Matfil Sławomir Kaca

Uczciwy pracodawca:-)pozdrawiam
kiero 2014-05-31 20:53
Oby więcej takich firm!
St.P. 2014-10-06 19:04
Pracowałem w kilku firmach o takim samym profilu działalności.Jednak Matfil to najlepsza z nich wszystkich.Jeśli chcesz pracować w spokoju i poszanowaniu Twojej osoby to mogę ze spokojnym sumieniem polecić Matfil.Jestem obecnie na zwolnieniu lekarskim mam więc czas napisać kilka słów,które pomogą Ci podjąć decyzję.
onjjjj 2014-10-24 16:41
Polecam. Szef konkretny, spedytorzy w porzadku. Wyplaty na czas. Traktuja godnie pracownika. Najlepsza firma transportowa w ktorej pracowałem!
veritas 2014-12-02 15:18
Firma z zasadami, człowiek naprawdę się w niej liczy, polecam.
koles 2015-02-27 21:24
Generalnie robi sie coraz gorzej nie dziwota ze polowa kierowcow chce sie zwolnic.
kolo 2015-04-10 08:49
Nie wiem, czy połowa chce się zwolnić w co ciężko uwierzyć po tym co się słyszy na parkingach. Wiem jedynie że bardzo ciężko dostać u nich pracę, trzeba mieć konkretne doświadczenie. I jest sie dobrze traktowanym. I kilometry zawsze robią lepsze niż reszta chyba że bajki opowiadaja. Moze kiedys uda sie sprawdzic.
DDDD 2016-11-21 21:25
Polecam w 100% sa kilometry praca poukladana nie stoji sie w anglii po kilka dni szef konkretny spedycja ogarnieta auta zadbane i pilnowane wszystko na czas no i co najwazniejsze ze kasa sie zawsze zgadza !
były kierowca 2017-05-08 20:41
Praca w tej firmie jedna wielka tragedia kierowca jest dla nich niczym przeładunki
ręcznie palet to normalka lub załadunek rano i stoisz na parkingu do wieczora
bo szukają następnego zlecenia potem jedziesz na bez spania cała nockę na rozładunek
zero współczucia omijajcie ta firmę szerokim łukiem !!!!!!!!!!
rower 2017-05-25 05:52
witam Pana, widac ze sie Pan wypalil, to praca nie jest dla mieczakow. Za wszystko jest placone nawet za przeladunki wiec jest ok ale za darmo nikt Panu nie da pieniedzy. Skacze Pan pewnie z firmy do firmy i w kazdej zle wiec pora cos innego zaczac robic
Zostaw swoją opinię o Matfil Sławomir Kaca - Zgorzelec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matfil Sławomir Kaca