Open Space Joanna Maria Lengiewicz-Charkiewicz

Opinie o Open Space Joanna Maria Lengiewicz-Charkiewicz

klient 2013-02-20 10:39
powiem tak ... nie wiem jak jest wewnątrz "spółki" , można ich z powodzeniem polecić jako biuro architektoniczne , design naprawdę super , pomysły i aranżacja super , ale ... nieterminowi , niesolidni czasowo , ciągłe opóźnienia w realizacji , nie przyjeżdżają na spotkania , roztrzepani ... jak to artyści ... trzeba koniecznie z nimi mieć umowę z karami , bo inaczej trudno coś wyegzekwować na czas ... trzeba ich trzymać krótko za kark ...
wnętrzarz 2014-04-23 13:35
też to znam, jako projektant: klientka - niezła artystka, klient, do płacenia - lepszy artysta...
brak decyzji... bo niby kiedy mają się spotkać, mąż ma squosha, żona wróżkę, asystentka niani chora i nie ma co z dzieciakami zrobić... tutaj klepią po plecach, że ładnie, kibel z muzyczką za 10 k ci przyniosą, bo im w sklepie pokazali i nie mrugną, a za projekt to zapłacić, owszem ale jak z bahamów wrócą i firaneczki pani powiesi, a mąż lokatę odwiesi,
... i ty tu jesteś artysta... i niesolidny. ile razy to widziałem... to się nazywa: u sługi....
Mada 2014-08-18 16:46
Ja pracowałam dla nich przez ponad rok i dużo się nauczyłam - owszem, są to artyści więc praca z nimi to zupełnie co innego niż praca w zwykłym biurze projektowym, gdzie asystent projektanta wykonuje tylko wąski zakres czynności. Tu była dynamika, wiele różnych projektów, cały czas coś się zmieniało, musiałam znać dobrze większość tematów, które biuro prowadziło - i chociaż bywało ciężko, terminy nas goniły ale naprawdę dużo mi to dało. Teraz pracuję w innym biurze bardziej w stylu "korpo" i to też ma swoje uroki (lepszy social), ale to właśnie pracownię p.Joanny wspominam najlepiej z moich poprzednich firm.
Oszukana 2015-02-04 14:52
Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu i zdrowia, o pieniadzach nie wspominajac. Pomysly maja nawet niezle ale co z tego, jezeli nie mozna od nich niczego wyegzekwowac? "Niesolidni" to malo powiedziane...zachowuja sie jakby mieli klienta "gdzies"..nie odbieraja telefonow, nigdy nie oddzwaniaja, nie odpisuja na emaile, zawalaja kazdy dany termin i nie wykazuja przy tym zadnej skruchy. Nie do pomyslenia w dzisiejszych czasach? A jednak mozliwe...
Zniesmaczony pracownik 2015-09-28 21:14
Niezle pomysły jednak ludzie niereformowalni , nie płacą na czas pracownikom, czasami kończy się tak że pracownik kończy współpracę i już kasy nie zobaczy, ponieważ priorytetem są przyjemności Pani Joanny a dopiero potem zapłata za pracę , niestety!!!!
Były klient 2015-10-02 15:56
Pani Joanna to wielka pomyłka, trzymać się z daleka w celu zachowania równowagi psychicznej
Wykonawca 2017-04-03 13:55
Radze omijać tych ludzi jak najszerszym łukiem. Wykonywałem dla nich prace remontowe pół roku temu i do dzisiaj nie otrzymałem zapłaty.
OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wpolpracownik 2017-05-26 15:31
Kretacze i oszusci! Trzymac sie z daleka. Nie dawac do reki pieniedzy. Placic tylko z dolu. Rysuja ladnie, ale tylko tyle. Nieterminowi, nierzetelni, klamia w zywe oczy.
Od srodka moge powiedziec - oszukuja klientow, wykorzystuja niewiedze i zaufanie.
Okropni ludzie.
Oszkukany wykonawca 2017-05-29 22:07
Pani Joanna kłamie manipuluje i kradnie. Okrada klientów i wykonawców. Ostrzegam przed tą kobietą wszystkich bo wyciągnie wszystkie pieniądze.
Osukany wykonawca 2017-05-29 22:12
Omijajcie plac Dąbrowskiego
Oszkukany wykonawca 2017-05-29 22:20
Szukam osób poszkodowanych. Piszcie tutaj potem się skontaktujemy. Razem możemy więcej.
Kolejny oszukany 2017-05-30 16:59
Witam , pracowałem u tej pani. Od samego początku oszukiwała, kręciła i nie planowała nawet zapłacić żadnych pieniędzy za pracę. Kiedy miało dojść do jakiejkolwiek zaliczki czy wyrównania pieniędzy to zawsze zapomniała do banku wstąpić, nie odbierała telefonu, po prostu prowadziła do tego by nie zapłacić nam wogóle żadnych pieniędzy. Proszę omijać ją szerokim łukiem, bo jest nieodpowiedzialna, i niekompetentna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Open Space Joanna Maria Lengiewicz-Charkiewicz - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Open Space Joanna Maria Lengiewicz-Charkiewicz