Domino-2 Hurtownia

Kraków

Opinie o Domino-2 Hurtownia

Anioł 2011-04-05 06:04
Informacje zawarte w powyższym tekście to kłamstwo. Nikt i nigdy nie pracował w okresie w którym ukazał się komentarz o takim imieniu. Domino 1 i Domino 2 to ten sam właściciel Grabowski Zdzisław, burak po zawodówce który jest kelnerem z wykształcenia. Stara się być elokwentny ale to tempak. Wszystko wie najlepiej, nie znosi krytyki, przede wszystkim rodziny i pracowników z Domino 1. Twierdzi że -cytat- \"handel jest jak kelnerstwo\" i nie daj Boże by powiedzieć mu nie, to nazwie Cię osobą niemyślącą, głupkiem lub [usunięte przez moderatora]
lucek 2011-04-05 06:32
Właściciel to niebezpieczny człowiek.... lepiej na niego uważać!!
brat 2011-04-05 06:37
idźcie do diabła z tą firmą sama rodzina tam pracuje.... nic się tam nie nauczycie, 3 soboty przepracujecie charytatywnie albo i 4 bo norma w Domino to ilość godzin ustawowych + 3 lub 4 soboty!!!
jinks 2012-11-09 11:46
Uwaga na tą firmę
Niekompetencja a \"PAN WŁAŚCICIEL\" zero ale totalnie zero honoru
Typowy kelner i to z lat komuny
2013-09-02 14:40
nic się tam nie zmieniło , a szkoda
Dobra firma z bandą debili i kto rządzi ???
MZA ?
Goska 2015-05-17 11:13
Witam w domino jest okropna obsługa nie mumią robić projektów nic nie doradzą tylko samemu cze ba podpowiadać pani projektancie mierzyć tez nie potrafi i pracują na starych programach w obi mają lepsze .panowie z magazynu wydali mi zły materiał a potem jak przyjechałam odebrać za 6.45 to już powiedzieli ze nie pracują .
bziklopik 2015-06-27 08:20
Robie remont lazienki pierwszy raz z ta firma. Produkty- dobre, interesujace. Ale obsluga?! MASAKRA. Prawie 2 miesiace temu zaplacone plytki. I jeszcze z laska beda mowic 'sa na magazynie, moze przyjedziemy a moze nie, a i 50 zl za wniesienie bo my tu nie za darmo'.... No co to ma byc?! Wlasciciel na odwal sie rozmawia z klientem jesli on odpowie na cokolwiek 'nie, chce inaczej'. Zadaje proste w miare pytania, na ktorych oni Musza sie znac i slysze 'nie wiem, yyyy...'.
Niecia 2016-12-02 11:48
Dzień dobry, pracuję w firmie Domino i wprawdzie widzę, że komentarze są sprzed kilku lat, ale i tak mnie baaaardzo dziwią! Jestem w Domino od ponad roku i gdyby nie to, że wyjeżdżam do pracy za granicą (jednak lepsza kasa;), to bym została. Fajny personel, szef jest w porządku, nigdy nie było żadnych problemów. Ja bardzo polecam, zwłaszcza, że niedługo zwalniam miejsce:)
Kamil_Ku 2016-12-29 13:13
Witam, przed zatrudnieniem w tej firmie szukałem informacji o pracodawcy i trafiłem tutaj, byłem przerażony! Z różnych powodów nie dostałem innej posady, a w Domino mnie chcieli, więc postanowiłem spróbować, w sumie nic nie tracę. No i muszę powiedzieć, że może wcześniej było inaczej, ale szef wciąż jest ten sam, jestem tam od ponad pół roku i wszystko jest w porządku. Jestem zadowolony i zostanę tam.
Ola_Stawowa 2017-01-20 15:34
Może trochę nie na temat, bo nigdy nie pracowałam w tym sklepie, ale jestem ich klientką i na pracowników nie mogę narzekać. Zawsze są pomocni, sprawni i chętni. Wyglądają na zadowolonych:) Nie spotkałam, mimo kilku wizyt, "szefa-buraka", o którym tu piszecie, ale za to panią menadżer, która była bardzo miła. Widziałam też jak rozmawia ze swoimi pracownikami, jak dla mnie w porządku.
Zostaw swoją opinię o Domino-2 Hurtownia - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino-2 Hurtownia