Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer

Szczecin

Opinie o Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer

zuzu 2014-06-20 13:24
pracowałam i nigdy przenigdy nie polece nikomu tam pracy ale mówią, że zlo powraca
a a 2014-07-15 22:30
ja również mam takie zdanie jak ty też poznałam tam prace i traktowanie
baki 2014-09-25 13:48
A, w którym salonie pracowałaś?
zuza 2014-10-17 15:50
Ja od 2 lat pracuję w tej firmie i bardzo sobie chwalę. Pani Monika potrafi docenić pracowników, którzy się starają i robią wyniki. Narzekają Ci co nie potrafią sprzedawać...
ngkb 2014-10-19 22:57
wypisywać dłupoty każdy dłupi może.. ujawnić się niestety już jest ciężej..
zgadzam się z przedmówcą - narzekają ci, co nie potrafią sprzedawać..
Kierownik 2015-03-09 11:39
Miałam wątpliwa przyjemność pracy dla JMB Design. Specjalnie zrezygnowałam z poprzedniej pracy, gdyż Pani Monika wręcz prosiła, abym przyjęła jej propozycje... Po dwóch tygodniach zjawili sie w salonie, gdy miałam dzień wolny, pomijam fakt, iż pomimo wolnego przyjechałam i czekałam na prezesa i Panią Monike ponad 3 godziny po czym zrezygnowałam... Kolejnego dnia otrzymałam informacje, ze kończą ze mną współpracę! To jest wręcz paranoja od pracownikow wymagają poświecenia i szacunku a sami innych maja zdecydowanie gdzieś! Nie polecam tego pracodawcy! Uważają, że mogą poniewierać pracownikami bo maja firmę... Śmieszne! A to oni nie zasługują nawet na odrobine szacunku!
an 2015-03-18 07:52
typowe zachowanie prezesów w tej firmie !!

es 2015-04-02 18:22
A czy jednym z powodów zwolnienia było zajmowanie się przez Panią w godzinach pracy działalnością niezwiązaną z JMB, na co jednoznacznie wskazywały pliki znalezione w komputerze firmowym?
pliki 2015-07-19 13:25
Jeśli ktoś ma pojecie, to zdjęcia różnych stylów aranżacji wnętrz zapisane w folderze na komputerze w salonie z o ironio wyposażeniem wnętrz to raczej pliki zdecydowanie bardzo związane z działalnością salonu, w końcu pracownicy powinni się cechować szeroko pojętą wiedzą na dany temat, aby móc udzielić stosownych rad i odpowiedzi na pytania potencjalnych klientów. W każdym razie mam nadzieję, że właściciele biorą sobie choć odrobinę do siebie krytyczne słowa pracowników i zmieniają swoje podejście do swojej i ich pracy na coraz lepsze. Życzę tego nowym pracownikom zawsze można się zmienić na lepsze.
lili 2015-09-02 08:37
Zgadzam się z przedmówcą w 100 %.Nie potrafią docenić pracownika !!!!!!
Najlepsi zwolnili się sami.O czymś to świadczy.
RADEK 2015-09-20 21:07
A chciałem kupić w ich salonie łóżko...
Czy materace i łóżka firmy JMB są dobre? Na jakich akcesoriach są montowane?

Proszę o poradę któregoś ze sprzedawców?

Pozdrawiam!
Radek -Wrocław
szary 2016-04-13 00:10
No OK z tą pracą , powiedz czy to dobry jest sprzęt do sypialni . Czy tylko płaci się za markę ? Jaka jest skala reklamacji ? Oraz czy materace są tak dobre ,aby były w takich cenach ?
zwykły 2016-05-08 16:00
Nie płaci się za markę, produkty sa bardzo wysokiej jakości, reklamacji jest bardzo mało.
Dominika 2017-06-05 20:00
Beznadziejna firma, beznadziejna jakość , beznadziejni pracodawcy
dy.za. 2017-06-12 14:01
I beznadziejna konkurencja, której grunt się pali pod nogami i potrafi wypisywać tylko takie bzdury. Powodzenia życzę :)
Ania 2017-06-14 23:18
JMB łózka są beznadziejne, Nolte szafy same reklamacje, Jutzler szafy drogie i beznadziejne łózka Hasena szkoda gadać, jeśli kupisz cokolwiek w JMB na pewno będzie reklamacja najwięcej reklamacji jest na szafy Nolte to jest produkt jakości BRW lub gorszy wszystkiego brakuje wszystko porysowane nie POLECAM stanowczo!!!
Ania 2017-07-10 20:55
Nieprawda populizm przemawia przez Pana dyrektora
Zostaw swoją opinię o Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer