AGMI TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o AGMI TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowy wpis

Dzień dobry, Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowsko- kierowca w transporcie krajowym. Wszelkich informacji odnośnie pracy kierowcy w AGMI Transport uzyska Pan pod numerem telefonu 504 172 071 bądź adresem mailowym rekrutacja@agmitransport.pl pozdrawiamy, zaspół AGMI Transport

Nowy wpis

Dziękujemy za pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło czytać opinie długoletnich pracowników. Zespół AGMI Transport.

Aktualność
Witaj,
Miło nam, że interesujesz się naszą firmą AGMI Transport Sp. z o.o. Sp.k i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl. Znajdziesz tutaj sporo informacji o firmie oraz procesie rekrutacji. Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli większy wpływ na sprawniejsze funkcjonowanie naszej firmy.
Każdy post jest dla nas ważny!

Jeżeli chcesz z nami współpracować lub masz jakieś pytania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i wysłanie wiadomości na adres mail: rekrutacja@agmitransport.pl. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi na interesujące Cię pytania lub wszelkie uwagi.
Pozdrawiamy
Zespół AGMI Transport
Kiero

Jak sytuacja w tej firmie na krajówce,robota liniowa podobno?Może ktoś napisać pod którą firmą i jak wygląda temat wynagrodzenia i całej reszty?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Agmi Michał Zięba spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zaciekawiony

Z ciekawości zapytam,bo widziałem, że ta firma obsługuje linie pod JAS FBG z jasionki i chyba Rabena.Na tych liniach po Kraju też taka sama tragedia jak na miedzynarodowce?

Jak jest z pakietem medycznym w Agmi Michał Zięba? Można dołączyć rodzinę?

Były

Jest ok

Szukam pracy.

Witam, czy w firmie AGMI coś się zmieniło? Chodzi mi o zarobki?

Jakie są mocne strony pracodawcy Agmi Michał Zięba?

Szukam parcy

Witam czy ktoś przybliży jakie zarobki są teraz w tej firmie?

Dziewczyny jaki styl panuje w Agmi Michał Zięba?

Katarzyna

Dzięki za wpis i ostrzeżenie. Dobrze rozumiem, że nie macie płaconych nadgodzin w Agmi? A są chociaż oddawane jako dni wolne?

Jak sytuacja w firmie aktualnie ???

Krystyna

Od pewnego czasu nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Agmi Michał Zięba. Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik?

Jak wygląda praca w transporcie krajowym ? Widziałem kiedyś że poszukiwał na stałe trasy ,pod czym Oni jeżdżą. Jak wygląda praca i ile można zarobić ? Będę wdzięczny za szczegółowy opis sytuacji.

xx

To ile płaci i jakie ma linie?

xxx

Jak wygląda praca na Krajówce w tej firmie??

Krystyna

Rozumiem ironiczny charakter Twojego komentarza, jednak tego typu wpisy nie powinny się znajdować na forum. Innym użytkownikom zależy na tym, aby znaleźć rzetelne informacje. Czy możesz opowiedzieć nieco o aktualnych warunkach? Wcześniej pytałam o rodzaj umowy, zachęcam Cię do odpowiedzi.

Krystyna

@-!!!, może opóźnienia w wypłatach są tylko chwilowe? Warto tę kwestię wyjaśnić z pracodawcą. Co masz na myśli, że pracodawca omija dodatki? Napisz proszę, czy oferowana jest umowa o pracę. Trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie?

Krystyna

Może ktoś z Was ma informację czy obecnie firma rekrutuje? Wiecie na jaki dział? Polecacie Agmi jako pracodawcę? Na pewno informacja od Was będzie cenna dla innych osób, które szukają obecnie pracy. Dajcie proszę znać, pamiętajcie, ze każda opinia obecnego pracownika jest cenna, o ile będzie poparta merytorycznymi argumentami.

Super

%%%

Dzisiaj nie pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o AGMI TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w AGMI TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AGMI TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AGMI TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ