Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer

Opinie o Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer

Das 2016-04-12 08:47
Nie polecam !! Były pracownik
Meg.77.7 2016-09-29 18:57
Nie polecam!!! Przewoznik o mnie zapomnial! Stracilem duzo czasu i nerwów.
Gruby 2017-02-05 21:06
Pracowałem w tej firmie półtora roku i nie nie narzekam zapałek w oczy nie wkładałem kasa na czas i diety. Zwolniłem się ponieważ zależało mi na lepszej marce samochodu lecz po dwóch tygodniach wróciłem i pracowałem następne cztery lata. Po czterech latach niestety zwolniłem się z przyczyn rodzinnych, a z byłymi szefami utrzymuje dobre kontakty. Wiem, że inni kierowcy po postu nie szanują sprzętu, a mój był w stanie idealnym i nigdy mi się nic nie zepsuło przez cztery lata.
Nowy PL 2017-02-06 14:39
A ta firma tylko wschodnich kierowców przyjmuje bo chciałem za praca tam jechać?jak by dali 5000zł podstawy +diety,płacił za urlop i wczasy w Licheniu to chyba bym się skusił.
Prezes 2017-02-06 14:51
Nie przyjmują wszyskich zgłoś sie napewno nie bedziesz żałował
Driver 2017-02-06 19:36
Po, co pracowaliście w tej firmie skoro były złomy ? Trzeba było się zwolnić i odejść z honorem zostawić to oraz dać spokój firmie i znaleźć sobie lepszą pracę i jakość auta. Nie trzeba było na złomach jeździć.
Xxxxx 2017-02-15 20:51
Sama mądrość
Kierowca ;))) 2017-04-28 13:18
Nie polecasz bo cie zwolnil. Hahaha dno
Przemek 2017-04-28 18:04
Ta zwolnili firma dnooooo
waniula 2017-05-10 08:29
Dno to Malo powiedziane na ten grajdoł to nie ma określenia ale szambo by pasowało trochę na pewno pozdrawiam wspaniałych pracodawców z ciążenia czytaj debili hehehe.Robią tylko pośmiewisko z siebie no ale przynajmniej jest się z kogo pośmiać i komu pojechać od czasu do czasu
ciążynioki 2017-07-15 08:33
Juz opini nikt nie pisze bo same kacapy tam robią i nie ma komu ale trzeba im dać namiary na ta stronę to tez będą pisać kris ty dziadzie ostatni jakich nie ma my pamiętamy o tobie.Życzliwy
Zostaw swoją opinię o Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer - Ciążeń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer