów. Narożnik po złożeniu masakra. Po wysłaniu zdjęć twierdzą że moje krzywo jest prosto. Pomimo próśb moich a ich obietnic że przyjadą i to zrobią zero reakcji z ich strony. Nikomu nie polecam tej niby firmy!!!

wyrolowany

To jest nie uczciwa nie rzetelna firma banda oszustów naciagaczy i (usunięte przez administratora) na giełdzie obok chemika , zrezygnowałem z zamowionego naroznika rzekomy wlaściel pan Emanuel nie chce zwrocic zadatku wplaconego, termin wielkortnie byl przeciagany trudnosci w dodzwonieniu sie a jak sie udalo skontaktowac z kims to byłem zwodzony spisana umowa to tylko świstek papieru bez danych wykonawcy usługi także NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

zuza

Czy to jest jedna i ta sama osoba? Producent mebli LETNISKO LESNE 38 62-010 Zamówiłam sofę na początku października mija 3 tydzień i cisza. Dodzwoniłam się pod podany nr i odesłano mnie pod inny po połączeniu Pan łaskawie powiedział że sofa będzie w ten weekend(giełda w Bydgoszczy) .

Ocena

Ktoś chce zgłosić ich proszę Mam informacje Moje sugestie dla Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans: Nie polecam

Wasz ulubiony klient

Agatka zamknęła się?Pelczar-Kuczyk też uuuuuu nudy a tak tu wesoło było!Emanuel Mikołajek dajcie głos bo smutno tu bez waszych zenujących wypowiedzi

Czak
@Wasz ulubiony klient

To jest firma oszustów podawają idne imiona a telefony to nie wiadomo do kogo nalezą uwazajcie na firmę meblex z pobiedziska

Czak
@Wasz ulubiony klient

To oszusci nie kupować u nich

zlosnica83

chciałabym znać opinię o meblach które robią (nie interesują mnie pyskówki i czytanie kto z kim i dlaczego). mam zamiar zamówić i interesuje mnie tylko jakość wykonania

Prosto z Pobiedzisk
@zlosnica83

NIE POLECAM!!!JAKOŚĆ WYKONANIA?PONIŻEJ0!!!!DNOOOOOOOOO TOTALNE!!!PROSZĘ POCZYTAĆ PONIŻSZE KOMENTARZE BĘDZIE WIADOMO WSZYSTKO NA TEMAT TYLE OPINI NEGATYW.NIE BIORĄ SIĘ Z PALCA!!!JA NIE POLECAM-ODRADZAM CHYBA ŻE CHCESZ STRACIĆ KUPĘ NERWÓW .POZDRAWIAM

Arek
@zlosnica83

Powodzenia kupna u tych szmat.

Zostaw merytoryczną opinię o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans
3.2/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Boczna 37
    62-010 Pobiedziska