Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirem Wojciech Łomanowski w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirem Wojciech Łomanowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirem Wojciech Łomanowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirem Wojciech Łomanowski w Białystok

Marta Nowy wpis

Jakie są godziny pracy przedsiębiorstwa ?

PODWYKONAWCA Nowy wpis

CHYBA, ŻE KOMORNIK ŚCIĄGNIE JAK BĘDZIE MIAŁ Z CZEGO, BO NAWET Z ŻONĄ ROZDZIELNOŚĆ MA I ŻONA DŁUGI CHYBA LEPSZE JAK ON. A TE PRZYCHYLNE OPINIE O PANU W.Ł. TO CHYBA RODZINA NA JEGO ZLECENIE PISZE. ZŁODZIEJ I OSZUST.

Pracownik Nowy wpis

Właściciel uczciwy i dobry. Jak to w budowlance bywa nie zawsze pieniądze są na czas ale chodzi o człowieka. Uczciwy i szczery nie owija w bawełne po prostu mówi jak jest . godny zaufania.

gosc Nowy wpis

z tekstu wynika ze jestes /KOLEGA z EZECHJASZA

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirem Wojciech Łomanowski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
gość

jednym słowem nie warto zawracac sobie glowy ta firma robote zrobisz a pieniedzy nigdy nie zobaczysz

Leszek

Zrobiłem robotę.Czekam na pieniądze i wiecznie odwleka termin zapłaty.Omijać-nie warto sobie głowy zawracać i jeszcze o swoje się upominać.

podwykonawca

Proponuję omijać firmę (usunięte przez administratora) szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

UWAGA na tą firmę pracowałem dość długo w tej firmie,(usunięte przez administratora) Strasznie wymagający i narzekający człowiek.

aquos

wbudza zaufanie,może nawet trochę za dobry.Wymaga i sam tez sie stara.Troche te przelewy dlugo idą bo inwestorzy są bardzo skrupulatni,ale jak tylko cos dotrze to od razu ile moze to stara sie uregulowac. Oby go te hieny nie zżarły i dalej działał bo sie z człowiekiem bardzo fajnie współpracuje.

podwykonawca

Człowiek godny zaufania , z tego co wiem często wystawiany na próby. Myślę że osoby niżej wymienione są same sobie winne bo widać ze zależy facetowi i że sie stara , a wiadomo jak na dzisiejszym placu budowy idzie z płatnością ale zaręczam ze jak ma to płaci !!

flex

Przyzwoity wykonawca-kilka robot zrobilem i nie bylo wielkich nieporozumien, wiadomo jak to na robocie cos tam moze wyskoczyc, ale idzie sie dogadac.Napewno lepiej niz z tymi gwiazdorami co wieżowce na rogach budują,a terminy płatności-cóż wszyscy je mają, ale człowiek stara się i nie wychodzi to najgorzej.Jak na dzisiejsze czasy to nie ma co narzekać,aby z każdym tak się współpracowało.Ja jestem usatysfakcjonowany i jeśli będą następne zlecenia zamierzam dalej kontynuować.

podwykonawca 2

ze mną była ta sama gatka, jest na spotkaniu i nie może rozmawiać, jak dzwonię o zapłatę faktury. [usunięte przez moderatora] Wszystkich oszukanych proszę o kontakt na nr 662809323. Mój prawnik ma działać, przy okazji pomoże wszystkim oszukanym przez Wojciecha Łomanowskiego

podwykonawca

UWAGA, [usunięte przez moderatora] WIECZNIE MA SPOTKANIA Z KLIENTAMI I PRZEZ TO NIE MA CZASU WYPŁACIĆ ZALEGŁOSCI, DO DZIŚ. ZNAM WIELU PODWYKONAWCÓW Z KTÓRYMI WSPOŁPRACOWAŁ I Z ZADNYM SIE NIE ROZLICZYŁ DO KOŃCA.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirem Wojciech Łomanowski - Białystok

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirem Wojciech Łomanowski
  • ul. Józefa Mackiewicza 1 lok. U6