Opinie o Tew-Bud Tomasz Wyrek w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tew-Bud Tomasz Wyrek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tew-Bud Tomasz Wyrek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tew-Bud Tomasz Wyrek w Warszawa

Vader

Powinni i jego i Piotrusia razem z ojcem za jaja powiesic. Mam nadzieje ze karma go dopadła. Zostalem przekrecony razem z wieloma osobami za pracę w Niemczech. Solingen i Dortmund i Dusseldorf. Jesli jakies.ziomeczki to cztaja pozdro od Matiego z Kielc. A co do wyrkow a raczej walkow bo tak powinni sie nazywać jesli ktos ich dopadnie prosze dsc znać chetnie dorzucę swoje 3 grosze

@Vader

Wiesz moze w ktorym zakladzie siedzi?

E.B Nowy wpis
@Michał

Białołęka...

P.K Nowy wpis
@E.B

Jesteśmy (usunięte przez administratora) przez Wyrka za nas dostał 1,5 roku pozbawienia wolności w 06 2016 roku

Jasiek Nowy wpis

Trudno jest znaleźć informacje o firmie i o ewentualnej pracy. Wiecie coś więcej, czy zatrudniają pracowników?

Lidia Nowy wpis

Wie ktoś z Was, jaka sytuacja panuje w firmie Tew-Bud? Ostatnio dosyć rzadko się udzielacie na temat tego pracodawcy, co trochę może zastanawiać. Jeśli w związku z tym dysponujecie jakiś ważnymi informacjami, to podzielcie się nimi z innymi użytkownikami forum.

Olek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to po prostu gorszy czas w firmie?

@Olek

Witam, czy może wiecie gdzie znajduje się Tomasz wyrejestrowanie? Proszę o pomoc.Justyna

joasia
@justyna

Siedzi w więzieniu w Warszawie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Tew-Bud Tomasz Wyrek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
joasia

Siedzi obecnie w więzieniu w Warszawie.

Oscara

Znam go.mieszkał w darzynku i oszukał i teściową i eks zone i do tego dziecko jej zrobił i zajął.ona bez grosza jest .teraz prawdopodobnie dostał 2 lata i siedzi.

Szukam Tomasza Wyrka

Pokrzywdzeni

Ludzie, nie najedzajcie go w Darzynko bo go tam nie ma. Posługuje się tym adresem bo jego kolejna już była żona tam mieszkał i wyrobił dowód kilka lat temu by wziąć ślub a miał tymczasowy meldunek. Oszukał również teściową i wyleciał z domu. Sprawa jest już w sądzie. To duże pieniądze ukradł bo 180 tys. Jego rodzice i brat korzystali z tych pieniędzy i wszyscy są tacy sami. On teraz mieszka w Warszawie znowu. Ciągle zmienia miejsce. On nie ma skrupułów przed nikim...

@Pokrzywdzeni

Szukam Tomasz Wyrka

Mat

Jeśli ktoś wie gdzie jest Tomasz wyrok lub ma jakieś info proszę o kontakt 883-483-471 mogę zapłacić

Mat

Kiler 3

chce kropnąć wszystkich wyrków .proszę o ich adresy zamieszkania.

Piszcie gdzie mogę znależć tę swinie.

Kiler

ile chcesz?

mateo

ile chcesz za adres.

Oni

Ja wiem dokladnie gdzie on jest ale nie za darmo moge wskazac mozemy sie umowic i dograc szczegoly .kontakt przez ten portal pozniej dla chetnych dam tel . Celem kontaktu prosze pisac jesli kogos to interesuje

@Oni

Witam, czy ktoś wie gdzie spodziewa się Tomasz Wyrek

kiler

Dajcie adres tego oszusta a go kropne .

dukati

widuje go czesto w słupsku

Karlos

Znalezc go moge szybko mam swoje metody,dług cięzko ściągnoć od kogos co nie ma nic pieniedzy. Ukrywa się w niemczech.

ERYKBE

A czy js w stanie go znalez? I czy byla by opcja odzyskania dlugow?

ERYKBE

Ludzie to oszust.. bylem w niemczech pracowalem i wrocilem z niczym.. prosze o adres lub miejsce zamieszkania !!

Zostaw merytoryczną opinię o Tew-Bud Tomasz Wyrek - Warszawa

Tew-Bud Tomasz Wyrek