Auto Top Tomasz Piskorski

Piaski

Opinie o Auto Top Tomasz Piskorski

anonim 2011-09-28 00:41
nie zgadzam sie uwazam ze wlasciciel wyzyskuje czesc swoich kierowcow mialem doswiadczenie z ta firma i uwazam to za stracony czas brak porozumienia miedzy szefem a pracownikami wszystko jest udawane nie polecam tej firmy chociaz sa tacy ktorzy od lat by zamieszkali w samochodzie firmowym niz we wlasnym domu
anonim 2012-04-29 14:50
uciekac z tamtad
Stary pracownik 2015-01-13 14:45
Praca u Tomka ma plusy i minusy.
Plusy: umowa na pełny etat, pewnośc zatrudnienia jesli ktoś się sprawdzi, regularne wypłaty, stawki podobne jak u innych ale jak dla mnie sa ok, jest w porządku jesli chodzi o pracowników którzy robią swoją pracę i nie sprawiają problemów, jeśli pracownik dba o auto, nie pali w nim , nie ma na niego skarg to nie czepia się
Minusy: wypłaty co 2 tygodnie plus minus 5 dni, czepia sie jeśli ktoś sobie w kulki leci, ma ciężki charakter, nie pozwala w aucie spać, dużo obiecuje a mało dotrzymuje słowa, urlopy bezpłatne, potrafi bez powodu ując z wypłaty100-200 zł kilka razy w roku, chyba że wypłaty wylicza i daje jego prawa ręka.
W skali od 1 do 10 daję mu mocne 7.
kapsel1 2015-01-20 08:27
Moim zdaniem nie ma pojęcia o tym jak go przekręcają na kasę, ten Łysy przedstawi mu tabelki i jest niby OK. I niestety przez przekręty rankingi jego firmy lecą w dół i tak z czołówki poleciał na samo dno. Pani dyspozytor to drugi przekrętas i jest na procęcie u Łysego ile ukradnie kierowcom dla Łysego to ma od tego odsyp.
już były 2015-02-20 11:10
OMIJAĆ Z DALEKA ZŁODZIEJI ruda teraz zbiera na okna bo na dach już nakradła.
junkers 2015-02-24 11:40
ludzie nie zgadzajcie się na 5 dzień i już będzie problem niech najpierw zapłacą co urwali . a i przede wszystkim to od kiedy oblicza się normy paliwa z fikcyjnych kilometrów trzeba by spytać jakiegoś radcy prawnego.
kapsel1 2015-02-28 15:44
Jakie normy paliwa nie ma czegoś takiego? Nawet na szkoleniu z mercedesa to podkreślał na samym początku, wręcz potrącenia były czyli paliwo kupione trzeba go tylko odebrać. Panowie nesesery w dłoń i do roboty odbierać swoje paliwo za które już zapłaciliście.
jang 2015-03-02 06:33
myślę że trzeba się pozbyć rudej i tego całego auto wtopu inaczej nic się niezmieni
obsAT 2015-03-02 08:15
niestety firma nie liczy się z żadnym pracownikiem, poza fałszywą Panią Kierownik AT która obcina pensje za przepały których nie było od 100 do 1300zł strzeżcie się kierowcy chyba że lubicie pracować za połowę uzgodnionej stawki
już były 2015-03-03 14:31
Prezes oraz pani kierownik + kapuś powinni iść do utylizacji złodzieje zafajdani
wist 2015-03-28 22:04
Podobno mają wejść 5 dni jako reguła za te same pieniądze. Walenie w ch.....!
ABS 2015-05-10 00:04
złodzieje jakich mało na rynku unikac jak ognia robiłem tu ze 3 lata i temat znam od podszewki wszedzie aby nie w AT
kapsel1 2015-05-16 08:11
No jest ogłoszenie do autowtopu i pisze nowoczesny tabor hehehe czyli ta żółta scania jest tym taborem oraz volvo z dwu milionowym przebiegiem reszta tych starych roburów bez serwisu z których klocki hamulcowe już wypadają oto nowoczesny tabor autowtopu jeszcze powinno być terminowe około 10 go z naciskiem ne 12ty a reszta może 20go, wypłaty w zależności od potrzeb budowlanych rudej hehehe oto prawda o autowtopie.
jan kulczyk 2015-06-01 14:39
Witam, ogłoszenia nie znikają z netu. To daje do myślenia.
Był pracownik 2016-01-15 07:01
To złodziej i oszust jak najdalej od Niego
Zostaw swoją opinię o Auto Top Tomasz Piskorski - Piaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Top Tomasz Piskorski