Opinie o Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota w Kobylany

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota w Kobylany

Magda Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu, kombinowanie kretactwo i lanie wody

Kazik Nowy wpis

Dużo nadgodzin robicie?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jarek Nowy wpis

Witam, nie polecam tej firmy: nieterminowość, fuszerka.Brak stałej kadry. Pracownicy zatrudniani na czarno lub na parę miesięcy "śmiecio umowy". Szef firmy decyduje o wyborze technologii i materiale z jakiego ma być wykonana robota. Kierownik budowy nie ma wpływu na jakość. Jest tylko na papierze. Brak pełnych wypłat na czas, zaliczki po parę złotych i kłótnie przy wypłacie o swoje pieniądze. Mobbing i poniżanie zatrudnionych pracowników.

Jarek

,Czy firma funkcjonuje? Dlaczego nic nie piszecie, jest tak dobrze?:

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Nie polecam! Najgorsze co można zrobić to zatrudnić tą firmę.

Szanowny Panie Prezesie firmy, fakty które mi pan przypisał, dotyczą poprzednich kierowników ,których pan zatrudniał. Ale nie dziwię się, że Pan ma krótką pamięć. Przypuszczam, że ta odpowiedz pisana była na kacu, lub po spożyciu trunku, a takie wpadki już były w stosunku do mojej osoby. Lepiej by było gdyby wypłacił mi pan zaległe kwoty za pracę. Pozdrawiam!

Piotrek

Panie Kazku warto to tak palić za sobą mosty. Lepiej być spawaczem niż byle jakim kierownikiem, który nie jest wstanie policzyć ile kubikow betonu jest potrzebnych do wylewki i trzeba było jej dorobić i wynosić po schodach do późnych godzinach przez glupote.Sam Pan siedział w samochodzie żeby tylko godzina wyleciała. Bardziej się Pan angażował w sprzedaż złomu byle coś wyciągnąć.oczywiście jak zaladowalismy. Albo jak celowo zamówił Pan złe drzewo, które Pan na naszych oczach kazał pociąć i zabrał je Pan do kominka. Jak osoba która nie potrafi policzyć ile trzeba danego materiału może kierować budowa. Z każdym jednym podwykonawcą miał PAN problem.

Poszkodowany z Podkarpacia

Jak widzę jest Pan bardzo mocno zorientowany w mojej sprawie. Za jakość wykonanych prac odpowiada firma Uni-Rem i tutaj będę dochodził swoich roszczeń, gdyż to właśnie firma Uni-Rem jest gwarantem wykonania prac.

Jaśko

Zanim zacznie Pan kolejny raz oczerniać firmę to proszę wszystkim opowiedzieć (bo bardzo Pan lubi bazgrać w internecie, chyba z nudów) jakiego zatrudnił Pan sobie kierownika budowy J. Pietrzkiewicza. Firma wykonuje, a kierownik nadzoruje. Więc jeśli coś źle robili to kierownik jest chyba od tego aby wszystkiego dopilnować. Bo przecież to Pan go zatrudnił i zgłosił do nadzoru jako kierownika. Hmm ciekawe jak mógł wystawić fakturę skoro nawet nie ma swojej działalności.

Poszkodowany z Podkarpacia

No to szczerze zazdroszczę, bo mi przez dwa lata nie potrafili prawidłowo ścian postawić. Ale uciekając z budowy bez zrobienia poprawek, to już mistrzostwo świata w niekompetencji, nierzetelności i nieuczciwości.

Krosno-Polanka

To może i ja się wypowiem. w 2011 roku Firma o której mowa budowała mi i mojemu mężowi dom od podstaw. Na wiosnę zaczęliśmy inwestycję do zimy dom stał.Dwa lata w nim już mieszkamy, nic się nie dzieje. Nie było żadnych problemów. Potrafiliśmy się dogadać. A szczególnie z panów cieśli jesteśmy zadowoleni. Bo dach był dość nietypowy. Państwo S z Krosna.

Poszkodowany z Podkarpacia

Panie Jaśko, jeśli Pan pracował na mojej budowie, to chętnie Pana posłucham w sądzie. Ja akurat mam w kieszeni więcej, ale to nie znaczy, że można mnie oszukiwać i naciągać. Jeśli zostawienie klienta z zarwaną podłogą na gruncie, zapadniętymi ścianami działowymi, uszkodzoną kanalizacją, odpadającą izolacją fundamentów, mostkami termicznymi i pękniętą ścianą nośną uważa Pan za standard - to ja Panu gratuluję samozadowolenia.

Jaśko

Najwięcej narzekają Ci co mają w kieszeni 10zł i chcą z niczego coś zrobić. I swoje frustracje wylewają na forach. Żalą się i oczerniają innych "bo znowu w życiu im nie wyszło". Pozdrawiam szefa! Dodam, że jestem legalnie zatrudniony, otrzymuję regularnie wypłatę i złego słowa nie powiem. Pozdro frustracie z podkarpacia

Poszkodowany z Podkarpacia

Nie to było moją intencją, jeśli Pana uraziłem, to przepraszam. Chodziło mi o to, że w przyrodzie nic nie ginie i pieniądze "zaoszczędzone" na mojej krzywdzie muszą gdzieś zostać spożytkowane. Nie będę już pisał o tym, co mnie wczoraj spotkało, ale znów straciłem kolejnych kilkaset złotych przez tą firmę.

Daro- Dobieszyn

A czemu za Twoje pieniądze mieli by ocieplić mi dom? Że niby prezent mi zrobili? Było ustalone od metra ile wyszło tyle zapłaciłem. A że pogoda dopisała to poszło to szybko. Ja jestem zadowolony.

Poszkodowany z Podkarpacia

Pewnie dlatego, że zrobili to za moje pieniądze, gdyż swoje straty, mierzone wydatkami na firmę która po nich poprawia, to już około 30.000 PLN.

Daro- Dobieszyn

Ja jestem zadowolony. Robili mi docieplenie domu. Poszło to szybko i sprawnie bez problemów.

Poszkodowany z Podkarpacia

Witam, zdecydowanie nie polecam. Dramat w każdym calu: brak kontaktu, nieterminowość, fuszerka i unikanie poprawek, brak stałej kadry i odpowiedzialności za wykonaną pracę. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota - Kobylany

• Jak się pracuje w Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota?

Uni-Rem Usługi Budowlane Zbigniew Szarota
  • 196