Opinie o Virtus-Control Piotr Roszkowski w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Virtus-Control Piotr Roszkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Virtus-Control Piotr Roszkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virtus-Control Piotr Roszkowski w Gdynia

Mikołaj

Widziałem że ktoś napisał o składkach ZUS. Nadal płacone najmniej jak się da? A jak ktoś ma wyższą wypłatę to też? Całość jest przelewana na konto czy nie?

punk
@Niezadowolony

chyba w innym zakładzie pracujesz. wypłata była zaraz po świętach chyba że już nie pracowałeś wtedy

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Kosztorysant robót elektrycznych w mieście Gdynia?

Mikołaj

Y
@Mikołaj

Tak. Wszystko na konto.

Antoni Nowy wpis
@Y

A opóźnienia w wypłatach jeszcze się zdarzają, czy popracowano nad tym i już zawsze jest na czas?

Niezadowolony Nowy wpis
@Antoni

Zdarzają. Tłumaczenie takie że 15ty dzień bankowy jest przesunięty przez święta wielkanocne które wypadały w niedziele i poniedziałek. Wypłata opóźnia się ponad 6dni.

punk Nowy wpis
@Niezadowolony

Kk

Hej, nie polecam pracy na stanowisku asystentki biura. Raz w miesiącu charytatywne nadgodziny, codzienne problemy z komunikacją z szefem, praca mało ambitna. W pracy brak szkoleń, premii motywacyjnej oraz dodatkowych benefitow

KasiaM
@Kk

No ciekawa sprawa, kiedy tam pracowałaś że się wypowiadasz? jeśli masz jakiś problem co do pracy w VC, to najlepiej byłoby to wyjaśnić z szefem (?) Osobiście dobrze wspominam pracę, dużo się nauczyłam, szef przyjął mnie mimo małego doświadczenia na stanowisku asystentki. Szef bardzo ugodowy, jeśli chodzi o wcześniejsze wyjście z pracy, czy po prostu wolne. Naprawdę można się dogadać. Pracowałabym nadal gdyby nie to, że miejsce pracy odległe od miejsca zamieszkania. Polecam :)

Po rekrutacji
@KasiaM

Czy naprawdę na stanowisku asystentki jest tak źle? Byłam tam na rozmowie i wydawało się ok . Proszę o pomoc

Dominika

@KasiaM, a czy mogłaś liczyć na dodatki pozapłacowe lub premie do podstawowego wynagrodzenia? Jak ocenisz atmosferę pracy? Czy w Virtus jest możliwość rozwoju? To będą cenne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie. @Kk, może jednak były jakieś pozytywne strony pracy w Virtus?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Virtus-Control Piotr Roszkowski kandydat na stanowisko Elektromonter / Elektryk ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dominika

@Sopel W swojej wypowiedzi dokładnie opisałeś kwestię wynagrodzenia w firmie Virtus-Control Piotr Roszkowski. Czy zgadzasz się z użytkownikiem @stary m., że zarobki dla elektryków są atrakcyjne? Użytkownik @Alicja wspomniała także o dodatkach pozapłacowych, czy możesz to potwierdzić? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

stary m.

Ja cenię sobie pracę w firmie Virtus-Control. Jestem elektrykiem i pomimo małego doświadczenia, zaproponowano mi dobrą stawkę godzinową. Czepiacie się szefa niepotrzebnie.Płaci Zusy i składki emerytalne. Jest okej!

Hahaha
@stary m.

Placi niskie stawki, placi najnizszy zus, reszta bez zmian.

Sopel
@stary m.

Płaci różne stawki, jednym lepsze innym gorsze, co kto potrafi. O wszystko trzeba się wypraszać i pilnować, zwłaszcza godzin. najgorsze, że odprowadza najniższe składki ZUS, płaci za zwolnienia i urlopy co najgorsze - najniższe wręcz żenująco niskie stawki. Bywają opóźnienia w wypłatach. Ogólnie praca w tej firmie nie jest najgorsza ale szefowi brakuje dobrej woli aby ludziom, którzy pracują na niego żyło się lepiej. Tak długo jak nie zrozumie że wszystko co ma zawdzięcza ludziom tak długo nie będzie tam dobrze.

Alicja

Ja już na szczęście nie pracuje ale kolega,, pochwalił się", że w tym roku dostali na święta 0.5 l wódki w paczce od szefa i kilka cukierków(xdpslownie kilka) . Wrócił do domu a synek od razu poleciał do paczki i był bardzo zdziwiony, że ma pić z rodzicami wódkę na święta.. Ma chyba 8 lat. Żenada, traktuje ludzi, którzy pracują dla niego jak śmieci i bandę alkoholików. Tak samo jest w pracy, wypłaty podobno dalej opróżnianie, próbuje okrada wynagrodzenia na chorobowych, urlopach, oszczędza jak tylko się da.

Aaaa
@Alicja

Kobieto nie wiem jak jest w tej firmie, ale czytając Twój wpis ręce opadają :( Pracodawca nie ma obowiązku wręczania paczek świątecznych, a jeśli to robi to pokazuje dobry gest a obdarowany może przyjąć i podziękować lub odmówić przyjęcia podarunku. Pewne jest jedno - nie jest to paczka dla dziecka czy innych osób, lecz dla pracowników.

@Aaaa

A Ty Alicja gdzie pracujesz i co dostałaś na Święta ?

Alicja
@anonymous

Pracuje w dużej firmie, na święta były bony sodexo i paczki dla dzieci

D

Pracuję w tej firmie 5 lat. Zaczynałem jako elektromonter, teraz jestem brygadzistą. Wcześniej pracowałem w kilku innych firmach i na tą nic złego nie powiem. Polecam.

Kozak
@D

Kolego zapomniałeś dodać o nsjnizszych składkach, o problemach z pensja, że dzień urlopu to 50złotych a nie cała dniówka. Brak premii, szkoleń, dodatków czy bonów na święta. Auta firmowe się sypią. Stach nimi jeździć. Szef obcina pensje bez powodu, delegacje marnie płacone.

You
@D

12 zł za godzinę to dobra praca dla fachowca? Nie za te warunki.

Kuba

czy firma potrzebuje ludzi? Warto starać się o pracę, podpowiedzcie coś więcej.

Zly
@Kuba

Czytac kolego nie potrafisz? Szukaj dalej pracy i.nawet nie próbuj tam.

D
@Zly

Jeżeli jesteś prawdziwym elektrykiem i chce Ci się pracować to polecam.

Jan T.

Pracodawca nie traktuje ludzi równo. Z wypłatami na czas są problemy, przycinanie wynagrodzenia za wszystko co możliwe a premii praktycznie żadnych. Przez parę lat podwyżka o 50 groszy na godzinie! W biurze pracownicy mają szefa dosyć bo wiecznie chodzi nadasany i się czepia. Noe szanuje ludzi, skanera. Niestety na budowie można pomarzyć o ubraniach od firmy, często jak już coś się dostanie to jakieś szmaty,które po miesiącu się nie nadają do niczego. Docenia tylko kierownika, który wszystko odwala i nadzoruje.

wkurzony

Skandal. Skandal . Zatrudnia za najniższą stawkę. Wypłaty z opóźnieniem albo wcale. W delegacje podnosi stawkę o 1 zl. Kpina totalna. Pracownicy to jakaś patologia. Zero zasad. Brak organizacji pracy. Kolesiowi nie zależy na firmie chyba.

już były

Już dawno nieaktualne, o 7 trzeba już być na budowie, nikomu nie płaci sie za dojazd.

jeden z wielu

Bzdura !!!

jeden z wielu

Czytając opinie nie można chyba niczego dowiedzieć się jak jest na prawdę chyba, że samemu się spróbuje. Prawda leży zawsze gdzieś po środku ale tu, raczej trzeba się nastawić na negatywne odczucia. Stawki są żałośnie niskie, 12-13 zł to norma za naprawdę ciężką pracę w trudnych warunkach na budowach. Umowy na 1/4 lub 1/2 etatu, urlopy płacone często po 30-40 zł /dzień tak samo zwolnienia. Zmuszanie do pracy w delegacjach bez płacenia diet (sam to przeżyłem) oraz zakwaterowanie w slamsach to też standard. Tak ogólnie, żadnego szacunku dla pracownika zwłaszcza podrzędnego. W tej firmie nie można raczej liczyć na to, że czegoś się nauczy. Większość pracowników nie ma pojęcia o elektryce, nabór z łapanki. To, że płaci w miarę regularnie nie wiele poprawia sprawę. Bywało, że obcinane były godziny i wynagrodzenie. Podsumowanie - bardzo niewiele brakuje do wizerunku FIRMA KRZAK.

W porządku

Tak trafny wybór za 13 zł haha człowieku nie osmieszaj sie widac jakim jesteś fachowcem bo zaden dobry fachowiec nie bedzie pracowal na wyjazdach czy delegacjach za 13 zl bez diety zalosne i przerazajace jest to.co ty piszesz bo to jest obrazanie człowieka w bialy dzien i jezeli pisze to sam pracodawca a tak to wyglada ze to wlasnie on pisze to jeszcze bardziej sie osmiesza i pokazuje jaki to jest beszczelny nie znam tej firmy ale z diswiadczenia wiem ze skoronludzie tak piszą to jest w tym prawda każdą firmę tworzą ludzie w niej pracujacy a jak sie szanuje pracowników to oni szanuja prace i firma bardzo dobrze prosperuje a jak jest tak jak tu ludzie piszą to tez firma marnie dziala.

Elektryk Wiesiek

Spoko polecam jak na dzisiejsze czasy to dość dobra stabilna firma ma dość dużo zleceń nie tylko w trójmiescie, atakuje również Warszawkę jak i inne duże miasta w całej Polsce to już coś znaczy. Można sie duzo douczyć pracodawca spoko koleś jeśli ktoś pracuje uczciwie potrafi docenić finansowo, wysyła na szkolenia więc nie ma co narzekać. Polecam najlepiej sprawdzcie sami.

Robert

Czytając niektóre wypowiedzi można pomyśleć że taka sobie firma ale żeby sie przekonać trzeba popracować. Nie chce tu robić reklamy ale jeśli ktoś jest fachowcem i chce pracować to ta firma godna polecenia przede wszystkim ma zlecenia i jest stabilna popatrzcie większa czesć firm niby płaci czasami mniej lub trochę lepiej ale potem padają jak muchy a ty idziesz do urzędu i liczysz na jałmużne lub jak co nie którzy zamiast za pracę biorą sie za komentowanie w miarę porządnego co jak na dzisiejsze czasy rzadkość pracodowacy. Jeśli ktoś z was chce się rozwijać i pracować za w miarę przyzwoite pieniądze to polecam, a dla tych co to niby jest krzywda zapraszam na neta do kupienia biletu zawsze można zarobić lepiej słyszałem że jeszcze są miejsca w Londynie. Obyście zdążyli przed Brexitem. Pozdrawiam

gonia93

polecam wszystkim, dużo można sie nauczyć

monter

Ludzie z doświadczeniem i umiejętnościami są doceniani i odpowiednio wynagradzani.Pracuję w tej firmie już kilka lat i jeżeli ktoś chce pracować i rozwinąć swoje umiejętności to polecam.

:P

Firma dla ludzi z patologii.

Zostaw merytoryczną opinię o Virtus-Control Piotr Roszkowski - Gdynia

Virtus-Control Piotr Roszkowski