Sikorski Artur Usługi Remontowo-Budowlane

Opinie o Sikorski Artur Usługi Remontowo-Budowlane

agulka707 2014-07-30 19:38
Ja mogę polecić firmę Pana Artura Sikorskiego z Warszawy tel:510-698-362.
Robił u mnie remont dwóch łazienek i kuchni, wszystko poszło sprawnie i bez kłopotów, człowiek bardzo dokładny i solidny. Miłym zaskoczeniem była terminowość, dotrzymał dwu tygodniowego czasu realizacji, co dla innych było niemożliwe
Jednym słowem bardzo jestem zadowolony z tej Ekipy Remontowej i dlatego ją polecam
Niezadowolony klient 2016-06-15 13:10
Odradzam!!!
Niestety miałem tą nieprzyjemność, że Pan Sikorski wykonywał u mnie remont i z taką partaniną, niesłownością i kłamstwami nigdy wcześniej ani później nie spotkałem się!!!
Po pierwsze - wcześniej ustalone terminy nie są przez niego przestrzegane, a potem są przedłużane w nieskończoność;
Po drugie - brakuje mu ludzi do pracy, nie ma stałej ekipy. Jeśli już ma, to nie panuje nad nimi;
Po trzecie - nie posiada typowych narzędzi do prac remontowych/wykończeniowych (np. przecinarki do płytek, płytki tnie szlifierką kątową);
Po czwarte - poziom wykonania prac jest tragiczny;
Po piąte - naraża na dodatkowe koszty poprzez swoją partaninę i zniszczenie innych elementów mieszkania (np. skute płytki ale nie te, które wcześniej mu były wskazane);
Po szóste - koszty u tego Pana ciągle się zmieniają. Ponadto potrafi sobie doliczyć za codzienny dojazd ekipy na miejsce remontu;
Po szóste - kontakt z tym Panem to tragedia (potrafi dniami nie odbierać telefonu, od czasu do czasu odpisze na sms; zresztą sms to jego ulubiona forma kontaktu);
Po siódme - pewnego dnia po cichu zabrał swój pseudosprzęt i już się nie pojawi, a kontakt z nim całkowicie urwał się.
Po ósme - ten Pani nie ma żadnej zarejestrowanej działalności, choć na początku upierał się że ma (firma Artbud jest firmą fikcyjną; do weryfikacji w CEIDG i w KRS)

Współpraca z Panem Sikorskiem obecnie ma swój finisz w sądzie.
Ela 2016-07-26 08:50
Mieszkanie wykończone ze stanu deweloperskiego, całość wykonywana wg projektu. Jesteśmy zadowoleni, mieszkanie zostało przygotowane bardzo dobrze. Kontakt z panem Arturem zawsze bezproblemowy, wszelkie sugestie w czasie remontu były zawsze brane pod uwagę. Biorąc pod uwagę, ze w czasie remontu nie było nas w kraju a mieszkanie jest wykończone bardzo dokładnie wg naszych wskazań możemy śmiało polecić firmę Pana Artura
Andrzej 2016-08-03 09:55
Rzadko spotykany ostatnio profesjonalizm, staranność i zaangażowanie sprawiają, że z największą przyjemnością wystawiam pozytywną ocenę i z czystym sercem mogę polecić wszystkim firmę p. Artura. Uczciwe podejście do klienta, terminowa realizacja prac, zero prób naciąganiana fakturach czy urojonych dodatkowych pracach, a do tego pomysłowość w pokonywaniu niespodzianek i świetnie dobrani pracownicy o naprawdę wysokich umiejętnościach czynił remont prawie przyjemnym, a już na pewno tak bezstresowym, jak to tylko możliwe.
Beata 2016-09-08 22:24
Zgadzam się, to po prostu OSZUST.
warszawianka 2016-10-20 09:18
Jest Pani zoną Pana Sikorskiego !!!!!
klientka 2016-10-20 09:20
Bardzo proszę o kontakt, ja również zostałam oszukana na duza kwote , kontakt: (usunięte przez administratora)
klientka2 2016-10-20 09:21
Witam, także i mnie Pan Sikorski oszukał proszę o kontakt 519 047 062, mam zamiar złożyć zawiadomienie do prokuratury
Ania 2016-12-04 11:25
Bardzo dobra współpraca, wykonanie bez zarzutu. Dzięki dobremu kontaktowi i profesjonalizmowi remont przeszedł dość bezboleśnie, jak na tego typu przedsięwzięcie. Wszelkie sprawy zakupowe,były załatwiane przez P. Artura, co jest bardzo wygodne. Firma naprawdę godna polecenia. Ania
ANDRZEJ 2017-04-10 15:05
Pan Sikorski nie umie prawidłowo wykonać remontu, mam tyle wad i usterek ze koszt ich usuniecia i naprawy to kilka tysięcy złotych. Nie potrafi nawet wylać samopoziomującej wylewki, podłoga nierówna, zle doprowadzona instalacja hydrauliczan, dRZwi dobrze nie obsadzone, żle położony dach co spowodowało przecieki i szkody wewnętrz pomieszczenia. Na dodatek adres zameldowania nie odpowiada jego miejscu pobytu, nie do ustalenie prze zleceniodawcę. Ja ustaliłem przez policje. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Sikorski Artur Usługi Remontowo-Budowlane - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sikorski Artur Usługi Remontowo-Budowlane