Opinie o Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra w Dzierzgoń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra w Dzierzgoń

Krzysiek Nowy wpis

Tyle dobrego słyszałem o firmie zbrojarskiej JOLBUD. Oni jeszcze działają na budowach bo szukam pracy jako zbrojarz.

Mariusz Nowy wpis
@Krzysiek

Bez znajomości będzie ciężko. Pozdrawiam.

Igor

Tak skromnie zaglądacie na forum. Jaka jest atmosfera i jaką umowę dostaje się na początek?

zenek
@Igor

chłopie jakom umowę na czarnucha robisz a jak nie to cały zus ci zabiera lipa totalna .powinni sie wziac za takich pracodawców

Bogdan
@zenek

Wszyscy pracujecie tam bez umowy?A jak z wynagrodzeniem w takim razie?

Krzysztof
@Igor

Słyszałem że można starać się o umowę na zastępstwo z uwagi na wysokie kwalifikację. Pytać w kadrach firmy, to podstawa.

Iga
@Bogdan

Jestem ciekawa kto wypisuje ze tam nie ma umowy? Chyba tylko pracownicy co lubili pochlać i wylecieli za to... Nie ma tam pracy na czarno proponuję kontakt bezpośredni z pracodawcą i u gadanie co i jak. Wypłaty są na czas a lepiej samemu porozmawiać niż siać dziwne plotki i pomówienia.

Kasia Nowy wpis
@Iga

A kto w firmie Jolbud nie lubi pochlać? W takie mądrości jak ktoś tu pisze to nawet dziecko nie uwierzy, że w Jolbud zwalniają za alkohol. :)

To prawda ze firma nie odprowadza składek ZUS ?

Mariusz Nowy wpis
@Michał

Zadzwoń do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych to się wszystkiego dowiesz. Pozdrawiam.

Mariusz

Jeśli chodzi o ZUS to prawdą jest że trzeba uważać na Firmę JBUD bo potrącają ZUS a nie odprowadzają składek. Ludzie mówią że kiwają na ZUSIE jak się człowiek nie pilnuje. Pracownicy Ci co tam pracowali i pracują, powiedzie szczerze bo jestem zainteresowany pracą jako zbrojarz w tej Firmie a mam na utrzymaniu małe dzieciaki i nie chciałbym się sparzyć. Pozdrawiam Mariusz.

Iga
@Mariusz

Proponuję porozmawiać z Panem Marcinem. Mój mąż tam pracuje mamy małe dziecko i niech mi Pan uwierzy ze nie narzekamy. Zawsze można się dogadać a mój mąż akurat jako zbrojarz robi.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wiktoria

To pracuje się tam na czarno?

Czarek

Może ktoś napisać gdzie jest dokładna lokalizacja firmy ? Jaka ulica ? Pozdrawiam.

Rybak

Czy Firma Jol-Bud zajmuję się budownictwem czy przetwórstwem rybnym bo mam kuter rybacki którego bym się pozbył za symboliczna zł.

Węgorz
@Rybak

to już do prezesa trza dzwonić. weźmie kuter i Port pewnie też kupi. Pozdrawiam

Mariusz

Jakiego awansu można się spodziewać w firmie Jol-Bud z wyższym wykształceniem po okresie próbnym i czy jest możliwość otrzymania auta firmowego od przedstawicieli firmy jobud? Pozdrawiam.

Luidzi

Wiecie czy firma rekrutuje w dalszym ciągu i czy na wyjazdy zagraniczne?

@Luidzi

Tak. Słyszałem że jest w dalszym ciągu zapotrzebowanie na robotników budowlanych. Pozdrawiam.

Sławek

Czy to prawda że firma Jol-Bud wysyła pracowników budowlanych na kontrakt do Niemiec i Szwecji? Proszę o potwierdzenie informacji bo chętnie bym wyjechał za granicę zarobić by się odkuć i stanąć na nogi. Pozdrawiam Sławek.

Bożena
@Sławek

Sławku, zdobyłeś informacje o pracy w Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra, którymi byłeś zainteresowany? Może zamieściłbyś je na tym forum? Dawno nikt nie zamieścił nowego wpisu w tym wątku. Twoja wypowiedź będzie dostrzeżona przez tych użytkowników, którzy podobnie jak Ty chcieliby rozpocząć współpracę z tą firmą.

tomek
@Sławek

do szwecji wysyłają podobno i kontrakt w japoni mają

Marian
@tomek

Cześć zbrojarze, Chłopy prawdą jest że JBUD przeniósł siedzibę firmy do Japonii i są chętni na wyjazd ?

@Marian

Tam już ludzie pracujom budujom osiedla 40 euro na godz przeloty i zakwaterowanie no i oczywiście cało dzienne wyżywienie

Witam. Czy firma Jol - Bud jeszcze istnieje bo trudno się z nimi skontaktować. Słyszałem dużo dobrego o tej firmie. Jeśli ktoś ma na nich namiar na Jol - Bud to dajcie znać gdzie można szukać ich szefa bo chyba zmienili siedzibę. Pozdrawiam Marek.

@Marek

Popytaj chłopaków z Dzierzgonia pewnie widzom więcej

Zosia

To się chwali że pieniądze są na czas gdyż są to bardzo prestiżowe realizacje które pomogą w karierze, tylko nie wiem czy ciesielsko-zbrojarskiej pracy by u nich kobieta mogła robić i czy by mnie zaakceptowali na stanowisku majstra budowy pracownicy firmy . Przyjmują kobiety do pracy? Pozdrawiam.

Maniek
@Zosia

Jasne że tak jak potrafisz ogarnąć zelbety to zapraszamy w nasze progi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego.

@Paweł

Proszę się kontaktować z Panem Prezesem w tej sprawie.

Waldek

Witam. Czy w tej Firmie zatrudniają na umowę o pracę czy na czarno?

my
@Waldek

tylko na umowę na czarno tam nie porobisz

Józef Chwalipieta

Wszyscy sobie chwalimy!

Zenek

Ja też sobie chwale.

Rafał

Polecam jest ok

magazynier

jestem magazynierem w firmie gdzie jol-bud jest podwykonawcą i znam tych ludzi, raczej sobie chwalą .

piotr

ja dziś na chorobowym a ZUS odprowadzony bo za lekarza nie płaciłem jest raczej dobrze

Jan

Składki do ZUS odprowadzają?

Zostaw merytoryczną opinię o Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra - Dzierzgoń

• Jak się pracuje w Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra?

Zobacz opinie na temat firmy Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 15
    82-440 Dzierzgoń