Opinie o Grabo Zakład Waldemar Irzyk w Niebocko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grabo Zakład Waldemar Irzyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabo Zakład Waldemar Irzyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabo Zakład Waldemar Irzyk w Niebocko

Jakub Nowy wpis

O coś się ruszyło w rekrutacji bo szukają operatora urządzeń do obróbki drewna. Trzeba mieć jakieś uprawnienia bo nic o tym nie piszą. Dadzą przeszkolenie dla nowego pracownika jak jestem bez doświadczenia? Doradźcie coś zanim wyślę CV.

Pracownik Firmy Nowy wpis

Nic nie otrzymaliśmy na święta. Jako wierni i oddani pracownicy dziękujemy za przysłowiowe ,,nic,,. Mimo naszej ciężkiej pracy nie zostaliśmy docenieni. Ważne jest to że nie są to pieniądze firmy tylko pieniądze które są nam odtrącane jako składki socjalne. A na socjal nie otrzymujemy nic co nam się należy. Jest to przykre bo nawet w najskromniejszych i najbiedniejszych zakładach daje się to co należy się pracownikowi. Niestety w zakładzie GRABO nie obowiązują żadne zasoby.

Lata temu firma szukała kierownika ciągnika rolniczego i żałuję, że wtedy nie widziałem tej oferty. Teraz praca jest aktualna gdybym się postarał? Nie wiem czy pensja się mocno zmieniła, ale proszę o zaktualizowanie informacji odnośnie zarobków. W starym ogłoszeniu podawano kwotę od 2 000 brutto.

Jak z pracą w dziale marketingu i sprzedaży, przyjmują na chwilę obecną? Znalazłam stare ogłoszenie i nie wiem co z niego jest aktualne. Wymagany jest angielski, ale mile widziany jest niemiecki. A czy jak znam niemiecki, a gorzej z angielskim to też mam szansę? Jaką na chwilę obecną ma się podstawę wypłaty? Od początku teraz dają uop?

Firma Grabo Zakład Waldemar Irzyk w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Mistrz Działu Technicznego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno
@ Skory

Witam! Widzę ogłoszenia o pracy w Grabo czy pracujący tam obecnie jak i byli mogli by podpowiedzieć jest sens składać podanie czy raczej nie? Ile można zarobić? Proszę o opinie

Grabo Zakład Waldemar Irzyk prowadzi rekrutację na na stanowisko Kierowca kat T. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 8400 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Na firmowej stronie pojawiło się ogłoszenie dla operatora maszyn. Jest to tylko krótka informacja co do stanowiska i gdzie wysłać dokumenty z listem motywacyjnym. Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć na temat tej pracy? Ile wychodzi dla świeżaków na godzinę? Istotny też będzie dla mnie rodzaj umowy. UoP da radę?

Nie pracuje ponieważ to jest chory zaklad.Operatorzy biorą konkretne sumy a pachołek grosze i taka jest prawda. Pracując kilka miesiecy można dostrzec wszystko.Zaczne od weinning tam pracuje 3 operatorów którzy wala w ciula a 4 kobiety musza przebrac i odnieść na palety materiał.Dziwi mnie dlaczego jest ich tam 3 maja czas na wypicie kawy papierosa a dziewczyny nie maja czasu wyjść do toalety.W tym momencie zastanawiam sie gdzie jest prezes i czemu nie zwraca na to uwagi.Grecon 3 osoby maja lekka robote nie ma co się oszukiwać.Na klejarce stoi dwóch mezczyzn założą raz na pół godziny płytę i stoja oparci o palety jeden potrafi przesiedziec na palarni w sumie pół zmiany.To jest chore. Baby bo tak nazywa je kierownik sa traktowane podle.Za swoją ciężką i odpowiedzialna pracę dostają wiecznie reprymende. Litości trzeba mieć w sobie jakieś sumienie i przyjrzeć sie sytuacji. Szkoda że nikt nie widzi jak jest naprawdę. A szczególnie prezes który wydaje się byc pełnym kultury i szacunku człowiekiem. Dziwię się że nie popatrzy na kamery i nie przyjrzy sie jaka jest prawda. Żal mi tych którzy tam zostali.

Piszesz, że operatorzy biorą konkretne sumy, podasz jakie? I ile zarabiają te Panie odnoszą towar na palety? Widziałem na stronie firmy, że szukają operatora maszyn, ale nie podali za ile, ani jakie są wymagania. No i po tym, co piszesz, nasuwa mi się pytanie, czy w tej firmie można awansować, z osoby odnoszącej towar na palety na takiego operatora powiedzmy?

Neutralny

Witam , myślę że ten wpis jest dziełem jeszcze pracującego pracownika ,a raczej pracownicy ,która jest tzw.pracownikiem jednej maszyny i nie ma pojęcia o pracy na innych stanowiskach . I ta "biedna pokrzywdzona baba " pewnie ledwo daje sobie tam radę ..Odnosząc się do zarobków jak piszesz pomocników czy operatorów to różnica pomiędzy nimi jest niewielka , ciekawe czy zamieniła byś się z operatorem i za te jego jak twierdzisz ogromne pieniążki ( różnica 400 zł ze stażem pracy ponad 10,15 letnim , oczywiście jak mu premii nie za koszą ) - powiedz czy przejęła byś jego obowiązki odpowiedzialność i ciągłe do niego pretensje i krytykę , nieustanne krzyki kierownictwa ,bo myślę że nie ,a ten stres z tym związany by cię szybko wykończył, Co do maszyn : Weining -gdy ekipa odbierająca jest kumata to daje sobie radę chyba że dostanie jedną mniej obeznaną w temacie i wtedy zaczynają się schody .Co do operatora i jego 2 pomocników tam pracujących to różnie bywa raz jest lekko a raz trzeba naprawdę gonić ,zawsze któryś ma zajęcie , idź może powykładaj materiał na stole przez 8 godz. to potem pogadamy ..Famad- duża odpowiedzialność i ciągły brak premii za uchybienia co do jakości ,idź i spytaj się którejś z dziewczyn na Wainningu czy chciałaby pracować na Famadzie bo na pewno nie będzie żadnej chętnej .Podobna sytuacja jest na Greconie ,duża odpowiedzialność ,z daleka może wygląda to fajnie ale jak ktoś przyjdzie i popracuje chwilę to opowiada że nigdy więcej ,trzeba się jednak nadzwigać i oganiać a przede wszystkim pilnować aby coś nie popuć - bo po premi będzie. .Griggio ,ciągły stres aby jakość była jak najlepsza i ciągłe zebrania z kierownikiem- bo źle ,nie tak ,wasza wina i tak codziennie Dostają byle co , a oczekują cudów .Może warto byłoby pomyśleć o zatrudnieniu Harrego Pottera albo Mojżesza oni są bowiem specjalistami w takich dziedzinach.Co do prasy to przyjdź podzwigaj sobie przez chwilę te ciężkie płyty i wtedy się wypowiadaj ,a co sobie myślisz że chłopcy między załadunkami mają tańczyć dla was ,aby ciebie nie raziło w oczka. Wszędzie jest raz lepiej raz gorzej ,w jednym dniu jest lekko w drugim ciężko ,raz się stoi ,pracuje na luzie a kiedy indziej za przeproszeniem leje się z (usunięte przez administratora) ,a na koniec i tak dostaje się (usunięte przez administratora) , po czym zaciska się zęby i robi dalej .,Nikt nikogo nie trzyma na siłę ,drzwi otwarte można wreszcie złożyć to wypowiedzenie ...........

Pisaliście w wątku, że praca sama w sobie jest dość ciężka. Czy wynagrodzenie jest adekwatne do pełnionych obowiązków? Ile tak realnie można miesięcznie zarobić na produkcji. Atmosfera między pracownikami ok?

@Anna

O wynagrodzeniu to szkoda mówić gdzie najniższa krajowa to 2709 a ja przez caly miesiąc uczciwej pracy i kilka lat katorgi zarobilam niecałe 2691 więc o czym tu mówić. Robią z nas pracowników (usunięte przez administratora)

Bolesława
@Anna

Dzisiejsza wypłata to jawna kpina. Wymagania co raz to większe, a pieniędzy co miesiąc mniej, chyba czas najwyższy sie pożegnać z tym zakładem , gdzie pracownicy są traktowani przedmiotowo za żałosne 2700 . Wstyd!

Czy w Grabo Zakład Waldemar Irzyk zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Witam, jestem pracownikiem z wieloletnim stażem i polecam pracę w Grabo! Pomimo niepewnych czasów firma wciąż się rozwija, dając pracownikom szansę stabilnego zatrudnienia a płace są terminowe. W ostatnim czasie miało miejsce wiele inwestycji zarówno w maszyny jak i w warunki socjalne. Dużym plusem jest to, że osoby które chcą się rozwijać i dobrze zarabiać mają taką szansę. Pozdrawiam serdecznie a firmie Grabo życzę kolejnych lat rozwoju i powodzenia

Natka

Pracowałam w firmie nie długo. Poznałam ludzi niezbyt dobrze bo ciężko jest z kimkolwiek nawiązać kontakt.Wszyscy stoją i miny mają niezbyt mile. Kierownik jest w porzadku i brygadzisci tez. Niestety ludzie psują renomę zakładu a wine zarzucają na wyższych szczeblem szczególnie chce podziękować dziewczynie która pożyczyła mi rękawiczki gdy układałam klepki bodajże Kasia.Pozdrawiam i życzę jej powodzenia

IRobotT9000
@Natka

Rozumiem Twoją wypowiedź. Praca przy układaniu klepek, a dokładnie na produkcji jest bardzo ciężka, a przeważnie gdy idzie surowy materiał. Jest dużo wymiarów klepek do układania, plus klepki na przewężanie. Większość ludzi wymaga tego abyś opanował wszystko od razu. To, że mają nie miłe spojrzenie w stosunku do danej osoby wynika z faktu, że albo jest przeciętną osobą, albo już z góry wiedzą, że dana osoba sobie nie poradzi. Nikt nie jest chętny do współpracy i wytłumaczenia gdzie?, co? i jak?, a trzeba składać szybko, gdyż liczy się wydajność i jakość, co zawsze nie idzie w parze. Inna sytuacja jest na innym wydziale gdzie idzie suchy materiał. Tam ludzie mają czas na wszystko typu wyjście na papierosa, popatrzenie na smartfon, rozmowy, a niekiedy czasem na romans. Pojawiła się właśnie taka para, mężczyzna potrafi być czasem nie miły.

Witam. Chciałbym poruszyć pewną sprawę. Otóż pracuję w sumie niedługo bo w sumie to nieważne.... ale jestem czynnym pracownikiem Zakładu Grabo. Wiem i widzę na czym polega produkcja. Jak osoby na danych stanowiskach pracują! Naprawdę mają ciężko! (usunięte przez administratora)

Aneta

W skład firmy wchodzą dwa zakłady produkcyjne Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z litego drewna bukowego, dębowego, jaworowego i orzecha amerykańskiego. Poniżej zostawiam link do informacji dotyczących rekrutacji. http://www.grabo.com.pl/pl/kariera Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Maciek

To ile dostaliście na święta ?

Dzień dobry wszystkim pracownikom Zakładu oraz Dyrekcji! Widzę że na tej stronie to tylko wszyscy piszą opinie negatywne, bo to bo tamto! A dlaczego teraz nikt nie jest odważny i nie napisze na temat Świątecznego przelewu pieniężnego. Wszyscy siedzą cicho teraz!!! Otóż ja w imieniu wszystkich to chciałbym podziękować Szefowi i Szefowej za przelew na Święta w dość niespodziewanej przez nikogo kwocie! Bo chciałbym nadmienić że nawet firma Polsal czy Polikat dostała mniej jak my Zakład Grabo!!! Wiem że na Święta Wielkanocne nic nie dostaliśmy, być może to jest trochę rekompensaty za to? Ale naprawdę za tą kwotę to już można coś śmiało na Święta sobie kupić. Także jeszcze raz dziękujemy! Oby tak dalej zakład dbał o pracowników i byśmy wszyscy się ze sobą jak najbardziej zgadzali i rozumieli na linii: Szef-Kierownik-Mistrz-Brygadzista-Pracownik! Bo tutaj są pewne, myślę że naprawdę niepotrzebne zgrzyty. Oby temu zapobiec i do wszystkiego podchodzić trochę poważniej i z humorem nieraz a myślę że to zdecydowanie poprawi nastrój w Zakładzie. I jeszcze jedna sprawa odnośnie podwyżek które dostaliśmy na początku 2020, a chcę przypomnieć że już mamy koniec 2020! Otóż żadnej podwyżki nie odczuliśmy ze względu jak wywnioskowaliśmy wspólnie (pracownicy) że uległa zdecydowanemu pomniejszeniu stawka (wynagrodzenie akordowe. Dlatego dostajemy takie samo wynagrodzenie za pracę jak za 2019! Myślę że coś z tym tematem zostanie załatwione na następny rok czyli na 2021! Bo naprawdę pracownik jeżeli będzie dostawał to na co oczekuje to z miła chęcią i zadowoleniem będzie przychodził do pracy a nie jak to widzę podejście u niektórych osób (byle przerobić 8 godzin i do domu). Nieraz się wcale im nie dziwię!!! Dlatego jeszcze raz chcę podziękować za prezent Świąteczny i obyśmy doczekali jeszcze lepszych czasów w Zakładzie Grabo, żeby każdy przychodził i wychodził zadowolony, że wie za co pracuje! Przy okazji życzę wszystkim Pogodnych, Szczęśliwych i przede wszystkim Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Pogodnego Nowego 2021 roku. Pozdrawiam

zaniepokojony pracownik

Witam wszystkich pracowników zakładu grabo oddział Grabownica, chciałbym poruszyć temat zachorowań i lekceważenia przez właściciela ryzyka, kierownik z pozytywnym wynikiem na covid19 chodzi po hali to kpina i karygodne, chyba policja powinna się tym zająć

Spokojny pracownik
@zaniepokojony pracownik

Ale bzdura!!! Na prawdę trzeba być bezmyślnym, żeby tak pisać. Sanepid osoby z pozytywnym wynikiem daje na izolację domową a policja kontroluje i nikt kto ma pozytywny wynik nie pozwoliłby sobie na przyjście do pracy wiedząc jakie kary są za to i nikt nie jest tak nieodpowiedzialny żeby celowo narażać ludzi na taką chorobę. Na jakiej podstawie zaniepokojony praco... takie coś na pisał? A może sam robił testy kierownikowi?

też pracownik
@zaniepokojony pracownik

pisanie takich bzdur też jest kpiną i jest karygodne...

@też pracownik

czytając te opinie zaniepokojonego pracownika potwierdzam jego obawy, komentarze poniżej są pisane prawdopodobnie przez samego kierownika lub jego oddanych pracowników, rozwijając temat absurdalnego zachowania na hali produkcyjnej, od pozytywnego wyniku testu osób z najbliższego otoczenia kierownika minął tydzień to chyba sporo czasu by osoby zagrożone wysłać na badania a nie dopuszczać do roznoszenia wirusa po zakładzie, efekty tego będą namacalne sporo osób już może być zakażonych niestety nikt nimi się nie przejmuje to tylko pracownicy, kierownik powinien przez ten czas pracować zdalnie i unikać kontaktu z innymi osobami do momentu otrzymania wyniku badania a nie pracować i przemieszczać się po hali produkcyjnej, na każdym stanowisku miał kontakt z pracownikami żadne tłumaczenie nie usprawiedliwia osób łamiących prawo, przecież są możliwości pracy zdalnej mistrzowie mogą zastąpić jeżeli nie zarazili się, słowo bzdura można uznać za śmieszne w dobie pandemi

Magda

@wybraniec a co nie ma tam awansu?

Jak długo trwa proces awansu w Grabo Zakład Waldemar Irzyk?

Wybraniec

,,awansu" :D

Wybraniec

Pracujcie tam dalej a właściciele będą rozszerzać swoje włości kosztem ludzi zwykłych i innych gości

Danka

Myślę, że chyba nie do końca ten wpis zgadza się z rzeczywistością bo nie zabrakło by odwagi do podpisania się. Firma zbiera dobre opinie i ja polecam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grabo Zakład Waldemar Irzyk - Niebocko

• Jak się pracuje w Grabo Zakład Waldemar Irzyk?

Zobacz opinie na temat firmy Grabo Zakład Waldemar Irzyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grabo Zakład Waldemar Irzyk?

Grabo Zakład Waldemar Irzyk
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • 110
    36-207 Niebocko