brak logo

Dom Partner Jarosław Groch

Piła

Opinie o Dom Partner Jarosław Groch

ghgh 2015-07-08 20:16
uwaga oszust niepłaci,ludziom oraz firmom .mataczy zwodzi .a roboty wykonuje z najtanszego materiału na rynku.niepolecam tego pracodawcy,zleceniodawcy.
Mario 2015-07-13 10:49
popieram wypowiedź ghgh.
Mario 2015-09-23 14:23
Popieram wypowiedź ghgh firma nie rzetelna i oszukują.
Mario 2015-10-12 08:00
Potwierdzam wypowiedź byłego pracownika , ta firma to jakieś nieporozumienie , podobno wybudowali się w skórce .
mario 2015-10-12 08:30
Do byłego pracownika czy możesz przesłać numer telefonu na meila to zadzwonię.
Byly Inwestor. 2015-11-29 18:58
Przyszły Inwestorze omijaj tą firmę szorokim kołem. Jeśli nie będziesz kontrolował jak jest dom budowany, nie zlecisz nadzorow budowlanemu kontroli jakości wykonanych prac to Dom Parter oszuka Cie, podmieni materiały na gorsze, odwali fuszerki I buble budoqwlane. Właściciel firmy mocny w gębie - dużo pieknie gada, obiecuje. Chce tylko pieniedzy. Jak widać z poprzednich wpisów oszukuje też pracowników.
mario 2015-12-02 11:38
Do byłego inwestora popieram w całej rozciągłości wypowiedź , jak bedziesz miał chwilę wolna to zadzwoń do mnie 509 455 815 .
Ghg 2016-01-23 18:56
Facet ten Groch jest burakiem,jest niestabilny emocjonalnie i potrafi puścić na Ciebie wiązankę przekleństw na głos,dyma ludzi na kasę zarówno pracowników jak i swoich klientów,umie kłaść kafelki,ale jest całkiem przeciętny w tej dziedzinie,materiały rzeczywiście bierze najtańsze,lubi się wybielać a za swoje błędy każe płacić pracownikom,każe robić nadgodziny za które nie ma zamiaru zapłacić ,zatrudnia pracowników na umowę o dzieło bez urlopu i bez składek a i tak wypłata może wynieść maksymalnie tysiąc złotych i to nawet przy czterdziestu nadgodzinach,ja pracowałem u wielu pracodawców i każdego sobie chwalę ale Groch to burak,ham ,złodziej i oszust,jeżeli go wynajmujesz ,musisz go ostro kontrolować i być stanowczym,odradzam spufalanie,jak się nie znasz na robocie i nie będziesz nad. nim cały czas stał,na bank Cię oszuka,przy zawieraniu z nim umowy najlepiej korzystać z porad dobrych prawników ponieważ na tym polu także z pewnością Cię oszuka,Jedyne co dobre w tej firmie to żona Grocha,kobieta z klasą i całkiem fajna laska,trzyma krótko swego męża może dlatego taki jest,gdy zaczynałem u niego pracować,starałem się być w porządku,przymykałem oko na to że do pracy muszę chodzić aż pod Philips na poznańską,i stamtąd wracać,na to że jest chamski itd.,ale jego dalsze zachowanie wyprowadziło mnie z równowagi.
KRS 2016-02-15 11:43
Firma "Dom Partner" z miejscowości Skórka koło miasta Piła w Wielkopolsce zatrudnia pracowników na umowe o dzieło bez żadnych składek i nie płaci za nadgodziny,stawka godzinowa to 3 złote na godzine,ta firma jako usługodawca to jeden wielki przekręt i dno mułu,używa najtańszych materiałów,odwala fuszerki,a swoje nieudacznictwo zwala na pracowników,oszukuje swoich klientów jak może i na czym może,właściciel firmy Jarosław Groch to cham,oszust i prostak,wyzywa swoich pracowników w niewybrednych mocno wulgarnych słowach,jak będzie coś od Ciebie oczekiwał,będzie udawał uprzejmego i wyrozumiałego,pracowników wywozi za miasto,a do domu nie raczy zawieść z powrotem,ten koleś Groch lubi popisywać się przy żonie gnojąc pracowników,sam nie raz chciałem go walnąć w tem głupi dziób,teraz mnie unika bo już u niego nie pracuje,tak naprawdę to zwykły tchórz,jest to typ faceta spolegliwego wobec przełożonych a gnojącego swoich podwładnych,jednak żona Groch to fajna babka,mam o niej bardzo dobrą opinię,kobieta z klasą,szkoda tylko że poluzowała smycz swojemu mężowi,pracowałem w okresie,kiedy na dworze jest gorąco,tylko pierwszego dnia kupił mi wodę,póżniej ani razu tego nie zrobił,nawet jak było na dworze czterdzieści stopni,za to wymagania ma kosmiczne,facet obgadywał nie raz tych,którzy korzystali z jego usług,swoich pracowników określa w niewybrednych słowach w rozmowie ze swoimi zleceniodawcami,gdyby nie to,że chciałem nauczyć się murować i kłaść kafelki,nigdy bym się u gościa nie zatrudnił i stanowczo odradzam to innym,odradzam też stanowczo korzystać z jego usług,facet Was znieważy,obgada a jeszcze na koniec zastraszy sądem.Jest to jedyny pracodawca,o którym mam fatalną opinię,pracowałem w wielu firmach nawet za darmo jako pasjonat,ale tylko o Grochu mam złą opinię
kolega 2016-05-31 14:38
Czy ta firma jeszcze istnieje bo po takich wpisach to powinien sie zająć nim prokurator.Jeśli ktoś ma info czy ta firma jest jeszcze na rynku to niech napisze.
Sd 2016-07-06 13:40
Firma istnieje i oszukuje innych cały czas
X 2016-07-21 10:26
Teraz facet remontuje mieszkania w Pile na ludowej 36,chociaż poszukiwał pracowników,chciał wpierw zatrudnić od 8 czerwca,potem od 8 lipca to jednak nikt nie skusił się na lukratywną ofertę umowy o dzieło bez składek za 5 zł na ręke,chociaż faktycznie oszukuje i płaci 3 zł na rękę i potrafi podmienić umowę,podpisujesz jedną,a na koniec roboty dostajesz następną dużo gorszą dla pracownika,po prostu facet czekał aż skończy się robota i wtedy podmienił umowę,nie licząc 10 dni pracy właściwie na czarno,której nie uwzględniała umowa,za które to 10 dni zapłacił 150 złotych,ten facet to przekręt ,złodziej i oszust,dlatego opowiada że nie miał dobrego pracownika,to teraz pracuje bez nawet jednego pracownika,wiem że męczy się strasznie co oczywiście bardzo mnie cieszy,ja mam wakacje.
oszukany 2016-08-31 14:54
do X przecież to jawny oszustwo , czemu nie powiadomiłeś odpowiednich organów po to są.
X 2016-09-21 23:15
Panie Oszukany z tego samego powodu nie powiadomiłem odpowiednich służb,co większość oszukanych,poprostu brak świadków,którzy zaświadczą bo nawet jeżeli tacy są,to jest to kolesiostwo,które jest ze sobą w zmowie,kruk krukowi oka nie wykole,pozatym Groch z tego samego powodu nie może złożyć preciw nam tu wszystkim piszącym pozwu do sądu,chociaż to zapowiada od wielu już lat,poprostu Groch wyżej wała nie podskoczysz,niech prawda dociera do ludzi niech cała Polska o tym wie.
oszukany 2016-10-24 15:38
Witam ja też skorzystałem z usług tej firmy . Jak ktoś chce to mogę przesłać zdjęcia i dokumentacje jak firma robi i jak realizuje reklamacje . pzdr
Były pracownik 2017-03-18 16:13
Nie wiecie czy ta firma jeszcze istnieje. A może gdzie teraz robi coś.
Inwestor 2017-03-20 14:02
Witam czy mogę prosić o przesłanie zdjęć jak ta firma buduje. Bo szukam firmy do budowy.
Oszukany 2017-05-04 19:19
Do inwestora jak chcesz to prześlę Ci zdjęcia zadzwoń 509-455-815.
Inwestror 2017-07-07 11:43
Do oszukanego dzięki za zdjęcia , robią wrażenia na pewno nie skorzystałbym z usług tej firmy. Nie zastanawiałeś się założyć sprawę do sądu , jak coś to pomogę.
Zostaw swoją opinię o Dom Partner Jarosław Groch - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Partner Jarosław Groch