MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa

Poznań

Opinie o MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa

Kiler 2014-03-28 13:17
Praca w firmie M.Q.S. przebiega w sympatycznej atmosferze, szefostwo stawia zawsze jako cel nr 1 sprawy jakościowe, firma dobrze zarządzana, wypłata zawsze na czas bez żadnych problemów, bardzo dobre warunki pracy, bezpieczeństwo pracy i dbałość o pracownika zawsze na pierwszym miejscu, polecam tą firmę jako miejsce pracy.
mazgaj 2014-05-10 20:53
Potwierdzam przedmówcę, praca fajna przyjemna, pieniążki zawsze na czas bez opóźnień, wszystko wg oferty jaką firma przedstawia, jak najbardziej polecam :-)
Kasia 2015-11-17 14:41
Odradzam! Mąż pracował w tej firmie, wynagrodzenie nigdy nie docierało w wyznaczonym terminie. Firma miała odciągać część wynagrodzenia i wysyłać do komornika. Odciągała i owszem, ale dużo większą część niż miała i sprawa "wysypała się" dopiero u komornika. Ciągłe zapewnienia Pani "Szefowej" to tylko puste słowa. Po przyjeździe męża do domu bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia rozwiązano z nim umowę o pracę. Na szczęście pracuję w dziale BHP i mam zamiar zająć się ściągnięciem pieniędzy, które mu się jeszcze należą i dziwnymi zwyczajami panującymi w tej firmie :)
Kilerów2ch 2016-02-10 20:13
I co doszliście swojego??Jako były pracownik mógłbym wiele tu napisać o MQS i PRESTIGE bo to jedno małżeństwo. Póki pracownik robi godziny to pracodawca jest zadowolony...ale jeśli pracownik upomina się o swoje to już jest inna historia!!PRZESTROGA DLA NOWO PRZYJMUJĄCYCH SIĘ W TYCH FIRMACH do BELGII JAKO MALARZ LUB MURARZ....nie podpisujcie niczego inblanko...czytajcie wszystko dokładnie co podpisujecie każda kartkę papieru którą wam podsuną do podpisu!!!!Jeśli płacą wam w np.7/8euro/h to WYMAGAJCIE tego na piśmie bo inaczej jesteście już oszukani....bo na liście płac podpisujecie jakąś pensję w złotówkach!Porządni fachowcy z językiem znajdą lepiej płatną pracę niż tu oferowana!
marko 2016-10-13 13:07
Odradzam,niskie zarobki,oszustwo na kazdym kroku,niby kupują wyżywienie ale jest marnej jakosci lub wcale przez kilka dni niema,bez pradu tez siedzielismy bo nie było kasy na doładowanie.
Flegma 2016-10-24 08:14
Fajnie się wypowiadacie o firmie , w której dalej pracujecie jak i ja. Jedzenie rozliczone jest przecież od jakiegoś czasu w inny sposób i jest w porządku. Po co te bezsensowne podkręcanie atmosfery, szef jest w porządku przynajmniej ja nic złego o nim powiedzieć nie mogę. Weżcie się do roboty a nie jak baby na targu zajmujecie się plotkami !!!
Zielony 2016-10-24 08:41
Dobrze gada polać mu! Wynagrodzenie spoko atmosfera też a zamiast głodować trza było iść do sklepu . Osobiście z przyczyn prywatnych nie mogłem już pracować tam ale współpraca przebiegała w jak najlepszym porządku. A maż P. Kasi w jakim dziale BHP pracuje?
Bad Boys Blue 2016-11-11 10:26
Witaj Flegmo i Zielony, najwięcej głupot pieprzą Ci co mają najlepiej i najwięcej z tego wszystkiego wyciągają. Mają wszystko podstawione pod nos a i tak narzekają i będą narzekać taki typ ludzi. W pokojach mają chlew ale żeby posprzątać to lepiej mieszkać jak ludzie z Dżungli niż w czystości i porządku, a łamanie stołów i uszkadzanie drzwi z nogi to porządek dzienny Panów siedzących w Polsce w domu pod miotłą i nie mogąc nic powiedzieć bo od żony joby będą !!! Cwaniaki tylko na wyjeździe !!! Oby znaleźli na swojej drodze jeszcze taką firmę co z nich zedrze a nie taką co wszystko im podstawi pod nos jak firma opisywana powyżej.........
Steven 2016-11-23 08:49
Pracowałem w firmie MQS i muszę przyznać , że naprawdę fajna firma kasa zawsze na czas, zaliczki kiedy się powie odpowiednio wcześniej również są możliwe. Mam nadzieję, że nadal istnieją bo chcę do nich wrócić od stycznia. Pani M i Pan K są dobrym szefem. Pracowałem już w wielu firmach w PL i za granicą i w sumie robiąc rachunek sumienia to MQS była najbardziej rzetelną firmą !!! Godnie polecam Steven.
Robol 2017-06-24 18:39
Pracowalem rowniez z mqs i moge powiedziedz ze 12 osob w jednym mieszkaniu to przesada i zaczynaja sie wkurzac wszyscy
Robol 2017-06-24 19:17
Jechac z Goska i Krzyskiem bo nie potrafia zapewnic zatrudnienia na dluzszy okres.To mzonki.Poza tym warunki sa jak dla 17 latkow .Kazdy potrzebuje swobody i prywatnosci a nie mieszkania w kupie.Jedzenie tez mialo byc dostarczane a nie bylo.Potem kierownik od jedzenia oswiadcza ze bedzie jakies 50 € diety i tyle.Dzienna dieta wynosi 28 € tak pani Gosiu?mozna to wyczytac w kazdym us ????
Syzyf 2017-07-04 16:59
Takie stwierdzenie potrafi pisać tylko zwykły pajac, który umie szpachlować i malować tylko na raz czyli tzw. Romek malarz i szpachlarz z przypadku. Poza tym zerwany z łańcuch nie potrafi się odnaleźć w lepszej cywilizacji czytaj dalej : Firma MQS !!! Firma zapewnia wszystko co każdy zapragnie na skinienie palcem. Tylko ten wesoły Romek pseudo fachowiec nie szanuje tego co otrzymał od firmy, a w domu widocznie ma jak w chlewie bo patrząc jak pozostawił pokój w którym mieszkał daje dużo do życzenia-smród,syf,latające muchy, wylane piwo na podłodze-wietrzone było 2 tygodnie i dobrze że nie wybuchła epidemia. I taki to właśnie pajac pisze takie bzdury, a wymieniać byłoby można jeszcze sporo ale szkoda czasu na takich pajaców !!! Języka brak, fachowiec z niego żaden więc tylko do kartofli i to nie na zachód chyba że nocleg w kontenerze robotniczym. A jak wesoły Romek liczyć nie umie to 12 osób to było ale na dwóch apartamentach wyposażonych jak dla ludzi, no chyba że mózg nie pracował od browarów za 35euro centa !!! Pozdrawiam i życzę więcej takich fachowców każdemu pracodawcy ...........
Gość 2017-07-11 08:55
To że na jednym pokoju jest 8 osób to fakt traktuje ludzi jak świnie to jest pracodawca? Naciagacz i tyle
Kappo 2017-07-11 11:43
Na jakim pokoju i gdzie jest 8 osób ? Albo skala poziomu intelektualnego zawiodła , albo skończone jest tylko kilka klas podstawowych i zapomniało się tabliczki mnożenia !!!
Zostaw swoją opinię o MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa