Podlaskie Centrum Budownictwa Pasywnego Sp. z o.o.

Łubniki

Opinie o Podlaskie Centrum Budownictwa Pasywnego Sp. z o.o.

admin 2015-11-02 18:22
Pracowałeś lub pracujesz w firmie Podlaskie Centrum Budownictwa Pasywnego Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.
total 2016-06-13 12:32
Młoda dynamcznie rozwijająca się firma, współpraca układa się dobrze, na razie kadra nie zarabia "kokosów" ale ilość zleceń niedługo to zmieni. Nie ma róży bez kolców, daleko od większych miast, także trzeba liczyć się z dojazdami.
soczek 2016-12-17 16:26
Nie polecam pracy w tej firmie. Młodzi kierowniczkowie myślą, że są zajebiści, a w rzeczywistości na niczym się nie znają.
fel 2017-03-16 06:45
Popieram. Właściciel Nie płłaci ludziom pieniedzy, dostał miliony z unii to latwo cudzymi pieniedzmi szastac. Gryc to zwykly zlodziej oszukal wielu ludzi teraz i prowadzac wczesniejsze dzialalnosci.
fel 2017-03-16 06:45
Andrzej 2017-03-21 15:25
Posiada ktoś informację, czy ta firma jeszcze funkcjonuje?
Nick 2017-03-24 09:21
Niestety, firma nie pracuje, nic nie dzieje się od dłuższego czasu... Pracownicy pozostawieni zostali na lodzie, tak samo dostawcy... podwykonawcy...
Top 2017-03-29 09:49
Czy ktoś wie co się dzieje z tą firmą?
Poszkodowany 2017-03-29 11:10
Z tego co wiem Prezes szuka środków by móc znów funkcjonować - tak zapewniał ale w to nie trzeba wierzyć . telefony wszystkie anulowane brak kontaktu . Jeżeli jest komuś winny należności to trzeba odzyskać sądownie dopóki jest z czego .( ogromne budynki duży plac itp).
Nick 2017-05-08 08:50
Czy coś wiadomo na temat tego pracodawcy? Czy coś się ruszyło w temacie?
Zostaw swoją opinię o Podlaskie Centrum Budownictwa Pasywnego Sp. z o.o. - Łubniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podlaskie Centrum Budownictwa Pasywnego Sp. z o.o.