Inter-Log Sebastian Sitko

Pszczyna

Opinie o Inter-Log Sebastian Sitko

kierowca 2015-02-25 20:31
Nie polecam tej firmy,nawet zdesperowanym.postoje darmowe firmy z łapanki byle bybyl kurs,wynagrodzenie żadne,kierowca ma przekichane,spedytorzy najlepiej ze swoimi firmami i gotowymi kontraktami.beznadzieja ...
bax 2015-05-01 18:02
A mi się dobrze tu pracuje,swietny kontakt z szefostwem.
Zadowolony 2015-06-20 13:10
Chyba synek pomyliles firmy. Jezdze z nimi od 6 lat i nie narzekam. Napewno przycioled w preta i zawaliles im jakies sprawy to cie wywalili albo cie zaczeli inaczej traktowac z tego powodu. A tybteraz spelniony gosc sie wyrzywasz. Zrob sobie najpierw porzadek na swioim placyku a nie wypisuj idiotycznych wypowiedzi.
D 2015-06-21 05:14
Jak się komus nie chce robic to zawsze cos będzie nie pasować,jak dla mnie firma ok .Prezesy tez w porządku.
kukli 2015-11-22 03:55
ciężka robota (jak robota na platformie) troszkę mało kasy jak za tą robotę ale ogólnie firma ok,pracowałem odszedłem na cos lżejszego
olo 2016-02-27 03:23
dobra firma
przewoznik 2016-03-24 21:53
z wielu firm jeszcze normalnie można się dogadać - polecam - przynajmniej za opóźnienia i inne przypadki - rozumieją i nie wykorzystują jak inne firmy wypisując od razu jakieś śmieszne obciążenia
:):) Yoker 2016-09-12 22:21
Gorszej firmy nie widzialem a pan Dawid Kurzawa to zwykly pajac co o niczym pojecia nie ma
Nowy 2017-03-02 17:43
Wcale nie płacą. Przepracowalismy półtora miesiąca i nie dostaliśmy wypłat. Nie odbierają telefonu, zero kontaktu. Sprawa złożona w sądzie pracy i jeszcze zgłosimy do programu uwaga. Odradzam. Kretacze i złodzieje.
olo 2017-03-11 05:03
Pracuje w tej firmie dwa lata i jeszcze nie zdazyło sie zebym w danym miesiacu nie dostał wypłaty.Druga sprawa nie zdazyło mi sie zeby nie moc sie skontaktowas z szefem
olo 2017-03-11 05:04
NICK 2017-06-30 12:09
WSZYSTKO OK. Pracownicy i w spedycji i kierowcy OK. Dobry kontakt z Szefami. Polecam
klient 2017-07-17 09:25
Jako klient- nie polecam. Więcej nie napiszę.
Zostaw swoją opinię o Inter-Log Sebastian Sitko - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Log Sebastian Sitko