brak logo

M.M. Transport-Handel Marcin Menderski

Działdowo

Opinie o M.M. Transport-Handel Marcin Menderski

ania 2014-09-19 22:21
Nikomu nie polecam tej firmy!!!Razem z Moim chłopakiem mieliśmy jechać do Holandii niestety przez firmę transportowa mm przewozy nie wyjechalismy i stracilismy prace!! Obsługa nie mila ! Banda debili !
oszuści 2014-10-27 16:26
Witam, firma prezentuje na stronie int. wygodne busy, a w rzeczywistości podsyla inną firmę że zwykłym busem reno trafic. Nie polecam absolutnie tej fiemy, oszuści.
czarna 2014-12-21 07:14
Nie polecam tej firmy!!!,Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Wczoraj miałąm wyjechać z Holandii do Polski,busa rezerwowałam miesiąc wcześniej z uwagi na okres świątęczny,w poniedziałek jeszcze potwierdzałam wyjazd. NIkt po mnie nie przyjechał,nawet nikt nie raczyl mnie poinformować ani odebrać telefonu.Firma nie jest godna poleceia ani zaufania.
Menderski 2014-12-29 12:24
Przepraszam, dopiero dotarła do Naszej firmy wiadomość o negatywnej opini. Chciałbym wyjaśnić, Przepraszam, dopiero dotarła do Naszej firmy wiadomość o negatywnej opini. Chciałbym wyjaśnić, iż przedmiotem działalności naszej firmy jest transport materiałów budowlanych, stokach i mas asfaltowych. Nigdy nie trudnilismy sie transportem osób .
Musiała zajść pomyłka co do firmy.
Z powazaniem
M. Menderski
Olala 2015-01-29 23:57
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!ZADZWONILI GODZ PRZED ODJAZDEM,ŻE NIE JADĄ !!!! ZERO KONTAKTU!!!!!NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW!!!!!!!OSZUSCI!!!!!!!STRACIŁAM PRACĘ NIESTETY ,BO NIE DOJECHAŁAM Z TĄ FIRMĄ.....
maaagda 2015-02-26 23:42
Mam pytanie - gdzie ta firma miała siedzibę? Bo znalazłam inną firmę w internecie mmprzewozy do Holandii, i obawiam się, że właśnie na nią trafiłam:/
mrgaret 2016-09-13 09:31
firma niekompetentna,nie odbieraja telefonow,
Ania 2016-10-13 14:39
Również nie polecam tej firmy. Jechalam ta firma z Holandii do polski miałam ze sobą rower. Specjalnie poinformowalam że będę miała duży bagaż. Na początku było dobrze przyjechał duży bus ale w Polsce przesiadalam się do mniejszego i rower się nie zmieścił. Pan kierowca powiedział że jutro szef przywiezie mi go osobiście. Oczywiście nie zrobił tego. Po 5 dniach zadzwonił i powiedział "okradli mi busa na jakieś wiosce pod Opolem" sprawa jest na policji. Do teraz nie wiem nic co się stało z moim rowerem. Wydaje mi się że temu panu spodobał się mój rower i zatrzymał go dla siebie! ODRADZAM TA FIRME!!!!!!
malynkaa 2016-12-06 21:48
NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!
Bus miał być po nas o 23godz, gdyby nie to, że zadzwoniłam to kierowca chyba by się nie pofatygował, a na dodatek był u nas z dwugodzinnym opóżniniem!
Kierowca?- zero dynamiki, jazda do Holandii trwała chyba wieczność.
Pierwszy i ostatni raz jechaliśmy z tą firmą.
Najlepsze jest to, że miałam być z mężem na miejscu o 6:00 rano, a dojechaliśmy o 21:00 :ooo
20 godzin jazdy busem!
Logistyka? punkt zero. A zapewniająca Pani przyjazd do Holalandii, że wszystko będzie w porządku i na miejscu będziemy rano chyba nie do końca nadaje się na te stanowisko.
W życiu nie jechałam zamiast 8-10 godz to 20!
Właśnie przez takich ludzi jak ta "firma" ludzi robią sobie problemy.
Jeszcze raz nie polecam.
aloj 2017-01-06 21:00
Ja również bardzo nie polecam Firmy MM Przewozy dzis z Polski do Niemiec jechaliśmy 22 godz. Kierowca ledwo dawał rade na szczescie dojechalismy. Wyzysk pracownika i brak szacunku do zdrowia i zycia ludzkiego. Skandal.
Zostaw swoją opinię o M.M. Transport-Handel Marcin Menderski - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.M. Transport-Handel Marcin Menderski